Piedalies labdarības akcijā „Izkrāsosim Namiņu dzīvi”


Piedalies labdarības akcijā „Izkrāsosim Namiņu dzīvi”


Eiropas Hitu Radio uzsāk labdarības akciju bērnu namu „Lejasstrazdi” un „Gaujiena” bērniem. Līdz 25.aprīlim aicinām ikvienu ziedot dažādas bērniem un Namiņiem nepieciešamās mantas un sadzīves lietas. Palīdzēsim šiem bērniem, lai padarītu viņu dzīves krāsainākas un gaišākas. Plašāku informāciju par bērniem un Namiņiem nepieciešamajām lietām atradīsiet mājas lapas   www.europeanhitradio.com  sadaļā "Labdarība".

Bērnu namos „Lejasstrazdi” un „Gaujiena” (jeb Namiņi) dzīvojošie bērni priecāsies, ja palīdzēsi izkrāsot šo gadu kopā ar viņiem! Ir tik daudz un dažādu lietu, kas pavasarī un vasarā jāpaspēj izdarīt, tieši tāpēc atkal vēršamies pie Jums, draugi!

Šajā gadā Eiropas Hitu Radio aicina atsaukties gan bērnu vēlmēm, sākot ar bumbām, peldkostīmiem, beidzot ar noderīgām drēbēm, gan Namiņu vēlmēm – sākot ar saimniecības līdzekļiem, beidzot ar ikdienišķām lietām (trauki, saimniecības rīki,tapetes, krāsas utt.).

Nogādā saziedotās mantas vai namiņiem nepieciešamās lietas līdz 26. aprīlim European Hit Radio birojā Elijas ielā 17, 5.stāvā katru darba dienu no plkst. 9.00-17.00.

Plašāku informāciju skaties šeit: www.europeanhitradio.com  sadaļā "Labdarība".

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.