8 komentāru
 1. Hmmm… nejauši Cosmo uzskrēju virsū rakstam par rakstnieci Kendaisu Bušnelu… viņai ir 3 romāni iz dzīves. Cosmo bija doti katra romāna galvenie punkti, ieteikumi kā sievietēm uztvert dzīvi. Man likās diezgan pamācoši… Iečiko – varbūt arī Tev noderēs!:)
  Lai izdodas!:))

 2. Var aiziet arī pie psihoterapeita, bet grāmata noteikti sanāks lētāk 🙂 Es ieteiktu izmest ārā visus sieviešu žurnālus ar “perfekto” sieviešu bildēm, jo es no tām dabūju visas savas bērnības traumas izskata ziņā. Man pusaudža gados parādījās strijas, bet bildēs taču nevienam strijas nebija. Es vispār galu galā domāju, ka es neomiršu vientulībā un man nekad nebūs vīrietis, jo esmu ne tāda. Un šitādas domas jau gados trīspadsmit. Un nevajag dzīvot stereotipos. Nav tāda dzīves modeļa, kas būtu vispareizākais un nepareizākais. Ja visu sāc pa kaut kādiem plauktiņiem šķirot, tad arī uzreiz arī redzi savas “vājās vietas”, kur esi apaļā nulle. Bet ja tev tādu muļķīgu uzstādījumu un obligāto nosacījumu pret sevi nebūs, arī nekādus mīnusus tu sevī neredzēsi.

 3. Ej uz Jehovas lieciniekiem – cik esmu manījis, šamējiem ar pašapziņu nav nekādas problēmas, drīzāk otrādi:)

 4. ir tikai viens veids kā iegūt pašapziņu, jo patiesībā, to nevar ne pacelt ne sagraut, apzināties savu īsto es. M.E.D.I.T.A.C.I.J.A.

 5. Es praktizēju reiki, nu jau kādus trīs gadus! Esmu mierīgāka, nosvērtāka, pozitīvāka, pārliecinātāka, drošākā… kļuvusi…pašapziņa – es mīlu sevi, tāpēc domas par zemo pašapziņu manu galvu nenodarbina!
  Varu ieteikt izlasīt – V.Lūles grāmatas, it īpaši pirmo…tad labas ir arī Valērija Siņeļņikova grāmatas “Izproti savu slimību”, “Nolūka spēks” ir daudz un dažādu grāmatu, tās visas var atrast grāmatnīcā – ezotērikas nodaļā!
  Tad uzraksti kāds tad ir tavs plāns kaut ko savā dzīvē mainīt?

 6. Tā kā es aizraujos ar dažādām filmām un smalku mūziku, pamatojoties uz redzēto, dzirdēto un justo, varu ieteikt šādu recepti: nogulies uz zemes (nu ziemas gan labāk uz grīdas), aizver acis vai skaties debesīs, ieslēdz klasisko mūziku, kas ir tīra un nepretencioze (piemēram, Debussy) un klusi pie sevis saki: es esmu lieliska, es esmu forša, man viss izdodas, es patīku cilvēkiem un tamlīdzīgi. Ar laiku es tam patiešām sāku ticēt, tomēr jāatzīst, ka daudzi šo metodi uzskata par neefektīvu…
  Bet man palīdzēja (:

 7. ir taču kas tāds, kas tev patiešām sanāk? vai tas, ka vari palīdzēt citiem? par grāmatām – vai tās tev palīdzēs tikt galā ar visu jūru, kas prātā? varbūt vērts sākt ar pašu mazumiņu?

 8. Pašapziņa jāmeklē tur, kur tā pazudusi. Manu pašapziņu apēda mana ģimene, precīzāk cīņas par sauli (vecākiem), vienmēr nejutos gana laba, skaista, gudra. Pat tagad, kad esmu kļuvusi pastāvīga visvairāk baidos būt nenovērtēta.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.