Pasākumi OKTOBRĪ, kur doties ar DRAUGIEM

Tev noteikti ir draudzene, kurai zvanīsi pēc padoma, ja tava manikīre būs saslimusi, un tāda, kurai tad, ja neizdosies torte! Cik dažādi draugi, tik dažādas kopīgās izklaides iespējas – koncerts, kino un skaistumkopšanas izstāde.

Kino. Režisora Andra Gaujas filma Izlaiduma gads, ko kinoteātros sāks rādīt no 10. oktobra, noteikti ir pasākums, ko vērts apmeklēt kopā ar tiem, ar kuriem ir kopīgas atmiņas par skolas gadiem. Lai gan filma veidota drāmas žanrā, varam garantēt, ka tā sagādās arī priekpilnus mirkļus, atceroties mīļāko skolotāju, trako klasesbiedri vai to ekskursiju, par kuru domājot prieks atcerēties, bet kauns kādam stāstīt.
www.forumcinemas.lv

Koncerts. Deivids Gueta, jeb mūsdienu elektroniskās mūzikas ikona, pavisam nesen uzstājās pie mūsu kaimiņiem Tallinā. Ja ļoti gribēji, tomēr neapmeklēji to koncertu, tev ir iespēja iegādāties biļetes uz mākslinieka uzstāšanos 17. oktobrī Arēnā Rīga. Mākslinieks Rīgā ieradīsies ar pavisam jaunu gaismu, skaņas un pirotehnikas šovu.
www.arenariga.lv

Skaistummīlēm. Lielākais skaistumkopšanas industrijas pasākums Baltijas valstīs Baltic Beauty 2014 ir pasākumus, uz kuru var doties ar to draudzeni, kura vēl labāk par tevi pārzina jaunāko modi nagu dizainā un pirms visām nokrāsoja matus ombre tehnikā. Pasākumu ir vērts apmeklēt gan tāpēc, lai uzzinātu jaunākās tendences, gan lai izmēģinātu dažādas procedūras bezmaksas un iegūtu profesionāļu padomus, gan tāpēc, lai sakrātu dažādus atlaižu kuponus – no 31. oktobra līdz 2. novembrim Ķīpsalas izstāžu hallē.
www.bt1.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. OKTOBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.