Par mani ….. šobrīd

Tas ir nomācoši. Pēdējā laikā jūtos ļoti nomācoši, neko negribas darīt, visiem atsaku. Tagad man ir atvaļinājums, būtu jāpavada tas pilnvērtīgi, bet nē ….. manos spēkos ir tikai no rīta saklāt gultu, atkal tajā ielīst atpakaļ, satīties segā un ieslēgt TV. Jāatzīstas arī tajā, ka neesmu matus mazgājusi jau pāris dienas. Nu un kas, nav jau kas skatās. Sevis d????? Man pašai netraucē!
Ieslēdzu datoru, pabakstos “Draugos”, nekas arī tur nenotiek.
Biedē mani šis, ļoti.
Protams, ka sapratāt, ka man nav nekādas aizraušanās, nav mīļotā cilvēka blakus, kas manā radītu prieku vai spēku.
Esmu pat vakaros sākusi lūgt Dievu. Liekas, ka vismaz tad mani kāds klausās. Klusām lūdzu, lai man atsūta kādu cilvēku sirdij. Nez, vai mani uzklaus?s?
Es lēnām nīkstu ārā. Nekam nav spēka.

13 komentārs
 1. Iesaku kārtīgi atpūsties un izgulēties, atrast kādu hobiju, ja darba nav vai tas nav interesants; vēlams arī padarboties labdarības jomā, teiksim, dzīvnieku patversmē vai kur citur, kur palīdzība vajadzīga. Tad dzīve iegūs pavisam jaunas krāsas, un pa to starpu arī gan jau būs iespēja satikt interesantus cilvēkus. Un jāatceras, ka vairums cilvēku gaida no otra, lai viņos ielej prieku un spēku, tāpēc vispirms tas jāmāk nodrošināt sev pašam.

 2. Brīnišķīgi, ka esi sākusi lūgt Dievu! Viņš patiešām Tevī dzird! Atliek tikai sagaidīt no Viņa atbildi! Kā to izdarīt? Lasi Svētos Rakstus (Bībeli), to var darīt arī caur internetu, meklētājā ierakstot sev interesējošos vārdus par prieku, spēku utt, atradīsi kaudzi brīnumainu lietu! Kristīgajā Radio 101,8 FM laba mūzika,pārraides, kas palīdz izprast Dieva Vārdu, satiecies un jautā Jēzum Kristum ticīgajiem,kas Tev interesē. Nepaliec viena ar savu nastu!!!!

 3. Oj, mīļā, šeit pat, espati.lv, pirms kāda laika TV programmu apskatā tika ieteikta filma “Iemīlējies pēc paša vēlēšanās”, tajā ļoti skaidri tika formulēta atbilde uz šāda tipa vaicājumiem (protams, gan padomijas stilā), respektīvi – pašiedvesma, vai pašattieksme, viss ir Tavās rokās. Atrodi vismaz kādu grāmatu par šadiem jautājumiem un aiz slinkuma palasi, varbūt sāks kaut kas “kustēties”. Re ku links uz to filmu rakstu: http://socializesanas.espati.lv/index/view/raksts/-Nedelas-TV-filmu-izlase-Iesaka-espatilv/id/1797/ skaties kaut kur ap raksta vidu, youtube var noskatities visu filmu.
  Galvu augsa, nav ko nokart degunu!

 4. Var aiz slinkuma saakt maaciities gatavot eest. Tapat eksperimenteet vai ar saldajiem vai nesaldajiem eedieniem. Laiks gatavojot (skatoties receptes, perkot sastavdaljas, gatavojot) aizlidos, bez tam ari noderiigi un pashas priekam 😉

 5. Vienigais, ar to est taisisanu, esi uzmaniga. Labak “specializejies” uz veseligajiem edieniem. Piemeram izkop 1500 kaloriju dienas edienkarti, vai tml, jo ja saksi izesties, bus vel viens iemesls domat par sevi sliktu – tipa resna, neviernam nepatiku vai tml. Savukart, ja izkopj garsigo un veseligo maltisu prasmes, tad kas zin, i vel bus iespeja ar draudzenu acis paspidet, pasapzina celsies, puisis paradisies, kam tada prieciga un apmierinata bus vajadziga.

 6. Izlasi trīs grāmatas (pa šo laiku, kamēr bezjēdzīgi sēdi pie TV 😉 ): P.Kumers “Nekas nav neiespējams”, populāro “The Secret” un grāmatu “Nolūka spēks”. Tās visas ir par pozitīvās domāšanas attīstīšanu, domu (sapņu) realizēšanu dzīvē. Katru reiz, ka man paliek slikti… es paņemu rokā kādu no šīm grāmatām. Izlasu svarīgāko un uzreiz esmu atkal augšā… Šādi dzīvojot neko nesasniegsi un domāju, ka Tu dziļi sirdī nemaz tā negribi. Tev ir jāmīl pašai sevi, jādod citiem mīlestība un tikai tad mīlestība atnāks pie Tevis…

