Pasākumi NOVEMBRĪ, kur doties ar DRAUGIEM

Jā, mēs zinām, ka reizi mēnesī jūs dodaties uz pirti, katru otro svētdienas vakaru gatavojat kopā ideālās vakariņas un vismaz reizi nedēļā kādā darba dienas vakarā tiekaties kafejnīcā. Šoreiz gribam jums piedāvāt ieviest jaunas vēsmas, apmeklējot koncertu, teātra pirmizrādi un latvisku pasākumu Lāčplēša dienā.

Latviski. Ja pašu bērni vēl tikai plānos vai sen jau paši izvēlas savas izklaides, droši vien arī tu un tavi draugi Lāčplēša dienu neesat svinējuši labu laiku. Šogad 11. novembrī, plkst. 18.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē notiks latviešu dziesminieku koncerts „Latvija ir manī”, kurā tiks atskaņotas Austras Pumpures un austrasbērnu dziedātās tautasdziesmās un Imanta Kalniņa kompozīcijās.
www.austrasbiedriba.lv

Jautri. 16. novembrī koncertzālē „Palladium” notiks grupas „Musiqq” pirmais lielkoncerts. Šajā dienā iznāks arī grupas jaunais albums, bet jau singls „Sekundes” jau tagad dzirdams radio. Apzvani draudzenes un sarīkojiet lielisku meiteņu vakaru labā muzikālā pavadījumā!
www.palladium.lv

Pirmizrāde. Ja esi lasījusi G. G. Markesa grāmatas, tad ar spāņu kultūru un dzīves izjūtu esi labi pazīstama. Lai ievestu arī draugus šajā pasaules izjūtā, uzdāvini biļetes uz Nacionālā teātra pirmizrādi „Migla” sākot no 5. novembra.
www.teatris.lv

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. NOVEMBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.