Patiess stāsts. Draudzība kas pārvērtās mīlestībā

”Šis stāsts ir patiess , ko vēlējos pastāstīt jums .
Stāsts ir par draudzību ar puisi ,kas vēlāk pārvērtās mīlestībā. ”

Ar puisi esmu pazīstama jau kā 6 gadus . Mācījāmies kopā vienā klasē. Tas jau bija labu laiku atpakaļ. Tagad esam studenti un baudām studentu dzīvi. Skaisti.  Bet nu ko ķeršos es nu pie lietas . 

         Ar puisi  sāku tikai draudzēties pēdējā gada laikā. Kopā pavadījām daudz jaukus , interesantus , smieklīgus brīžus  un protams tikai kā draugi. Tā aizritēja vasara, rudens ,ziema un jau ir pavasaris.  Tad reiz puisis atzinās ,kad viņam ir jūtas pret mani. Es protams biju pārsteigta , bet tomēr puisi pirms gada tā arī atšuvu.  Jo tik tiešām es uzskatīju viņu tikai kā draugu. Ļoti labu draugu. Gāja laiks, un gada laikā es vīlos vairākkārt pretējā dzimumā. Puišos , kas nebija tomēr manis vērti.  Tikai nesen pēdējos mēnešus es par puisi domāju vien, par to ,kā es viņam reiz patiku. Šīš domas mani nelika mierā ilgi , līdz es saņēmu sevi ”rokās ” un pateicu viņam ko jūtu, nedomājot  par  to kādu es pretī saņemšu atbildi, rīkojos spontāni . Bet manas bailes bija šaubīgas. Puisis bija šokēts no sākuma un nespēja noticēt tam ko es saku. Viņš teica , ka jūtās kā sapnī. Ka bez manis viņš nespēj dzīvot, viņš domāja to , ka es tikai viņa fantāzijās varētu tā pateikt. Negaidīja ka tas būs īstenībā.

          Pēc neilga laika mēs norunājām nākamo tikšanos lai visu vēlreiz un kārtīgi pārunātu.  Tikāmies . Pārunājām.  Un sapratām ka nevaram viens bez otra. Pastaigājāmies , līdz pastaigas laikā viņš mani pievilka cieši sev klāt , ieskatījās acīs un noskūpstīja. Tas viss bija kā sapnī. Patiesi.

          Mīļās sievietes , meitenes ,dāmas  (vientuļās) , reizēm paskatieties kas jums ir apkārt. Mīlestība tālu nav jāmeklē, iespējams tā ir tepat un gaida  .. tik pat ļoti kā Jūs , tikai ir jāprot to saskatīt patiesi ar mirdzumu acīs un smaidu uz lūpām. Neaizmirstat ka kāds var iemīlēties jūsu smaidā, acu skatienā. 

             

14 komentārs
 1. Tieši tā….nevaig meklēt kaut kur tālu to, kas iespējams ir tepat blakus….rokas stiepiena atālumā…….
  Ispējams arī man tā ir, es vēl taustos…he he 🙂

 2. Skaisti,bet mana draudzība,kas pārauga uz brīdi šķietamā mīlestībā, tā arī beidzās.Ir tā,ka uz brīdi liekas,ka JĀ….tā tomēr var notikt,bet…Tas laikam tāds mirkļa vājums,kad gribas kādu sev blakus….un vēlāk Tu vienkārši saproti,ka nē…bij kaut kas vairāk kā draudzības,bet….ne mīlestība…

 3. Pazīstami.. Mēs arī sākām kā draugi, bet nevajadzēja ilgu laiku, lai saprastu,ka nespēsim būt vienkārši draugi. Un nu jau svinam savu 3 gadu jubileju 🙂

 4. es arii esmu no taam, kas mekleeja apkaart un nepasktaiijaas blakus, attapos un nu esam kopaa, neveisn veel mani taa nav dievinaajis, kaa vinsh, cilveeks kursh mani gaidiija 6 gadus..

 5. Skaists stāsts 🙂 Man arī tā ir bijis, tikai puisis tā arī nevarēja saņemties un pateikt ko patiešām jūt, jo baidījās, ka viņu atraidīšu.. Tā tas arī būtu noticis, droši vien.. Bet, ja abu jūtas vienādi, tad super! Man prieks par jums! 🙂

 6. Tēma pavasarī, protams, ir aktuāla un man prieks par autori, bet…
  Kas notiek ar mūsu gramatiku un spēju sakarīgi izteikt domas ?
  Vai tiešām mūsu valstī paliek arvien mazāk izglītotu cilvēku ? Varbūt šīs mājas-lapas administrācija tomēr varētu pasekot līdzi, kas un kā tiek publicēts.

  P.S. raksta autorei – izsaku fū, jo, manuprāt, studentei (pieaugušam cilvēkam) jau nu būtu jāprot sakarīgi izteikties. Lasot šo blogu jutos kā skolotāja, kas labo skolnieka diktātu… Kaut gan ar skolu, kopš tās beigšanas, man nav bijis vairs nekāda sakara.

 7. Neteiktu, ka nav interesanti palasīt arī kaut ko krievu valodā, bet gluži instinktīvi man uzreiz gribas krievu valodā arī rakstīt, bet es nemāku…es varētu ieteikt labu portālu krievu valodā http://www.osoba.lv, Kas ir kaut kas līdzīgs šim te, tikai to sākušas izmantot manas krievvalodīgās raudzenes;)

 8. Sincha: es shai meitenei pilniibaa piekriitu..jo ar mani ir tiesi tas pats mirklis noticis……arii man bija klases biedrs..loti labs draugs…….kurs beigaas iemilejas mani un arii teica,ka bez manis gandriiz vai dziivot nevar….tas tiesaam liekaas kaa sapnis,bet no otras puses tas ir patiess sapnis dziivee…ir jauki kko taadu izbaudiit..:))

 9. Tas ir patiesi jo man ari ir tapat ka jums. bet man ir savadak .tats pats varjants bet stipri savadak.tas ir loti laps stasts ……

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.