Pasākumi MARTĀ, kur doties ar DRAUGIEM

Ar bērnības draudzeni uz leļļu teātri, ar draudzeni filozofi klausīties dzeju, bet jautrā kompānijā apskatīt izstādi. Papildini ierastās vakariņas vai svētdienas brokastis draugu lokā ar kādu kultūras pasākumu!

LEĻĻU TEĀTRIS PIEAUGUŠAJIEM
 
Leļļu teātra izrāde pieaugušajiem „Medījums” patiks psiholoģisko peripetiju un mentālo monstru analizētājām. Tā ir izrāde (pirmizrāde 17. martā) par tiem, kuriem nelaimīga mīlestība un kaisle salauzusi, nevis sirdi, bet prātu. Radošās komandas rindās lieliski jaunie mākslinieki. 
www.dirtydeal.lv
MĀKSLAS IZSTĀDE 
Vēl visu martu galerijā „Istaba” būs apskatāma mākslinieka Vīlipsōna izstāde „(3 in 1) x 2”, kurā viņš no katras sevis pārstāvētās mākslas jomas rādīs 2 darbus – skulptūras, grafikas un „bilžukus”, kā pats tos sauc. Apvieno ar K. Barona ielas veikalu apmeklējumu! 
Galerija istaba

IESTUDĒJUMS DZEJA 
Literatūras un improvizācijas teātra mīļotājām šomēnes jādodas uz Jauno Rīgas teātri skatīties M. Ķimeles iestudējumu „Dzeja”. Dažādi laikmeti, dažādi autori un katra izrāde citāda, jo atstāta vieta aktieru improvizācijai un dota iespēja izrādei plūst, nevis likt to rāmjos. 
www.jrt.lv

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. MARTS 2014

 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.