Pasākumi MARTĀ, kur doties ar ĢIMENI

Kopš ģimenē ieradušies arī bērni, nedēļas nogalēm ir pavisam cita burvība. Kā pilnvērtīgi īsināt laiku ģimenes lokā? Martā par to ir labi padomāts – 2 pirmizrādes bērniem, balets visai ģimenei un kino ar izglītības piegaršu. 

KULTŪRAS BURVĪBA
 
Lai izaudzis liels tavs mazais resgalis spētu novērtēt teātra un citu kultūras pasākumu burvību, jāpieradina jau no bērnības. „Leļļu teātris” martā piedāvā divas pirmizrādes – atliek vien izvēlēties, vai vēlēsieties skatīties „Makss un Morics”” vai „Trīs sivēntiņi un vilks”! 
www.lelluteatris.lv

BALETS KINOTEĀTRĪ

Balets un opera ne vienmēr bērniem iet pie sirds, bet kino tā jau ir pavisam cita lieta, vai ne? Izmantojiet svētdienas pēcpusdienu kinoteātra apmeklējumam, lai noskatītos baleta „Apburtā princese” izrāde. P. Čaikovska mūzika un klasiskais sižets neliks vilties! Kino no 19. marta. 
www.cinamonkino.lv
INTERESANTĀ VĒSTURE 
Ja bērni, ar kuriem tev lemts pavadīt brīvdienas ir jau mazliet lielāki par pamperu vecumu, aizved tos uz interesantām vēstures stundām kino galerijā  „K Suns” , kur martā 4 reizēs tiks izrādīts dokumentālo filmu cikls „Rīga laika lokos”. Patiks vecākiem, izklaidēs mazos, un palīdzēs mācībās lielākiem bērniem. 
www.kinogalreija.lv

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. MARTS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.