Piesakies notestēt jaunos Selgas cepumus – Selga Active!

Viens no vispārzināmiem un labi pārbaudītiem veidiem kā sevi iepriecināt, ir palutināt sevi ar kādu gardu našķi! Un tieši šādu iespēju mums sniedz jaunumi no Selgas – jaunie Selga Active cepumi, kas ne vien lieliski garšo, bet arī ir vērtīgi mūsu veselībai. Izmēģini – piesakies notestēt šos jaunos gardumus no Selgas!

Gardais un vērtīgais kopā

Nereti ir dzirdēts viedoklis, ka tas, kas ir gards, proti, visi kārdinošie našķi, nevar būt vērtīgi, un tas, kas ir vērtīgs, nav diez ko gards. Nu šo uzskatu varam atstāt pagātnei, jo jaunie Selga Active cepumi sevī apvieno kārdinoša našķa un veselību veicinoša produkta īpašības. Šis jauninājums slēpjas vērtīgajā šķiedrvielā – inulīnā, kas tiek iegūts no cigoriņiem. Un savienojot no cigoriņiem iegūto inulīnu un citas vērtīgām uzturvielām saturošas sastāvdaļas, kā auzu pārslas, kviešu pārslas, klijas un miežu pārslas, ar vienmēr gardajiem Selgas cepumiem, ir iegūti cepumi ar pavisam jaunām un iepriecinošām īpašībām – Selga Active.
Kādēļ inulīns ir tik vērtīgs un ko tas dod mūsu veselībai? Inulīns ir vērtīga šķiedrviela, kura mūsu organismam dod dažādus labumus, būtiskākie no tiem ir šādi – inulīns baro mūsu organismā esošās labvēlīgās un vērtīgās baktērijas, tas palīdz cīnīties ar paaugstinātu holesterīna līmeni un risināt šo problēmu, inulīns samazina risku saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām, tas samazina arī dažādu alerģiju riskus, inulīns arī lieliski stiprina mūsu kaulu sistēmu, piesaistot organismā kalciju, tādēļ lielisks ieteikums ir lietot jaunos Selga Active cepumus, uzdzerot tiem glāzi piena.
   
Selga Active ar ābolu gabaliņiem


Našķis, kas sniedz lielisku garšas baudījumu – gatavots no auzu pārslām, kviešu klijām un miežu pārslām, bet īpašai garšai tiem tiek pievienoti arī kaltēti ābolu gabaliņi. Pats svarīgākais – to sastāvā iekļauta arī no cigoriņiem iegūtā un tik vērtīgā šķiedrviela – inulīns. Vēlies pagaršot? Piesakies!

Selga Active ar Indijas riekstiem

Ja esi riekstu cienītāja, tad šie cepumi ir domāti tev! Gatavoti no auzu pārslām, kviešu klijām un miežu pārslām, tie rūpējas par tev nepieciešamajām uzturvielām, bet īpašai garšai tiem tiek pievienoti Indijas rieksti. Protams, arī šo Selga Active cepumu sastāvā ir inulīns – no cigoriņiem iegūtā un mūsu veselībai tik vērtīgā šķiedrviela. Piesakies pagaršot!

Piesakies Selga Active produktu testam līdz šīs dienas (26.09.2011.) plkst. 18.00.
Abus Selga Active cepumu veidus būs iespēja pagaršot sešām lasītājām. Šādu iespēju saņems tās lasītājas, kuras būs pieteikušās Selga Active cepumu tetstam visātrāk! Atbildi uz savu pieteikumu saņems tās lasītājas, kuras būs guvušas iespēju pagaršot Selga Active jaunos cepumus. Savu pieteikumu sūti uz [email protected] ! Ar šī gardā testa rezultātiem pārējās lasītājas iepazīstināsim jau pēc nedēļas.

Vairāk par cepumiem vari uzzināt:
Selga Active ar ābolu gabaliņiem
Selga Active ar Indijas riekstiem

6 komentāru
  1. Nepiedalieties produktu testēšanā, ja dzīvojat ārpus Rīgas un regulāri nebraucat uz Rīgu! Jau otro reizi man produktu testēšana “iet gar degunu”, jo nevaru saņemt produktu – jo nedzīvoju/nestrādāju Rīgā.
    P.S. Esmu piedalījusies produkta testēšanā, saņemot to pa pastu!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.