Piedalies MEKSIKAS virtuves ēdienu recepšu KONKURSĀ!

Aicinām tevi piedalīties www.espati.lv un Santa Maria recepšu konkursā, un dalīties ar savām visgardākajām un atraktīvākajām receptēm. Šī recepšu konkursa tēma – Meksikas virtuves ēdieni jeb Tex Mex ēdieni. Projekta draugs un atbalstītājs ir Santa Maria – piedzīvojums, kas dienas padara saulainākas! Piedaloties tev ir iespēja laimēt vērtīgas un gardas balvas no Santa Maria – trīs, mūsuprāt gardāko Meksikas virtuves ēdienu recepšu autores, balvā saņems kasti ar nepārspējamiem Tex Mex gardumiem!

Santa Maria produktu sortimentā var atrast gardas teksasas-meksikāņu ēdienu sastāvdaļas – tortiļas, kraukšķīgus kukurūzas čipsus, tako mērces, salsas, kā arī tradicionālos garšvielu maisījumus, kas piešķirs ēdienam raksturīgo garšu. Interesantie ēdieni ir veselīgi un krāsaini, pie tam nav īpaši asi. Šos ēdienus ir viegli pagatavot, tie rosina kaisli, atdodot daļu savas saulainās dvēseles, ja vien jūs esat gatavi jauniem, neatkārtojamiem iespaidiem! Vairāk par Santa Maria uzzini www.santamaria.lv

[BANNER]

Iedvesmojies ēdiena gatavošanā izmantojot Santa Maria! Pamēģini ko jaunu – Santa Maria fahitu. Noskaties video!

https://www.youtube.com/watch?v=ajpgouJzBwQ

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS KONKURSĀ?

Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums vislabākā, vissaulainākā un visgaršīgākā Meksikas virtuves ēdiena vai vairāku ēdienu receptes. Rūpīgi izklāsti gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu!

Recepti/es sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienai (18.02.2015.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (19.02.2015.) mēs publicēsim konkursa uzvarētāju receptes!

Recepšu konkursa rezultāti skatāmi MEKSIKAS virtuves ēdieni – 3 receptes, kas jāizmēģina!

6 komentāru
  1. Neesmu pētījusi garšvielu sastāvu, bet pat Tortillu maizītēs E burtiņš ir iespraucies..

  2. Ļoti garšo Meksikas ēdieni, kad mācījos Dānijā, bieži ar dzīvokļa biedriem taisījām tematiskos vakarus un mani mīļākie bija tie, kuros drīkstēja vārīt čili!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.