PIEDALIES Valentīna dienas recepšu KONKURSĀ!

Februāris ir mīlestības un romantikas mēnesis. Pavisam drīz būs klāt arī visu mīlētāju diena jeb svētā Valentīna diena. Viens no pārbaudītiem un vienmēr lieliskiem veidiem, kā šajos mīlestības svētkos pārsteigt savu vīrieti, ir pagatavot nepārspējami garšīgas vakariņas, kas, komplektā ar mīļotā cilvēka kompāniju, noteikti sola romantisku un izdevušos vakaru. Aicinām tevi piedalīties RECEPŠU KONKURSĀ, un laimēt vērtīgas balvas no Fiskars – premium klases zīmola Iittala!

IITTALA
Zīmols Iittala ir daļa no Fiskars grupas, kas ir viens no vadošajiem Skandināvijas dizaina zīmoliem. Iittala rada skaistus un pat ikoniskus produktus ar spēcīgu vēsturisko mantojumu. Tie paredzēti gan ikdienas lietošanai, gan mājas dekorēšanai, kā arī ir ideāli piemēroti neaizmirstamām dāvanām. Kopš 1881. gada Iittala īsteno sadarbību ar pasaules vadošajiem dizaineriem, tādējādi radot nākotnes klasiku gan galda piederumu un vīna glāžu, gan interjera dizainā.
Latvijā, Iittala zīmola traukus, galda piederumus un dizaina priekšmetus vari iegādāties universālveikalā Stockmann. Vairāk par Iittala vari uzzinātwww.iittala.com
IITTALA TAIKA
Tulkojumā no somu valodas, Taika nozīmē maģija jeb kaut kas maģisks. Izrotāti ar pasakainām, pasaulē atzīto somu dizaineru Klausa Haapeniemi un Heikki Orvola ilustrācijām, Taika līnijas produkti ļauj radīt savu unikālo un neatkārtojamo stāstu. Taika espresso kafijas krūzīšu komplekts radīs izsmalcinātu un romantisku, taču tajā pašā laikā arī mājīgu, atmosfēru gan svētā Valentīna dienā, gan arī ikdienā!Piedalies konkursā un iegūsti savā īpašumā īpašās Iittala Taika espresso kafijas krūzītes
, un – ne tikai!
1. vietas
ieguvēja balvā saņems Iittala Taika espresso kafijas krūzīšu komplektu, Fiskars Edge (Fiskars nazis + nažu asināmais) komplektu un Fiskars augļu un dārzeņu mizotāju.
2. vietas ieguvēja balvā saņems Iittala Taika espresso kafijas krūzīšu komplektu un Fiskars Edge komplektu. 
3. vietas
ieguvēja balvā iegūs Fiskars Edge komplektu un Fiskars augļu un dārzeņu mizotāju.


KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā, un visādi citādi svētā Valentīna dienas romantiskajām vakariņām vispiemērotākā recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu!
Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (12.02.2014.) plkst. 17.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (13.02.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, un to garšīgās Valentīndienas romantisko vakariņu ēdienu receptes!

Ar recepšu konkursa rezultātiem vari iepazīties 3 īpašas VALENTĪNA dienas VAKARIŅU ēdienu receptes

6 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.