Pasākumi DECEMBRĪ, kur doties ar DRAUGIEM

Mūsdienu aktīvajā skrējienā jaunai sievietei, kuras vecāki dzīvo laukos, bet vīra un bērnu vēl nav, tieši draugi kļūst par tuvākajiem cilvēkiem un otru ģimeni, tāpēc šīs attiecības ir vērts īpaši lolot. Palutini savus draugus, piemēram, ar biļetēm uz kopīgiem pasākumiem!

Jaunais gads. Vai atceries to dziesmu, kuru ar klasesbiedrenēm dziedājāt visskaļāk? Un to, pie kuras dejoji vidusskolas izlaiduma ballē? Koncertbārs “Laternu stundā” tev piedāvā iespēju sagaidīt Jauno gadu nostalģiskās noskaņās “Labākās mūzikas video diskotēkā”. Varbūt ir vērts apzvanīt bijušos klases biedrus?
www.laternustunda.lv

Kinofestivāls. No 2. līdz pat 12. decembrim Rīgā norisināsies viens no vērienīgākajiem notikumiem kino jomā Latvijā šajā gadā – Rīgas Starptautiskais kinofestivāls. Šajās 10 dienās kopumā norisināsies vairāk kā 160 kino seansu – kaut ko sirdij tīkamu noteikti atradīs ikviens!
www.rigaiff.lv

Monoizrāde. 15. decembrī koncertzālē “Rīga” Andris Bulis savā monoizrādē “Face Book. Post Scriptum” aicina sabiedrību padomāt, kāpēc sociālie tīkli mums ir tik nepieciešami, un kāds no tiem labums. Iesakām apmeklēt kopā ar tiem draugiem, ar kuriem visbiežāk “dalies”
www.koncertzaleriga.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. DECEMBRIS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.