Pasākumi AUGUSTĀ, kur doties ar DRAUGIEM

Katram ir daži tādi draugi, kurus satiekot, liekas, ka nekādi 15 gadi kopš skolas beigšanas nav pagājuši un nevienam nekad nav bijis vairāk par gadiem 18! Tie ir tieši tie draugi, ar kuriem kopā jāpiedalās Alus maratonos un citās dullībās.

Alus maratons. Tev garšo alus? Un taviem draugiem? Piesakies pati vai nāc atbalstīt draugus 16. augustā Alus maratonā, kas norisināsies 30 bāros no Āgenskalna līdz pat Teikai ar startu un finišu pie čehu alus darītavas „Stargorod”. Atgādini draugiem, ka dalībai jāpiesakās iepriekš!
www.alusbraliba.lv

Pilsētas festivāls. RE RE Rīga! ir vērienīgs ielu mākslas un mūzikas festivāls, kas norisināsies otro gadu. No 6. līdz 9. augustam Kongresu namā Esplanādē un citās vietās tiks pulcēti 60 mākslinieki no 12 valstīm, kas uzstāsies ar ielu teātra, akrobātikas un pasaules mūzikas koncertu programmām.
www.liveriga.com

Kino. No 8. augusta kinoteātros tiks rādīta filma „Pretī vētrai”. Filma par dabas spēku un to, cik cilvēki dažādi reaģē ekstrēmos apstākļos. Vai zini, kā tu rīkotos, ja sāktos viesuļvētra? Izbaudi šīs sajūtas vismaz uz lielā ekrāna! Un, protams, kopā ar draugiem – jautrāk!
www.cinamonkino.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. AUGUSTS 2014

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.