Pasākumi NOVEMBRĪ, kur doties ar MĪĻOTO

Vīna vakari un vēlās tējošanas vienam otra azotē mājās pie kamīna vai TV, protams, ir jauki, tomēr vismaz reizi nedēļā kopīgas iziešanas liks tev sapucēties un rosinās jaunas sarunu tēmas gan savā starpā, gan ar citiem saviesīgos pasākumos.

Romantiski. Piekritīsiet, ka popmūzika un opera reti iet roku rokā, taču Sāra Braitmena ir tas retais piemērs, kuras daiļradē vienlīdz spilgti izpaužas gan viens, gan otrs. 23. novembrī pulksten 19.00 Arēnā Rīga sarunājiet randiņu un baudiet romantisku vakaru lieliskas balss pavadījumā.
www.arenariga.lv

Latviski. Dokumentālo īsfilmu cikls „Latvijas kods” apvieno 6 filmas par mūsu, latviešu, ikdienu šeit Latvijā – kas mēs esam, kas mūs satrauc, par ko domājam un par ko priecājamies? 5. novembrī kinoteātrī „Splendid Palace” sākot no pulksten 18. 00 iespējams noskatīties šī filmas. Ņem savu vīrieti pie rokas un dodieties izpētīt – vai arī jūs savā ikdienā saredzat šīs problēmas? Vai jūsu viedokļi sakrīt?
www.splendidpalace.lv

Klasika. Klasikas cienītājas var priecīgi saberzēt plaukstas – Dailes teātrī 14. novembrī pirmizrādi piedzīvos skolas laikā lasītā reālisma pērle G. Flobēra „Bovarī kundze”. Patiesībā stāsts un izrāde ir par cilvēkiem un to kaislībām – videi un laikam ir tikai pastarpināta nozīme, lai gan tie darbā tēloti precīzi līdz sīkumam.
www.dailesteatris.lv

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. NOVEMBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.