Piesaki savu mīluli Purina ONE kaķu barības testam

espati.lv šoreiz piedāvā neparastu testu – Actilea jaunās, uzlabotās Purina ONE kaķu barības izmēģināšanu 3 nedēļu garumā. Tamdēļ šoreiz aicinām šim projektam pieteikt savu mīluli.

Pieteikt savu kaķi produktu testam vari līdz rītdienas (11.11.2010.) plkst. 13:00. Kaķu barības tests notiks trīs nedēļas. Tu saņemsi produktus visam šim laika posmam. Testa rezultāti portālā būs lasāmi nākamā mēneša sākumā.
3 nedēļu izaicinājumā piedalīsies un saņems mūsu uzaicinājuma vēstuli, tikai tās kaķu īpašnieces, kas būs pirmās atsūtījušas pilnvērtīgu un kvalitatīvu informāciju par savu kaķi

Pieteikuma vēstulē jāatbild uz šādiem jautājumiem

Kaķa vārds:
Vecums:
Pastāsti, kāda loma kaķim ir tavā ģimenē!
Kā tu raksturotu kaķa veselības stāvokli šobrīd? (kāds ir tava kaķa apmatojums, acis, gremošana, apetīte, enerģiskums?)
Vai tev šķiet, ka tavs kaķis ir dzīvespriecīgs un jūtas labi?
Kādu barību tu kaķim dod šobrīd?
Ko tu sagaidi no labas kaķu barības?
Kuru produktu (Purina ONE Junior, Purina ONE Adult, Purina, Purina ONE Indoor vai ONE Sterilcat) vēlies izmēģināt? (produktu apraksti lasāmi zemāk.)

Informāciju sūti uz e-pastu [email protected]

Kādēļ tieši 3 nedēļu tests?

Barojot kaķi ar augstas kvalitātes barību, tas acīmredzami ietekmē arī kaķa veselību. Labāka veselība rada arī lielāks kustību prieku un enerģiskumu, kas gala rezultātā maina kaķa dzīves kvalitāti daudzos aspektos. Ar Purina ONE barību trīs nedēļu laikā ir iespējams novērot acīmredzamas izmaiņas kaķa veselībā un labsajūtā. Pirmās nedēļas laikā jāpievērš uzmanība kaķa apetītei un enerģiskumam. Otrās nedēļas laikā vislabāk var konstatēt gremošanas izmaiņas. Trešās nedēļas laikā var pamanīt izmaiņas kaķa mirdzošajā apspalvojumā, zīdainajā ādā un spodrajās, mundrajās acīs.

Purina ONE produktu apraksti
Purina ONE Junior

Ir pilnvērtīga un sabalansēta barība kaķēniem (līdz 1 gada vecumam) un grūsnām un barojošām kaķenēm, piemērota lietošanai katru dienu.
Kaķēnam sešos mēnešos jāattīsta stiprus muskuļus, pilnvērtīgu imūnsistēmu, stiprus kaulus un zobus. Purina ONE Junior ar Actilea sastāvā ietilpst raugs, prebiotiķi un antioksidanti, kas palīdz nostiprināt kaķēna dabisko aizsardzību.
Purina ONE Junior sastāvā ietilpst arī dabiska DHA – uzturviela, kas ir būtiska mātes piena sastāvdaļa un veicina smadzeņu un redzes attīstību. Olbaltumvielas, kalcijs un fosfors palīdz attīstīt veselīgu muskuļu un balsta sistēmu. Imunitāti nostiprināt palīdz īpaša vitamīnu un antioksidantu kombinācija. Kaķēnam īpaši piemēroti nelielie barības gabaliņi.
Šo barību iesakām piedāvāt arī grūsnām un barojošām kaķenēm, lai uzturētu gan mātes, gan kaķēna veselību un aizsardzību.
Pieejama vistas un rīsu garša.

Purina ONE Adult

Ir pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem kaķiem (no 1 gada vecuma), piemērota lietošanai katru dienu.
Purina ONE Adult ir radīta, lai sniegtu pilnvērtīgu un sabalansētu uzturvielu kombināciju pieaugušiem kaķiem pēc gada vecuma. Raugs, prebiotiķi un antioksidanti palīdz uzturēt dabisko aizsardzību, veicinot veselīgu imunitāti daudzu gadu garumā.
Purina ONE ar jauno Actilea formulu palīdz attīstīt stipru imunitāti, ko nodrošina vitamīni un antioksidanti. Precīzi sabalansēts minerālvielu sastāvs palīdz uzturēt veselīgu imūnsistēmu. Augstas kvalitātes sastāvdaļas veicina veselīgu gremošanu.
Tā kā kaķiem patīk daudzveidība, ir izveidotas divas garšas: ar vistu un rīsiem un ar lasi un rīsiem.
Piedāvājam 3 nedēļas izmēģināt Purina ONE Adult ar vistas garšu.

