Piesakies Eugene Color matu krāsu testam

Aicinām tevi pieteikties Eugène Color piecu populārāko matu krāsu toņu testam. Tev būs iespēja iegūt sev atbilstošu un tīkamu matu krāsas toni, notestējot kādu no ilgnoturīgajām krēmveida Eugène Color matu krāsām. Vari izvēlēties vienu no trīs dabīgi gaišajiem Eugène Color Les Naturelles, vai kādu no diviem moderni tumšajiem Eugène Color Les Raffinées toņiem.
 
Eugène Color ilgnoturīgās krēmveida matu krāsas sniedz intensīvu toni un spīdumu. 100% pārklājot arī sirmos matus! Pamatojoties uz pieredzi un kompetenci EUGENE PERMA laboratorijās Parīzē ir izstrādāti īpaši iedarbīgi sastāvi matu krāsošanai un kopšanai. Eugène Color satur Scintilis – aktīvu komplektu, kas matiem piešķir intensīvu spīdumu un spilgtu krāsu.
Tā kā Eugène Color ir domāta tam, lai sieviete justos lieliski, krāsas iepakojumā ir gan gari cimdi, kas nosedz plaukstu locītavas, gan briļļu kājiņu aizsargplēvītes, gan vienreizējas lietošanas Barojošs intensīvas iedarbības matu kopšanas līdzeklis, ko uzklāj pēc matu nokrāsošanas.
Matu krāsas nopērkamas veikalos Drogas, cena 3,99 Ls
Ja uzskati, ka kāds no šeit redzamajiem matu toņiem tev ir piemērots, sūti savu pieteikumu līdz šodienas (30.10.2012.) plkst. 18.00 uz [email protected], norādot konkrēto matu toņa nummuru. Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja šo trešdien (31.10.2012.) ierasties mūsu birojā Rīgā, lai paņemtu testējamo produktu. Katru matu krāsas toni testēs divas lasītājas. Iespēju kļūt par testētāju saņems pirmās pretendentes, kas visātrāk būs iesūtījušas savu pieteikumu uz konkrēto matu toņu izmēģināšanu. Atbildes saņems tikai tās lasītājas, kuras būs ieguvušas iespēju testēt Eugène Color matu krāsas. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc nedēļas.
 

Izvēlies kādu no šeit redzamajiem matu krāsas toņiem:

  Nr. 100                   Nr. 103                   Nr. 83                   Nr. 79                   Nr. 17

Produkta cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

7 komentāru
  1. Labdien! Man ir blondi mati, tieši kā reiz gribēju iet uz Drogām pirkt gaišu krāsu,lai nokrāsotu matus, labprāt pieteiktos testēt matu krāsa toni Nr.100.

  2. Hallo, ne jau te ir japiesakas uz testu, bet gan jaraksta e-pasts. Uzmanigak lasit vajag!

  3. Matus krāsoju bieži. Gan gaišākos, gan tumšākos brūnajos roņos. Arī šo jau pirms kāda laika izmēģināju. Nu… nav jau gan tik izcila,kā tiek solīts. Sirmās saknes (man tikai 35, bet diemžēl ģenētika…:(..) nokrāso ļoti slikti. Mati pēc krāsas izskalošanas un balzāma ielikšanas nav īpaši gludi un spodri. Nu…otrrez toč nepirkšu:)
    P.S. neesmu citu matu krāsu aģente, bet izsaku savu pieredzi:) varbūt kādai noder:)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.