Pasākumi SEPTEMBRĪ, kur doties ar ĢIMENI

Pēc vasaras brīvdienām laukos tavi mazie resgaļi būs sailgojušies pēc vecāku kompānijas un cita veida aktivitātēm, nekā ogu ēšana, kokā kāpšana un pliko pēdu mazgāšana akas ūdenī, tāpēc sapucējaties un visi kopā dodieties uz teātri. Starp citu, neaizmirsti, ka arī vecāki ir pelnījuši kādu dāvanu pateicībā par mazbērnu auklēšanu vasaras garumā!

Ar vecākiem. Izrāde „Mans nabaga tēvs”, kas pirmizrādi piedzīvos šī gada 11. septembrī Nacionālajā teātrī, ir par cilvēcisko attiecību krāšņumu uz mūsdienu lauku ikdienas un lauksaimniecības politikas fona. Brīžiem komiska, brīžiem smeldzīga, tā ir laba viela pārdomām.
www.teatris.lv

Ar bērniem. Skolas un bērnudārza gaitu atsākšanās ne vienmēr ir pats priecīgākais notikums, bet jautrāku to var padarīt teātra izrādes apmeklēšanas kopā ar vecākiem. Dailes teātris piedāvā izrādi „Pīters Pens”, kas ir jau paaudzēs iemīļots sižets bērniem.
www.dailesteatris.lv

Brīvā dabā. 7. septembrī Siguldā notiks 24. Latvijas riteņbraucēju Vienības brauciens. Tautas klase būs pa spēkam gan tev, gan vīram, gan dēla un varbūt pat īpaši sportiskam vectēvam!
www.velo.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. SEPTEMBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.