Purina ONE Indoor

Ir pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem istabas kaķiem (no 1 gada vecuma), piemērota lietošanai katru dienu.
Iekštelpās dzīvojoši kaķi sevi apkopj biežāk un intensīvāk nekā āra kaķi. Tādēļ viņu gremošanas sistēmā biežāk veidojas matu kamoli. Mājas kaķi arī nereti ir mazaktīvi un uzkrāj lieko svaru. Jaunā Purina ONE Indoor ar Actilea formulu palīdz mājas kaķim nodzīvot ilgu, veselīgu mūžu.
Dabiskās šķiedras palīdz samazināt matu kamolu veidošanos. Sabalansētais uzturs ļauj uzturēt slaidu ķermeni, tā uzlabojot locītavu stāvokli un vairojot kustību prieku. Dabiskā cigoriņu piedeva palīdz samazināt vēdera izejas smaku.
Pieejama tītara gaļas un rīsu garša.

Purina ONE Sterilcat


Ir pilnvērtīga un sabalansēta barība kastrētiem vai sterilizētiem kaķiem, piemērota lietošanai katru dienu.
Sterilizētiem vai kastrētiem kaķiem daudz biežāk rodas urīnizvades sistēmas problēmas. Nereti rodas arī liekais svars. Jaunā Purina ONE Sterilcat ar Actilea formulu palīdz sterilizētam vai kastrētam kaķim būt veselīgam un dzīvespriecīgam.
Sabalansēts minerālvielu sastāvs veicina veselīgu urīnizvades sistēmu. Olbaltumvielu un taukvielu proporcijās ir par 15% vairāk olbaltumvielu, salīdzinot ar Purina ONE Adult barību. Purina ONE Sterilcat sastāvā ietilpstošie kvieši veicina sāta sajūtu, tā palīdzot kaķim nepārēsties un uzturēt veselīgu svaru. Īpaša vitamīnu un antioksidantu kombinācija veicina imunitāti.
Pieejamas divas garšas: ar liellopu gaļu un kviešiem un ar tunci

Izvēlies savam kaķim atbilstošu barību un sūti savu pieteikumu!

13 komentārs
  1. Cik ilga laika notiek piegade,pieteicos jau kadas nepilnas 2.nedelas apakal,bet vel neko neesmu sanemusi……….

  2. Izskatās, ka jaunkundz, Tu esi kaut ko sajaukusi, jo šim rakstam pieteikšanās bija pirms nepilnas nedēļas :). Varbūt pieteicies uz citu testu vai varbūt citā portālā …

  3. Sveiki tiem, kas, šķiet, nav saņēmuši Purina ONE paraugu paciņas (ja runa ir par vienreizējo izmēģinājumu, kas tika izsludināts pirms vairākām nedēļām, nevis 3 nedēļu izaicinājumu). Lūdzu, aizsūtiet vēstuli uz [email protected] un pastāstiet, ka neesat saņēmuši produktu, lai varam noskaidrot, kas īsti noticis. Noteikti norādiet savu vārdu, uzvārdu un piegādes adresi!

    Purina ONE trīs nedēļu izaicinājumā vēl neesam izvēlējušies visus 100 izmēģinājuma dalībniekus, tie tad arī saņems e-pastus ar uzaicinājumu.

  4. Es esmu saņēmusi, kādas dažas dienas pēc tam, kad biju pieteikusies. Manējā ēd, ka šmakst vien!

  5. Nu ja, es ar centos, bet domāju, ka netiku pie pirmajiem, tāpēc neko nesaņēmu. Bet varbūt šitajā pasākumā lemts piedalīties tikai tiem, kas Rīgā vai tuvākā apkārtnē dzīvo?

  6. Starp citu, dāmas, rakstā taču ir uzrakstīts, ka uzaicinājumu piedalīties testā saņems tikai tās kas būs bijušas pirmās. Tā kā pieteikties tikai varēja 1 dienu un tas jau bija ļoti sen, tad visticamāk espati.lv ir sazinājies ar visiem tiem, kas pieteicās laicīgi, nu tā kā piemēram ar mani.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.