Piesakies Iwostin CAPILLIN produktu testam

Aicinām tevi pieteikties Iwostin CAPILLIN kuperozai sejas ādai domātu produktu testam, lai noskaidrotu visu par kuperozu sejas ādu lasi rakstu: APSĀRTUSI jeb KUPEROZA sejas āda – kādi ir risinājumi?

Iwostin CAPILLIN kosmētiskie līdzekļi nostiprina kuperozas ādas trauslās asinsvadu sieniņas un samazina to plīšanu. Samazina kairinājumu un apsārtumu ap paplašinātajiem asinsvadiem. Aizsargā pret kaitīgu apkārtējās vides faktoru ietekmi (piem., UV starojums, sals vai vējš).
Iwostin CAPILLIN aktīvās sastāvdaļas:
Esculoside™ – satur no zirgkastaņas mizas iegūtu eskulīnu, kas stiprina kapilāru sieniņu tonusu. Rediģē radušās iekaisuma pazīmes (piem., apsārtumu un tūsku). Mazina apsārtumu un kairinājumu.
Neutrazen™ – samazina paplašināto ādas kapilāru skaitu un apmēru, kā arī ādas apsārtumu un tūsku.
Trokserutīns – samazina kapilāru palielināto caurlaidību un trauslumu, kā arī uzlabo asinsriti un novērš kapilāru tīkla plīsumu.
C vitamīns – pastiprina Esculoside™ darbību.
Iwostin CAPILLIN sērijā ietilpst Īpaši strukturēts attīrošs micelārais losjons, Dienas krēms ādai ar paplašinātiem kapilāriem SPF 20, Nakts krēms ādai ar paplašinātiem kapilāriem.
Iwostin CAPILLIN sērijas produkti nopērkami aptiekās, cena no 8,45Ls

Ja uzskati, ka šī produktu sērija tev ir piemērota, sūti savu pieteikumu līdz šodienas (12.09.2013.) plkst. 18:00 uz [email protected]. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja šo piektdien ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamo produktu. Testa produktiem var ierasties pakaļ arī testētājas uzticības persona. Produktu testēs piecas lasītājas. Iespēja kļūt par testētāju tiks noteikta izlozes kārtībā. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Iwostin CAPILLIN produktu sēriju. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc divām nedēļām.

Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

N-LV-IWO-13-09-03

3 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.