Pasākumi FEBRUĀRĪ, kur doties ar DRAUGIEM

Draugi ir mūsu zelts, ko aizmirst nevajadzētu arī februārī! Pasākumi, kur doties kopā ar draugiem, ir daudz un dažādi, piedāvājam tev dažus no tiem!

ATMIŅU VAKARS
Vai atceries, kā vidusskolas laikā ar draudzenēm skrēji uz Gustavo pirmajiem koncertiem? Vai atceries viņu vēl no grupas „Fact” laikiem? Mainot vārdu, mainījies ar mākslinieka skatuves tēls, un tiek rīkoti pēdējie līdzšinējā repertuāra koncerti. Apmeklē kopā ar skolas laiku draudzenēm, pirms tam uzrīkojot bilžu vakaru pie kādas mājās!


FILOZOFISKĀM PĀRDOMĀM

Izrādes „Mollija saka jā!” pirmizrāde Nacionālajā teātrī notiks šī gada 26. februārī un droši vien vislabāk patiks Dž. Džoisa „Uliss” fanēm un citām filozofijas mīļotājām. Apmeklē kopā ar draugiem, lai pēc tam vari apspriest redzēto un saprasto.
VESELĪGA EROTIKAS DEVA
Ja tu un tavi draugi esat gana drosmīgi un izklaidēties griboši, 21. un 22. februārī dodieties uz „Erotu”, kas norisināsies jau 16. gadu pēc kārtas. Lai puiši priecē acis vērojot skaistas meitenes, bet tu ar draudzenēm pa to laiku varēsi apspriest jaunākās erotiskās rotaļlietas. Galvenais neuztvert to visu pārāk nopietni. Starp citu, šogad būs pirmā publiskā lekcija par orālo seksu, varbūt vērts dzirdēt?
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.