Pavasara un vasaras MODES KRĀSAS 2013

Ir sācies pirmais šī gada pavasara mēnesis – marts. Līdz ar garākām un saulainākām dienām, arī mūsu galvās iezogas gaišākas un jestrākas domas. Tieši tās nereti kalpo par iemeslu vēlmei tumšās un drūmās rudens un ziemas garderobes krāsas pastumt malā, un ielaist savā dzīvē ko spilgtāku! Spilgtāks un krāsaināks garderobes papildinājums ne vien uzlabos omu, bet arī palīdzēs ātrāk sagaidīt siltumu un pirmos pavasara ziedus!

ZAĻA
Zaļā ir šīs sezonas aktuālākā krāsa, turklāt – visās savās variācijās. Par 2013. gada toni ir izraudzīts tieši smaragda zaļais, taču, ja šis tonis īsti pie sirds neiet – izmēģini jebkuru citu zaļā variāciju! Zaļais var būt gan vēsāks (vairāk uz zilās krāsas pusi), gan arī siltāks (vairāk uz dzelteno krāsu), līdz ar to „savu” zaļo atradīs ikviena modes dāma. Ja garastāvoklis mierīgāks, izvēlies tumši zaļo – piesātināto „meža zaļo”, ja oma jautrāka – tērpies spilgti zaļā vai pat salātu zaļā, kas, starp citu, ir izteikts pavasara tonis!


Monton, 59.90Ls                        H&M, 6.95Ls                   Monton, 49.95Ls


 
H&M, 29.95Ls                      Mana Soma, 59.00Ls              Oasis, 50.00Ls

ZILA
 

Šajā pavasara un vasaras modes sezonā dominēs galvenokārt divi zilie toņi – klasiski piesātināti zilais un gaišais debesu zilais. Pirmais piemērots nopietnāka un mierīgāka tēla radīšanai, otrais – siltām un saulainām vasaras dienām, kad garastāvoklis ir gaisīgs un bezrūpīgs! Tirkīza zilais tonis savukārt ir tas, kas šosezon nedaudz atkāpies no modes skatuves, taču, ja tieši tas ir tavs favorīts – nebaidies to izmantot akcentos, kas lieliski var papildināt kādu no jaunajiem aktuālajiem zilajiem toņiem.
  
  Ivo Nikkolo, 109.00Ls                    H&M, 6.95Ls                        Cubus, 14.99Ls


Bastion, 89.90Ls                     Reserved, 13.99Ls                     H&M, 14.95Ls

[BANNER]

VIOLETA

Šīs sezonas aktualitāte ir ceriņu violetais tonis. Gan gaišāks, gan tumšāks, bet galvenais – ceriņu. Līdz ar to „omīšu lillā” no modes skatuves ir nokāpis. Gaišais ceriņu tonis ir vēsāks, bet tumšais – siltāks, tādējādi tu vari atrast un izvēlēties to, kas tavai gaumei visatbilstošākais un koptēlu vislabāk papildinošais. Ja baidies izvēlēties ceriņu violeto apģērbā, izmanto to aksesuāros vai pat apavos – kombinējot ar neitrālām pamatkrāsām (melns, pelēks, bēšs) vai kādu citu spilgtu toni, iegūsi interesantu tēlu, kas liks atskatīties!
  
www.stilago.lv, 55.00Ls       Mango, 17.99Ls                    Mango, 16.99Ls


H&M, 3.45Ls                        H&M, 19.95Ls                    H&M, 6.95Ls

SARKANA
 

Sarkanā, protams, ir klasiska krāsa drosmīgai sievietei. Taču šī modes sezona piedāvā pievērst uzmanību tieši magoņu ziedu sarkanajam tonim, kas ir īpaši spilgts un pamanāms. Ja baidies no ļoti spilgti sarkanā, izvēlies pieklusinātāku – tumšāk sarkanu toni. Turklāt atceries – sarkanais ir ideāla krāsa apaviem un aksesuāriem, ar kuru palīdzību var veidot ļoti skaistu un sievišķīgu tēlu – kombinē sarkano ar neitrālākiem toņiem un iegūsi elegantu izskatu. Kombinē ar citiem spilgtiem toņiem – iegūsi ļoti pamanāmu un spilgtu tēlu, kas kā radīts pavasara un vasaras sezonai.
 
H&M, 6.95Ls                    Oasis, 21.00Ls                            H&M, 6.95Ls


www.stilago.lv, 69.00Ls                   Mana Soma, 59.00Ls               Monton, 59.95Ls

[BANNER]

DZELTENA 

Dzeltenais tonis, kas modē šosezon ir vēsi dzeltenais citronu tonis. Tas var būt gan nogatavojušos citronu dzeltens, gan zaļu citronu zaļi dzeltenais tonis. Ļoti spilgta, svaiga un dzīvespriecīga krāsa, kas sevišķi piemērota pavasarim, kad daba mostas. Izmēģini šo krāsu kā apģērbā, tā aksesuāros – liec to kopā ar zaļo, lai iegūtu svaigu tēlu, vai izvēlies dzeltenā pretkrāsu – violeto, un iegūsti trakulīgu un pamanāmu krāsu gammu, kas vienaldzīgu neatstās nevienu!
  
Oasis, 19.00Ls                       H&M, 34.95Ls                    Oasis 35.00Ls


Mango, 27.99Ls             H&M, 19.95Ls                 Monton, 79.95Ls

ORANŽA
Ja neesi burkānu oranžā toņa cienītāja, nebēdā – šosezon veikalu plauktos atradīsi gan jau pieminēto burkānu oranžo toni, gan arī citas oranžā toņa variācijas – spilgtākās no tām miksētas ar sarkano krāsu, citas savukārt vairāk tiecas uz persiku oranžo toni. Ja esi spilgta tēla meklējumos – izmēģini spilgtos oranžos toņus, ja vēlies ko mierīgāku, bet garderobi atsvaidzināt spējīgu, dod priekšroku mierīgākiem oranžajiem toņiem, kas perfekti saderēsies ar tādām pamatkrāsām, kā brūno un bēšo!

  Mana Soma, 45.00Ls         Ivo Nikkolo, 69.90Ls                 H&M, 6.95Ls

 www.stilago.lv, 23.00Ls           Osis, 40.00Ls                      Mana Soma, 59,00Ls

Šeit skatāmas pārsteidzošas ziņas no BOURJOIS – BOURJOIS BB krēms

14 komentārs
  1. Zaļa, zila, lillā, dzeltena, sarkana, oranža!!!! Tātad modē ir visas krāsas, izņemot melno, balto un brūno (izņemot to, kas jau robežojas ar oranžumu)????

  2. Man liekas, ka pelēkais, melnais, baltais un citi tādi toņi skaitās bāzes krāsas, vai tamlīdzīgi. Nu – kā pamats ar ko kombinē pārējās!

  3. Man vislabāk patīk zilais komplektiņš.

    Bet meklēju sev zilu somu, kā ir pie zaļā komplekta, varbūt, kāds ir redzējis šādas kā pītas somas, tikai zilā krāsā?

  4. Dzeltenā tik smuka, ka gribas izmēģināt! Nekad laikam nekas dzeltens vēl nav bijis.

  5. Kad varēs Bourjois BB krēmu nopirkt Drogās? Vai tas ir kā krēms, jo tomēr izskatās pūdera iepakojumā? BB pūderis varbūt?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.