Pie Spoguļa ar Zandu Tiesnieci

Te nu es esmu!

Esmu sākusi šeit sava bloga veidošanu, tāpēc vēlos Tevi ar sevi, Zandu, iepazīstināt.

Esmu Zanda. Esmu radījusi arī savu nelielo portāliņu Piespogula.lv, bet ne par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka es ikdienu pavadu domās un darbos ar un ap skaistumu un sievietes labsajūtas veidošanu. Tā ir mana sirdslieta.

Šajā blogā es rakstīšu visu kas mani saista – viss par un ap spoguli, jo spogulī mēs redzam ne tikai sevi, bet arī to, kā jūtamies. Pie spoguļa mēs redzam sevi no rītiem izpūrušu un redzam kā topam skaistas. Spogulis ir bargs – parāda ka gadi iet uz priekšu, kā arī ar spgoguļa palīdzību varam sevi iemīlēt no jauna.

Esmu meikapa māksliniece, kas ar kosmētiku ir iepazinusies salīdzinoši agri. Ja no mazotnes patika vērot, kā mamma pie spoguļa skaisti klāj krēmu. Arī tagad mani bērni vēro kā es klāju ikvakara vai ikrīta krēmu uz sejas. Šajā sadaļā dalīšos ar savām zināšanām un jaunatklājumiem skaistumkopšanas jomā.

Esmu papildinājusi zināšanas arī kā nagu kopšanas speciāliste, jo savā darbā esmu sapratusi to, ka daudzas, jo sevišķi biznesa jomā, cilvēkus uztver skatoties uz nagiem. Tiem jābūt koptiem. Ne velti saka, ka rokas ir cilvēka vizītkarte.

Pēdējā gada laikā esmu ieguvusi iemaņas kā fotogrāfe, jo man patīk iemūžināt dažādas dabas skaistuma ninases, kuras daudzreiz ikdienas steigā ir paskrējušas mums garām. Ieraugot dabas skaistumu un tos nelielos, bet iedvesmojošos sīkumus, tiek atraisīts iekšējais prieks un emociju gamma, kas palīdz izjust sevi un pavadīt ik dienu ar jaunām laimes pilnām emocijām. Kad Tu pēdējo reizi redzēji kā saulē vizuļo sniegs? Kad ievēroji, kā bērni lēkā pa peļķi un skaļi smejās?
Man patīk bildēt sievietes skaistumu, bērnu priekus un ģimenes siltumu.
Man patīk palīdzēt, vērot un iemūžināt, kā sieviete atveras savai būtībai – būt sievietei.

Man patīk būt sievišķīgai un laimīgai un vēlos, lai arī Tu esi sievišķīga un laimīga!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.