Pasākumi APRĪLĪ, kur doties ar MĪĻOTO

Aprīlī ierosinām jūs abus paklausīties labu mūziku un apmeklēt auto izstādi! Vakar noslēgums jūsu pašu ziņā – tā var būt gan pavasarīgi romantiska pastaiga pa Vecrīgu, gan arī laba restorāna apmeklējums!

DŽEZIŅŠ
Ne tuvu nav tā, ka džeza cienītājiem būtu jāgaida tikai Saulkrastu Džeza festivāls. No 3. līdz 5. aprīlim kinoteātrī „Splendid Palace” norisināsies Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage” divās kategorijās – „Saksofons” un „Vokāls”. Izbaudiet kādu no koncertiem un pēc tam dodieties romantiskā vakara pastaigā pa Vecrīgu!
TEHNISKI
Ja parasti tu esi tā, kas izlemj, ko brīvdienās darīt, bet vīrietis piekāpjas, šoreiz sagatavo viņa pārsteigumu un uzaicini viņu uz izstādi „Auto 2014” Ķīpsalas izstāžu hallē no 11. līdz 13. aprīlim. Varēsiet gan noskatīt jauno ģimenes auto, gan palūkot jaunākos tjūninga sasniegumus, gan izvēlēties labākos auto kopšanas līdzekļus.
SATIKŠANĀS
Vēl vairākas reizes aprīlī būs skatāms Teātra dienā pirmizrādi piedzīvojušais Raimonda Paula un Jāņa Petera koncerts „Satikšanās”. Pirmajā daļā skanēs labi pazīstamas, iemīļotas melodijas, bet otrajā – abu mākslinieku jaunākais kopdarbs „Čigānu cikls”.
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.