Pastaigas zem milzīgā kupola

Sports ir tikpat noderīgs kā raitas pastaigas brīvā dabā. Nemanot atkal apzinies cik pasaule ir skaista arī bez Tevis. Tu neesi tik nozīmīgs, kā Tev šķiet, Tavas problēmas nav tik lielas, kā sev tiek iegalvots. Visas pasaulīgi materiālās rūpes izgaist, kad paskaties debesīs un ieraugi milzīgu kupolu virs sevis, kokiem, mājām, pilsētām, valstīm, kontinentiem, okeānam… visam…
Vienkārši izbaudi to, ka esi šī kupola ieskauts, bet ptiesībā pat daļa no tā. Nemanot jau Tu esi atgriezies pirmavota stāvoklī, kad Tu esi visā, viss ir viens… Patīkma atslodze pēc smagas dienas, kura pavadīta prātojot. Arvien biežāk jāatceras kupols, arvien vairāk jālūkojas augšup, nevis lejup. Jāatrod sevī tā vienīgā šķautne, kas dzīvo šeit un tagad. Tā pastāv, lai ko arī Tu darītu, domātu, lai kāds būtu Tavs ķermenis. Un kad Tu esi šajā punktā, kad Tu esi šis punkts, to var nosaukt par patiesu laimi, kura ilgs mūžību, tikai jāatceras to saskatīt, jo tā nepazūd, mēs vienkārši paši dažkārt aizmirstam, kur tā mīt.
1 komentārs
  1. Jā, piekrītu, kad esi kur aizbraucis atpūsties , kaut vai dodies svaigā pastaigā pa mežu, atslābinies un nedomā par visām problēmām kas tevi ikdienā pārņem.Un tu saskati to skaistumu ,kas ir tev apkārt, tās pašas debesis un tik mierīgais, klusais mežs!!!Tu vairs tik daudz nedomā par sevi, kā sāc novērtēt apkārtni, ko ikdienā ne vienmēr sanāk izdarīt!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.