Par komentāru brīvlaišanu, jaunumiem un tā :)

Uhh, šī nu gan nedēļa! Ne tikai tas, kas notiek ārā, aiz loga un, bet arī tepat, portālā espati.lv. Šonedēļ man tev vēstāmas trīs ziņas – visas labas!

Pirmā – lai tev būtu vēl vieglāk paust savu viedokli, komentēšanai vairs nav nepieciešams reģistrēties! Vienīgais, reģistrējies tad, ja nevēlies, lai tavā komentārā pie lietotājvārda rādītos atzīme viesis.

Otrā – rubrika jautā ekspertam. espati.lv kopā ar visdažādāko nozaru speciālistiem sniegs atbildes uz jebkuru no tevi interesējošiem jautājumiem. Vai nu tas būtu par to, kādas krāsas būs aktuālas šīs sezonas apģērbā, vai īpašiem jautājumiem par bērnu zīdīšanu, vai arī, ja tev nepieciešams juridisks padoms – jautā ekspertam, tepat, espati.lv

Trešā – kļūsti par espati.lv kino kritiķi! Vairāk par šo iespēju lasi šeit:

Jaunu blogu ir sākusi arī mūsu žurnāliste Marta Kukarane – lasi viņas piedzīvojumus ceļā uz pilntiesīgas šoferienes statusu.

Šodien espati.lv tiek publicēta intervija ar Vīlipsōnu – atceros, jau kādu desmit gadu vecumā nevarēju novērst ne acu, kad pirmoreiz ieraudzīju viņa grafiku un totāli iemīlējos viņa darbos, bet tagad, pēc vairākiem gadiem, lasu ar viņu interviju šeit, portālā espati.lv. Viņš saka, ka problēmas jau mums paliek tādas pašas, tikai klāt nāk spēja priecāties. Taisnība jau viņam ir.

Pamazām sākam mosties pavasarim – un turpmāk tevi informēsim, kā to vislabāk paveikt. Arī mēs, redakcijas dāmas, jau sākam atbrīvoties no siltajiem ziemas tauku mētelīšiem, posties saules sagaidīšanai un sengaidītajiem laiskajiem pavasara un vasaras vakariem – darīsim to kopā!

Un vienmēr – ja Tev ir kas jautājams vai sakāms, raksti man – [email protected]

Novēlu sajust pavasara pirmo smaržu! 🙂
Žanete

8 komentāru
  1. Fū! Ieraugot sākumā šo bildi (smuka, bet dusmīga), nodomāju, ka portāls veras ciet. Tāpēc arī es Žanetei novēlu sajust pavasara smaržu un pasmaidīt;)

  2. Saule acīs kož :DD Apsolos smukāk safočēties, citādi portālā tik smukas bildes, un pašai šitā te…

  3. Bildes jau smukas, ar to portāla saturu, diemžēl, ir kā ir, tāpēc, Žanete, strādā un cīnies, vēlu veiksmi!

  4. Man atkalinaas ir taa, ka lietoju interneta parluuku Opera un kauch kaa nelaagi sanaak, ka vienmer, kad atveru espati, tad taa uzkaras. Varbuut kaut ko var pasaakt lietas labaa. Pieslegums man labs, dators arii jauns, tamdeelj spriezu, ka lidziga problema varetu but ari citiem!

  5. Man atkal liekas feina bilde ar emociju!

    Un bildes pie rakstiem tiešām ir super! Tikai atšķirībā no otras Ivetas, manuprāt, arī saturiski portāls turas līmenī, atšķirībā no dažiem labiem citiem portāliem, jo lai kuru sev interesējošo rakstu būtu lasījusi, vienmēr esmu atradusi ko noderīgu, nevis jau vienmēr zināmo informāciju – turklāt tā ir uzrakstīta patīkami saprotami nevis sarežģīti.

  6. man jau ar liekas, ka saturam nav ne vainas… idejas brīnišķīgas, informācija īstajā brīdī un laikā…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.