Pēc smagas darba dienas ar cigareti zobos….

Nu ļoti “izdevies” temats pārdomām, labāk tekstu vēlreiz nepārlasiet…..
Kas notiek LV? Ar tām mazajām 13 gadīgajām meitenēm, kuras guļot pie sāniem 30 gadīgam, atvainojos, vecim, pēc kārtējā seksa maratona, atzīstas viņam mīlestība un pat pati notic saviem vārdiem. Vēlāk viņš mierīgā garā aizbrauc pie meitenes mammas, protams, nepiepūlējot sava maka sastāvu, aizmirsdams par ziediem un konfektēm, nu priekš kam tādas, vai ne?  Protams, izrādās, ka arī mammītei viņš iepatīkas un abiem ir iespīdējušās acis. Nākošreiz tomēr ziedi ir, aiznākošajā reizē ari jau čiki briki, un viss notiekas. Paiet laiks un mīļā māte paziņo savai meitiņai, ka viņa nedrīkst būt kopā ar savu, atvainojos, veci, jo pēkšņi viņai tas ir sācis likties ļoti nepareizi. Paiet vēl laiciņš, meita vairāk vai mazāk jau pārdzīvojusi izšķiršanu, bet joprojām dzīvo ilūzijās par savu konfekšu devēju, te ienāk māte un paziņo, tavs patēvs būs tavs bijušais draugs…. ko nu?….. Es teiktu, ka ****** ir un viss ir noticis, kas varēja notikt…. Bet nekā, meita to nepārdzīvo un vēlāk viņu sagaida asfalts ar skatu no augšas, no viņas loga, kurš atrodas ne augstāk kā tikai 7 stāva…… Un kurš ir pie tā vainīgs, vai kuram jājūtas vainīgam???
Vēl jau var parunāt par mazajiem, mīļajiem puisīšiem, kurš pēc 1l izdzera šņabīša atzīstas, citēju, ka p*****s ir !!!!!!!!!!
Bet labāk nevajag traumēt miegu…. 🙂

5 komentāru
  1. Šeit man rodas jautājums – vai tas ir tikai apcerīgs stāsts par problēmu kā tādu, vai minētais ir piemērs iz dzīves? ja pēdējais :
    A. vai ar mammas galvu viss kārtībā
    B. kāpēc apkārtējie (ieskaitot tevi) nav mēģinājuši par pedofīlu pastāstīt piemēram policistu kungiem?

  2. Te jau tiešām izskatās pēc reāla krimināla…un māte nav normāla viennozīmīgi.

  3. Apcerīgais stāsts ir no dzīves piemēriem ņemts, diemžēl….. Pēc manām domām šo cilvēku biogrāfijā vispār nav nekas normāls un viņiem visiem nav kaut kas kārtībā ar galvu!!! Policistu kungi… hmzzz jaa…. diemžēl viņiem ari kaut kas nav kārtībā ar galvu, un par cik visi visu noliedz, palaiek tikai vārds pret vārdu, pierādījumu nav, nekā nav un maigi sakot, kas cenšas izdarīt ko labu, tas var iepūst sev ļipā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.