Pasākumi MARTĀ, kur doties ar MĪĻOTO

Sen neesat divatā bijuši ārpus mājas? Draugu dzimšanas dienas un vecāku apciemošanas šoreiz neskaitās! Dodieties baudīt pavasara romantiku! 

ROMANTIKA

Kas var būt skaistāks, kā Sieviešu dienas vakarā kopā ar mīļoto vīrieti klausīties romantiskās dziesmās franču valodā? Tieši tāpēc 8. martā apmeklē franču dziedātājas Mireijas Matjē koncertu hallē „Arēna Rīga”! 
www.arenariga.lv
EROTIKA
Lai vīrs neteiktu, ka viņam apnicis ar tevi kopā skatīties tikai romantiskās komēdijas, šomēnes aizved viņu uz Larsa fon Trīra drāmu „Nimfomāne” (marta beigās būs skatāma arī otrā daļa). Lai gan sākumā izklausās, ka gaidāmas daudz seksa ainas (kas ir taisnība), skatoties top skaidrs, ka stāsts ir par prātu, nevis ķermeni. Šis nebūs vieglas izklaides vakar, bet labs kino kopā ar krietnu devu erotikas – tieši tas, ko vajag pavasarim tuvojoties!
www.cinamonkino.lv
LABA ATPŪTA
Marts šogad ir Latvijas mūzikas mēnesis, jo 5. martā gaidāma Zelta mikrofonu pasniegšana. Vai gan gada laikā ir vēl daudzi svinīgāki pasākumi? Palūdz, lai vīrietis nopērk biļetes, bet pati dodies uz veikalu pēc lieliskas kleitas un dodieties randiņā gandrīz „Oskaru” pasniegšanas atmosfērā! 
www.gadabalva.lv

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.