Palīdzēsim ģimenēm!

Sveiki mīļie cilvēki, kas grib palīdzēt labdarības akcijā, dāvinot bērniem prieku mācīties un vecākiem atvieglojot rūpes par bērnu sagatavošanu skolai!
Jau 4.gadu pēc kārtas, mēs ar domubiedriem un vēl daudziem jo daudziem labiem cilvēkiem rīkojam labdarības akciju. Šogad nolēmām palīdzēt maznodrošinātajām ģimenēm ar skolas vecuma bērniem, palīdzot sagatavoties 1. septembrim. Sadarbībā ar "Glābiet bērnus" mēs apzinām vairākas ģimenes, kurām nepieciešama palīdzība! Vienmēr paši arī esam apzvanījuši šīs ģimenes un uzzinājuši, kā mēs viņiem varētu palīdzēt un atbalstīt grūtajos laikos. Katru gadu paši arī esam personīgi braukuši pie šīm ģimenēm un vienmēr ir prieks redzēt smaidu un prieka asaras sejā, jo kaut mazliet esam spējuši palīdzēt tiem, kam klājas grūtāk nekā citiem.
Tāpēc aicinām, visus, kas vēlas un var iesaistīties pieteikties pie manis! Tie, kas var un grib palīdzēt vai nu ar kādu latiņu (katrs lats noder), drēbēm, skolas somām un penāļiem, kladēm, burtnīcām un rakstāmlietām, higiēnas precēm, apaviem un visu citu, kas spētu palīdzēt šiem bērniem pilnvērtīgi uzsākt (vai turpināt) skolas gaitas, gaidīšu no Jums ziņu! Arī par to, ka Jūs gribētu palīdzēt!
Lai gan daudziem nav viegli ar finansēm šodien, padomājiet, ka citviet Latvijā ir ģimenes, kurām palīdzību vajag daudz vairāk. Un ar katru labo darbu mēs ne tikai palīdzam citiem, bet arī noteikti varam sagaidīt to labo atpakaļ pie mums!

varat rakstīt e-pastu uz: [email protected]

2 komentāru
  1. varbūt vari ielikt konta numuru uz kuru pārskaitīt naudiņu – tā būs vienkāršāk

  2. Man gan liekas: nedod viniem zivi, bet iemaci viniem zvejot, tads butu palidzetaja virsuzdevums. Ok, saja gadijuma tie kam palidziba butu vajadziga ir berni, tacu, jebkura gadijuma, ta mantu vesana ir tada “nabadzina” dzivesveida atbalstisana!!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.