 7. viss nāk un aiziet tālumā…un sākas viss no gala..
  diemžēl, bet ļoti patiesi vārdi…pēdējo reizi, kad man uznāca tāda reāla bezcerība, nedarīju neko, jo vienkārši nebija spēka. Tā notiek, vienkārši tādam brīdim ir jāiziet cauri un viss. Banāli, bet dzīvē tiešām ir kalni un lejas un pamatīgas bedres, , bet tad atkal ir pacēlums, tas tāpat kā ar prieku, laimi, emociju virpuli, nemieru, sāpēm un visu citu…visas emocijas un sajūtas un jūtas vienkārši mums IR UN TĀS IZDZĪVOJAM MĒS DAŽĀDI. Izej bezspēkam cauri, maini savu attieksmi pret to, nosauc to par brīdi sev vienīgajai mīļotajai, kad atgūstams spēks..
  Bet tas cilvēks uzradīsies, kā pirmais pavasara zieds, kā pirmais sniegs, negaidīti visgaidītākajā brīdī.

 8. Klau, un sen tev jau taa? Ja godīgi, īsti neticu,ak vienā dienā pamodies un šitā.. Kaut kas ir noticis vai nav noticis??
  Ja nu šādi luņojies kādas 2-3 dienas, tad nekas – ik pa laikam pat vajag!! Bet ja nu tu šādā garā jau kādas 2 nedēļas.. tad iesaku tomēr
  1) saņemties un izkustēties. Kaut vai izej ārā, līdz veikalam, jūrai vai mežam.. kas nu pa reokai, jo kustības tīri ķīmiski uzlabo pašsajūtu. Tas no sērijas – jo vairāk guli, jo vairāk gribas gulēt);
  2) painteresēties par psihologiem apkārtņe un aiziet aprunaaties, kaut vienu reizi, zini, palīdz domas sakārtot un uz sevi no malas paskatīties (jo pašam to izdarīt nav nemaz tik viegli)..
  Jo redzi, dzīvesprieku “princis” neatnesīs.. un pie gulošas princeses nemaz nenāks..
  Lai Tev jauka diena (lai ko tu darītu)!!

 9. man pašai arī ir gadījies, kad vnk nav vairs enerģijas, neko negribas, liekas viss pietiek, nav vnk spēka cīnīties, gribas sirdī vnk mīlestību, aizraušanās ir, darbs ir, hobiji, bet brīžiem to visu gribas pamest, jo sirdī nav, nav dzīvības. Biju dizrdējusi par kādu vīrieti , kurš skaidri noformulējis kādu sievieti vēlas un paudis šo savu vēlmi kosmosam, vai Dievam, vai vnk uzrakstijis , kādu viņš vēlas to satikt, kaut gan , lai izdomātu kādu tieši, veltījis trīs mēnešus. Nu es kādu vakaru izdomāju, pamēģināšu, kādu ilgāku laiku mēģināju savā galvā noformulēt , kādu tad es vēlētos sev bakus, beidzot pierakstīju, ticiet vai nē, es satiku pēc pāris mēnešiem, kaut gan viņš neatbilda vienam kritērijam, viņš nebija brīvs vīrietis, taču perfekti atbilda visiem pārējiem. Pāris dienas mēģināju atrast savus pierakstītos kriterijus, un biju aizmirsusi pašu galevno starp visiem kritērijiem pierakstīt vienu un pašu galveno ”Brīvs” :). Nu lūk, ieteikums tev, neskumti noformulē, kas un kāds ir tavs sirds cilvēks, uzraksti un pievilksi tieši tādu, tikai apdomā patiešām , kas ir tas , kas tev ir vajadzīgs:).

 10. Ir jau ok – vajag sevi pažēlot arī maķen`- tagad laiki tādi, ka vairāk neko un nekā darīt negribās, abet.
  1 – Ja tu sēdēsi mājās un vienīgā vieta, kur redzēsi draugus būs Draugiem.lv, tad nevienu cilvēku sirdij neatradīsi. Izej cilvēkos – sākumā tas ir grūti, pēc ilgāka ‘ziemas miega’ perioda, bet saņemies, tikšanās ar draugiem var uzlādēt ar pozitīvu attieksmi, sniegt tev informāciju, kuru citādāk tu nebūtu ieguvusi, galu galā sniegt iespēju pačīkstēt, ka ne viena tu tāda šai` pasaulē.
  2 – Uzrīko sev skaistumkopšanas kūri – kaut vai uzliec sejai banānu masku – tas cels pašapziņu, jutīsies, ka dari kaut ko savā labā, un nav neviena svarīgāka šajā dzīvē, kā tu pati.
  3 – kā vairākums šeit raksta, rodi jaunus hobijus – izlasi labu grāmatu, aizej uz kino – darbojies.
  Tas arī viss. 🙂

 11. Palasi [cenzēts]sirius-riga.lv. Daudzi cilvēki- lielākā daļa tā sajūtas, jo tas ir dabiski šajā pārmaiņu/ nobeiguma laikā. Kas nesajūt- tam būtu jāieklausās ļoti sevī….. Viss būs labi, lai Tev veicas!!! (hug)

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.