Piesakies espati.lv produktu testam! Ūdensnoturīgās skropstu tušas

Vasara ir laiks, kad beidzot vari izbaudīt peldēšanās un sauļošanās priekus brīvā dabā. Protams, gribas izskatīties skaistai un neuztraukties par visādām nebūšanām, piemēram, izplūdušu skropstu tušu. Tāpēc šoreiz aicinām tevi pieteikties ūdensnoturīgo skropstu tušu testam.

Skropstu tuša ir viena no labākajām meitenes draudzenēm, ja runa ir par kosmētiku. Šī draudzene nedrīkst pievilt, tai ir jāturas uzdevumu augstumos jebkurā situācijā, tāpēc dosimies izmēģināt! Peldēsim, trakosim ballītē, raudāsim aizkustinājuma asaras – darīsim visu, lai atrastu sev visuzticamāko.
Kā testa dalībniecei, tev būs iespēja saņemt īpašumā vienu skropstu tušu. Kuru no piedāvātajām? To noteiksim izlozes kārtībā, lai visas dāmas, kuras vēlas testēt skropstu tušu, palielinātu savu iespēju piedalīties. Un nu – par pašām skropstu tušām.

L’OREAL DOUBLE EXTENSION skropstu tuša
Spēcinoša, pagarinoša skropstu tuša ar keramīdu R.
1.solis – spēcinoša bāze ar keramīdu R :
• Sagatavo skropstas krāsošanai ar tušu,
• Keramīds R novērš bojājumus un aizsargā skropstas,
• Augu izcelsmes šķiedras veido “pagarinājumus”.
2.solis īpaši pagarinoša krāsojošā tuša:
• Polimēri palielina tušas piesaisti skropstām,
• Silicone glyding komplekss un vaski bagātina sastāvu un viegli klājas,
• Keramīds R un provitamīns B5 spēcina un aizsargā.
Birstīte:
• Ķemmes efekts palīdz atdalīt skropstas citu no citas,
• Labi aptver skropstas jau pie saknēm,
• Klāj vienmērīgi, neveidojot sabiezējumus.
Cena veikalā – Ls 8.99

L’OREAL EXTRA VOLUME COLLAGENE skropstu tuša
Apjomīga birstīte apjomīgām skropstām.
Liela un noapaļota birstīte ar mīkstiem sariņiem īpaši veidota tā, lai vispirms paņemtu vajadzīgo tušas daudzumu un pēc tam noklātu ar to katru skropstu, atdalot tās vienu no otras.
Extra Volume Collagene sastāvā iekļautais kolagēns, piesaistot lielu daudzumu ūdens, spēj vairākkārtīgi palielināt skropstu apjomu. Savukārt inovatīvie strukturējošie un mitrinošie vaski nodrošina maksimālu apjomu un gludu tušas klājumu.
Cena veikalā – Ls 9.49

MANHATTAN VOLCANO skropstu tuša

Ūdensnoturīga tuša ar īstam vulkāna daļiņām mirdzošam skatam! Ekstremāls apjoms un piesātināti melns tonis.
Cena veikalos – Ls 6.59
 
MANHATTAN MAXIMUM VOLUME skropstu tuša
Apjomu palielinoša skropstu tuša, kas padara skropstas īpaši biezas. Maksimāls apjoms vienā mirklī. Īpaša birstīte, kas skaisti izliec skropstas un ļauj nevainojami uzklāt tušu. Proteīnu un vitamīnu komplekss ar biotīnu kopj un aizsargā.
Cena veikalos – Ls 5.59
 
ISA DORA BUILD UP EXTRA VOLUME skropstu tuša

• 100% ūdensnoturīga un ilgnoturīga
• Izteiksmīgi liela otiņa izteiksmīgi lielam apjomam
• Mitrina un baro skropstas ar sastāvā esošo Pantenolu
Cena veikalos – Ls 13.99

BOURJOIS MAXI FRANGE skropstu tuša
Tuša skropstu modelēšanai. Divpusīga tuša Maxi Frange, kas apvieno sevī skropstas sadalošu ķemmīti, no vienas puses, un apjomu veidojošu birstīti – no otras, ļauj sasniegt maksimālu rezultātu.
Cena veikalos – Ls 11.69

BOURJOIS EASY WATERPOOF skropstu tuša
Ūdensnoturīga apjomu palielinoša skropstu tuša. Maigais līdzeklis vienmērīgi izlīdzinās uz birstītes un ievērojami palielina skropstas.
Cena veikalos – Ls 9.99

BOURJOIS VOLUME CLUBBING skropstu tuša

Pirmā tuša, kuru iecienījušas ballīšu apmeklētājas! Tušas sastāvā esošais vinils nodrošina izcilu noturību un izteiktu apjomu. Piešķirot apburoši dziļu acu skatienu. Vairs nav jāuztraucas par tušas izsmērēšanos, un ballīte var ilgt visu nakti!
Cena veikalos – Ls 10.99

MAYBELLINE VOLUME EXPRESS COLOSSAL skropstu tuša
Bagātināta ūdensnoturīga formula. Colossal otiņa atdala katru skropstu, aptver to, veidojot izteiksmīgu skatienu. Skropstas kļūst līdz 7 reizēm apjomīgākas, tās nav saķepušas.
Cena veikalos – Ls 6.14

MAYBELLINE DEFINE A LASH VOLUME skropstu tuša
Skropstu tušai ir plūstoša faktūra, kas veido pilnīgu apjomu un rūpīgi atdalītas skropstas. Patentēta otiņa, ar kuras palīdzību aptvert katru skropstu. Tuša ir droša kontaktlēcu lietotājām, tā ir hipoalerģiska.
Cena veikalos – Ls 6.45

Gaidīsim tavu pieteikumu uz e-pastu [email protected] .Dienas laikā noskaidrosim laimīgās testētājas un sazināsimies ar visām, kuras būs pieteikušās.

6 komentāru
  1. Piekrītu,es bez kosmeetikas varu iziet uz ielas bet ne bez skropstu tushas!!!Vieniigi juuraa peldoties taa uz aciim izsmeereejusies lai gan lietoju labu uudensnoturiigo,bet ticu ka ir veel labaaka kura neizsmeereejas bet kura!?

  2. Paldies, par pieteikumiem skropstu tušu testam! 🙂
    Līdz rītvakaram visas, kas pietiecās uz testu saņems personīgu atbildi par izlozes rezultātiem 🙂

  3. Astronomiskas cenas tām tušām LV, iesaku sūtīi no ASV vai UK – uz pusi lētāk. Un kā notiks testēšana? redakcijā uzklās tušu un tad liks iet dušā? :-DDD

  4. Man ĻOTI asaro acis (mantota lieta), tāpēc jau no gadiem 16 lietoju ūdensizturīgās tušas. Ir mēģinātas vairākas vidējā cenu amplitūdā. Vienmēr cenšos pamēģināt, ko jaunu, bet kā klasisku vērtību atzīstu Maybelline express sudraba (jau bija pieejama vairāk kā 15 gadus atpakaļ!).

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.