Pasākumi FEBRUĀRĪ, kur doties ar ĢIMENI

Februāris ir pēdējais oficiālais ziemas mēnesi, ko būtu grēks neizbaudīt arī kopā ar saviem vismīļākajiem un tuvākajiem – ģimeni. Uzsaru šoreiz liekam uz aktivitātēm svaigā gaisā, tomēr – ne tikai!

ZIEMOŠANĀS
Lai arī šī ziema līdz šim mūs ar sniegu lutinājusi vien īsu brīdi, tagad, kaut nedaudz, bet tas tomēr ir sasnidzis. Rīgā nu jau par tradīciju kļuvusī Ziemošanās būs – 15. februārī! Ņem vīru, bērnus un radu bērnus un dodieties ielās! Pikoties, slidot un piedalīties citās ziemīgās izklaidēs!


SLĒPOJUMS "BIĶERNIEKI"

Ziema mūsu laika joslā nav tik gara, lai laistu garām tās piedāvātās iespējas. Piesaki visu savu ģimeni slēpojumam „Biķernieki”, kas notiks Biķernieku trasē jau 10. februārī.

GRĀMATU TĀRPIEM UN TĀRPIŅIEM

Lai iemācītu savam mazajam mīlēt grāmatas un lasīšanu, tev jāparāda, ka tās ir arī tava ikdiena. Apmeklējiet visi kopā izstādi „Grāmatu svētki” no 28. februāra līdz 2. martam, kuras ietveros būs iespējams gan lētāk iegādāties grāmatas izdevniecību stendos, gan mainīties ar tām, gan piedalīties sarunās ar rakstniekiem, gan iepazīties ar jaunumiem grāmatu pasaulē.
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.