Pastaiga pa mežu – 259 Ls

Katrs mūsdienās zin, kas ir veselīgs dzīvesvieds. Sporta klubi, ekoloģiska pārtika, mazāk stresa un tā tālāk. Sevišķi veselīgi ir doties pastaigā mežā. Svaigs gaiss, relaksējoša atmosfēra varbūt pat sanāk apēst kādu naturālu ogu.
Nav jau man tendence piekasīties cilvēkiem, kuri grib godīgi nopelnīt. Un pilnīgi nekas nav pret paklājiņu tirgotājiem. Tomēr izlasot palika tā dīvaini Un ja man kājās būs parastas trennūzenes – es nirvānu nesasniegšu? Vienkārši, līdz šim man likās, kā joga ir tāda tīra, skaista lieta, kas vēl pagaidām stāv ārpus globālajiem brendu biznesiem. Laikam biju naiva.

6 komentāru
  1. protams! tak uz sporta zāli arī nevar iet šādi tādi – parastās treniņbiksītēs un tkrekliņā izskatīsies pēc losenes krosenes :)) un stāvēsi kā muļķe vingrošanas zāles aizmugurē, kamēr glamūrīgās dāmas skaistajos treniņtērpos – priekšpusē, pie paša spoguļa, lai varētu sevi nepārtraukti aplūkot 😉 kurā gadsimtā tu dzīvo, cienītā? 🙂

  2. 😀 😀 😀 Vispār kā naglai uz galvas par to jogu, gribi rast patvērumu, bet iedzīvojies vēl lielākās galvassāpēs, kur lai piķi rauj. Bet Žanetei es bišku nepekrītu, vienmēr esmu iegādājusies lētāko treniņtērpu – to pašu lietuviešu Audimas, un viss štokos. Jā, ir jau tie klubi, kur tikai zīmuļi un zīmulenes apgrozās, bet nu nevajag uz tādiem iet.

  3. 😀 Labi teikts! Es gan neesmu skolā gājusi laikos, kad svarīgākais bija izvēlēties draugus pēc apģērba, tas izskatās pēc rietumu infekcijas, kas sākās ar “Glābējzvana” ienākšanu… Līdz ar to spriežu pēc sevis – mani neinteresē, cik maksā tas, kas kādam mugurā, līdz ar to viņam nav nekādas daļas, ko valkāju es, galvenais, lai paši tajā jūtamies labi. Te gan atkal dažiem rodas problēma, jo viņi labi jūtas tikai dārgu zīmolu apģērbos… Nju ko, ja vajag sev radīt problēmas, uz priekšu, bet es atturēšos, dzīvošu sev!

  4. zebest, tā jau tāda ironija… 🙂 es jau arī esmu viena no losenēm krosenēm, savās vecajās treniņbiksēs ar cipariņu virsū eju. un dīvainos tkrekliņos… 🙂

  5. UN atkal – ko par mani padomās citi,ja man nebūs biksīšu ar uzraxtu JOGA un paklājiņš neriktīgais! Ehhh, es vēl neesmu radusi atbildes uz saviem jautājumiem, bet man ar katru dienu piegriežās ar vien vairāk un vairāk tas, ka mēs visi parasti cenšamies kādu salīdzināt ar kādu (saputrojos!) 🙂 ar domu – ja gribēšu tad staigāšu pa mežu plika un čivināšu pati, ja man tas sniegs baudu :)) Nekā lieka! 🙂

  6. tieši tā, ar to arī man ta izslavētā bikramjogas studija nošķebināja pirmajā un vienīgajā reizē, kad tur iegriezos, augstprātīgie administratorīšu skatieni.. es redz uzdrošinājos ierasties melnos kokvilnas legingos un topiņā, un redzied man nebija viss pats par sevi saprotams, tur tajā iestādījumā, ne es zināju, ka vajag paklāju, ne to, ka vēlams dzert arī īpašas jogas tējas…ziniet, man riebjas visas tās sporta zāles, pat par individuālu dušu tur nav parūpējušies, bet izcenojums kads… labi, ka varu saglabāt formu arī paskrienot pa parku un ziemā pasķūrējot sniegu 😀 komercializētā pasaule….

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.