Pasākumi OKTOBRĪ, kur doties ar ĢIMENI

Laiks, ko tu pavadi ar bērniem, ir neatsverams – svarīgi, lai bērni novērtētu izklaides ģimenes lokā, atrautos no datora un iepazītu kultūras vērtības. Oktobris tam būs īpaši piemērots!

Kultūras mēnesis. Bērnu kultūras mēnesis, kas oktobrī norisināsies Rīgā, ir Nīderlandes kultūras organizācijas K&C pirms 10 gadiem aizsākta iniciatīva. Kopš 2013. gada projektam pievienojušās arī citas Eiropas pilsētas. Projekts paredz, ka oktobrī muzeji, teātri, kinoteātri, koncertzāles un citas kultūras iestādes bērnu auditorijai piedāvā īpaši plašu pasākumu programmu. Tiks rīkotas arī dažās meistardarbnīcas, kurās bērni piedalās kopā ar vecākiem.
www.riga2014.org

Pusaudzim. Dirtydeal teatro piedāvā izrādi bērniem un jauniešiem Mēness dārzā, kas savu pirmizrādi piedzīvos 4. oktobrī. Izrāde veidot pēc Kārļa Skalbes pasaku motīviem, tāpēc īpaši piemērota būs skolēniem sākot no 7. klases. Šī izrāde stāstīs par jauna cilvēka pieaugšanu – viņa meklējumiem, dumpi pret apkārtējo vidi, pirmo mīlestību, draudzību un arī sastapšanos ar nāvi.
http://dirtydeal.lv

Kino. No 24. oktobra kinoteātros būs skatāma ģimenes piedzīvojumu animācijas filma Kastīši par draudzību, jocīgajiem Kastīšiem, cilvēkiem, kas dzīvo savā iedomu pasaulē un zēnu vārdā Eggs, kas lauzīs stereotipus un savienos divas nesavienojamās pasaules. Kā jau liela daļa mūsdienu animācijas filmas – patiks arī vecākiem. Jāpiebilst, ka latviski ieskaņojuši tādi forši aktieri kā Ainārs Ančevskis, Juris Kalniņš, Jānis Jarāns un citi.
www.forumcinemas.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. OKTOBRIS 2014

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.