Pasākumi AUGUSTĀ, kur doties ar MĪĻOTO

Vasaras vakaru romantika un agro rītu spirdzinājums – to ir vērs gaidīt visu garo ziemu! Koncerti, festivāli, kino – ja esi iemīlējies, visur būs interesanti! Ko izvēlēsieties?

Kino. Romantiskā drāma „Vainīgas ir zvaigznes” diez vai kādu spēs atstāt vienaldzīgu. Vai tici, ka ir iespējams katru dienu izdzīvot kā pēdējo? Vai tici, ka mīlestība spēj pagriezt visu pavisam otrādi? Filma, kas ir aizkustinoša, tomēr ne pārlieku salkana. Patiks jums abiem – kino no 22. augusta.
www.cinamonkino.lv

Pilsēta. Vai esi no tiem cilvēkiem, kam vārdu salikums „ielu muzikants” izraisa pozitīvas asociācijas? Tad 16. augustā tev noteikti jābūt Rīgā, kur norisināsies Ielu mūzikas diena! Mūziku būs iespējams klausīties 10 dažādās galvaspilsētas vietās, turklāt dažās no tām tā būs akustiskā mūzika. Baudi dienu ar mīļoto!
www.ielumuzika.lv

Mūzika. 14. augustā plkst. 19.00 Daugavas koncertzālē norisināsies romantiskās popmūzikas grupas „Otra puse” visu laiku labāko dziesmu koncerts. Uzaicini līdzi savu otru pusi un baudiet romantisku vakaru, tepat Rīgā, lieliskas mūzikas pavadībā.
www.otrapuse.net

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. AUGUSTS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.