Pasākumi SEPTEMBRĪ, kur doties ar DRAUGIEM

Ar draugiem, protams, var doties jebkur un būs jautri. Nav svarīgi, vai tas ir meiteņu vakars vai atpūta ar vecajiem klasesbiedriem, teātris vienmēr ir labs veids, kā sākt vakaru. Savukārt Balto nakti jau vairākus gadus pēc kārtas apmeklē visi tie, kas uzskata sevi par Rīgas kultūras dzīves pazinējiem. Vai tu arī dosies?

Par sievietēm. Vai piekrīti, ka sievietes ir vai nu dievietes vai kājslauķi? Pablo Pikaso domāja tieši tā. Lugas „Pikaso sievietes” pirmizrādi Dailes teātrī piedzīvoja jau maijā, bet būs lieliski piemērota arī septembrim. Vēlam skatīties gan vīriešu, gan sieviešu kompānijās, lai var salīdzināt viedokļus.
www.dailesteatris.lv

Mūslaiku farss. Pie izrādes „Vakariņas ar Elvisu”, kas pirmizrādi piedzīvos 19. septembrī, Dailes teātra mājas lapā teikts, ka izrāde ir mūslaiku farss un lasot tālāk par galveno varoņu atkarībām un neirozēm, tas izklausās ticami. Bet ja farss ir šī izrāde, vai farss nav arī mūsu ikdiena? Izrādi vērts apmeklēt galvenokārt to cilvēku, kas pie tās strādājuši, dēļ – lieliski aktieri, piemēram, Arturs Skrastiņš un Gints Andžāns, Lielbritānijas režisors Jans Villems van den Boss, kā arī dramaturgs Lī Hols, kura scenāriji tikuši nominēti arī „Oskara” balvai.
www.dailesteatris.lv

Baltā nakts. Šogad šis kultūras forums norisināsies naktī no 6. uz 7. septembri un tajā piedalīsies 54 mūsdienu kultūras projekti. Iepazīsties ar programmu, izvēlies atbilstošāku kompāniju un dodies piedzīvojumā!
www.baltanakts.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. SEPTEMBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.