Pasākumi FEBRUĀRĪ, kur doties ar MĪĻOTO

Februāris tradicionāli ir mīlestības mēnesis. Un, kādēļ gan lai to tā arī nepavadītu – mīlestības un romantikas gaisotnē kopā ar mīļoto cilvēku? Lūk, daži no romantiskajiem pasākumiem, ko, iespējams, vērts apmeklēt februārī!

ROMANTISKIEM MIRKĻIEM
Jau labu laiku Dons vairs nav tikai pusaugu meitēnu elks, bet gan ārkārtīgi populārs mūziķis visā Latvijā, visu paaudžu vidū. Dona koncerti ir lieliska mūzika, kas apvienojumā ar mīļoto cilvēku pie sāniem, būs teicami pavadīts vakars! Koncerti notiks no 14. līdz pat 20. februārim koncertzālē Palladium. Pasteidzies, jo biļetes uz tiem tiek izpirktas vēja ātrumā!


KLASIKA KINOTEĀTRĪ 

Kurš gan nezina stāstu par Donu Žuanu? Jau iekņudējās pakrūtē? Tad ņem mīļoto pie rokas un no 12. februāra dodies uz Cinamon kino skatīties šāda nosaukuma operu!

VALENTĪNDIENA

Ja nevēlies kārtējo reizi mājās iedegt sveces un pie vakariņām, dzerot šampanieti, noskatīties „Titāniku”, dodies uz Forumcinema no 14. februāra skatīties romantisku stāstu, kas gadsimta garumā risinās Ņujorkā – „Ziemas pasaka” (Winter’s Tale). Nebūs salkani un patiks arī tavam mīļotajam!
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.