Pēdējā brīža Ziemassvētku dāvanas vienmēr aizņemtajiem

https://www.istockphoto.com/

Ziemassvētki ir jau tepat aiz stūra, bet daudziem no mums iespējams vēl trūkst kāda dāvana mīļajiem vai nav iegādāta pilnīgi neviena. Ir vērts domāt par dāvanām laicīgi, lai neiedzītu sevi liekā stresā, tomēr, ja ikdienas straujajā ritmā nav bijis laika iedziļināties gaidāmo svētku atribūtikā, tad espati.lv ir sagatavojusi nelielu, bet noderīgu sarakstu ar lietām, kuras variet iegādāties pēdējā brīdī pirms Ziemassvētku vakara un pārsteigt savus radus un draugus tikpat ļoti, cik mammas ilgi un cītīgi adītās zeķes.

Gatavie dāvanu komplekti

Daudziem šie komplekti – pārsvarā kosmētikas un saldumu – varētu likties banāli, tomēr šāda veida dāvana vienmēr noderēs, jo mēs katrs mazgājamies un katrs mīlam našķoties. Šobrīd veikalos ir dažāda veida kosmētikas un parfimērijas komplekti gan sievietēm gan vīriešiem un pat bērniem, turklāt ļoti plašā cenu amplitūdā, turklāt šos dāvanu komplektus piedāvā ne tikai speciālie veikali kā Drogas vai Douglas, bet arī pārtikas lielveikali Rimi un Maxima. Ēdamo lietu dāvanu komplekti iespējams ir pat vēl noderīgāki nekā šampūni un dušas želejas, ja vien nenopērkat kaut ko, kas dāvanas saņēmējam galīgi negaršo. Dažādi saldumi, rieksti un žāvēti augļi, kā arī sāļās uzkodas un mērces ir iecienīti produkti gandrīz ikvienā virtuvē, tāpēc ar šādu dāvanu visdrīzāk nenošausiet greizi.

Dāvanu kartes

Praktiska, vienmēr noderīga un pēdējam brīdim pat ļoti piemērota dāvana, kuru personiskāku var padarīt iesaiņojums vai klāt pievienotas konfektes, dzēriens vai ziedi (svētkiem atbilstoši, piemēram, sarkanā puansetija podiņā), ja dāvanas saņēmējs ir sieviete. Dāvanu kartes piedāvā principā jebkurš veikals. Ja ziniet radu un draugu hobijus, variet izvēlēties dāvanu kartes specializētajos veikalos, piemēram, vīriešiem makšķerniekiem vai medniekiem noderēs veikala Gards dāvanu karte, lieliem lasītājiem grāmatnīcas dāvanu karte, savukārt bērniem dāvanu karte kādā no rotaļlietu veikaliem. Veikalos ir pieejamas arī dāvanu kartes Premium Plus, kura ir derīga jebkurā veikalā vai pirkumiem internetā.

Izklaides un atpūtas vietu piedāvājumi

Izvēlieties dāvināt emocijas un piedzīvojumus, nevis lietas, kuras iespējams krās putekļus. Pārsteidziet saņēmēju ar neparastu, oriģinālu piedzīvojuma dāvanu, kas dāvās jaunas emocijas, neaizmirstamu pieredzi un iedvesmu jauniem sasniegumiem. Variet uzdāvināt restorāna apmeklējumu, atpūtu SPA vai boulinga spēli. Piedāvājums ir ļoti plašs, turklāt Dāvanu Serviss un Lieliska Dāvana mājaslapās variet viegli un ērti atrast piemērotu dāvanu jebkurai gaumei, pie tam variet to iegādāties pat neizejot no mājas, jo šo dāvanu elektroniskā veidā ir iespējams saņemt pa e-pastu un pašam izdrukāt. Iespējams pilsētā ir atvērusies kāds jauns restorāns, kas piedāvā sestdienas branču?

Atbalstiet vietējos

Mums apkārt ir tik daudz radošu cilvēku, kuri darina skaistas un noderīgas lietas. Varbūt jūsu kaimiņiene cep visgardākos cepumus vai kolēģis laukos pats darina vīnu? Lielisku pēdējā brīža dāvanu noteikti variet atrast arī savā paziņu lokā vai apmeklējot kādu no mājražotāju tirdziņiem, piemēram, Kalnciema kvartālā, Āgenskalna tirgū vai Doma laukumā. Nereti dažādus rokdarbus var iegādāties arī Pop-up stendos lielajos tirdzniecības centros. Izvēlieties vietējo produkciju, lai atbalstītu pašmāju ražotājus. Iegādājieties medu, dabīgās tējas, pensionāru adītās zeķes vai ar mīlestību radītus traukus. Īpaši pateicīgs būs gan pārdevējs gan dāvanas saņēmējs.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.