Pasākumi AUGUSTĀ, kur doties ar ĢIMENI

Pēdējais vasaras mēnesis mazajiem vienmēr ir īpašs – it kā vēl tik daudz laika līdz skolai, tomēr divas trešdaļas brīvlaika jau garām. Ko iesāk augustā kopā ar visu ģimeni, lai dienas būtu piepildītas?

Kino. Vai atceries multfilmas „Vāģi” veidotāju filmiņu „Lidmašīnas”? Tavi bērni noteikti atceras! No 15. augusta kinoteātros būs skatāms tās turpinājums multfilma „Lidmašīnas: dzēš un glābj”. Kā rīkosies Dastijs pēc tam, kad būs uzzinājis, ka viņa motors ir tik stipri cietis, ka sacīkstēs piedalīties nevarēs?
www.cinamonkino.lv

Teātris. Pašās mēneša beigās, 31. augustā, pirmizrādi Dailes teātrī piedzīvos izrāde „Pīters Pens”. Vai atceries, kā pati savā bērnībā negribēji izaugt liela un vienmēr mācēt lidot? Nekas nav mainījies – arī tagad visi bērni pieaug, tomēr bērnība nav nekāda bērnība, ja netiek dota vaļa fantāzijas lidojumam.
www.dailesteatris.lv

Rotaļas muzejā. 31.augustā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā norisināsies Spēļu un rotaļu diena, kas ievadīs lielus un mazus jaunajā mācību gadā, un godam palīdzēs aizvadīt vasaru. Tiek solītas gan rotaļas, gan stafetes un dažādas sacensības visās muzeja sētās. Tas viss, protams, folkloras grupas vadībā! Jānāk un jālustējas visiem kopā!
www.liveriga.com

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. AUGUSTS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.