Pagriez skaļāk un dziedi līdzi…idiot!

Vai jums kādreiz tā ir bijis, ka katru dienu satiekat pa vismaz diviem kretīniem, nejēgām, suņanaglām pakaļā? Man tā pēdējā laikā notiek katru dienu. Saka jau, ka tu vari apkārtējos kā spogulī skatīties. Nu tad jāsaka – ak mī un žē, cik es esmu briesmīga!
Tagad es bļaustīšos un spļaudīšos, bet kas negrib, var neklausīties.
Pirmkārt, es būtu gatava ar šķērēm izgriezt nesmukus trīsstūrus kažokos un mēteļos tām psihajām tantēm, kas iekāpjot un izkāpjot no sabiedriskā transporta uzvedas kā zivis akvārijā – respektīvi – skrien uz gaismu kaut pāri līķiem – no matter what. Nu tiksi tu laukā tai sasodītā pieturā, aptaurētā, bet tikai PĒC MANIS! Kaut jums visām e-taloni pazustu!

Darba biedrenes kā tādi mērkaķi zoodārzā katru dienu diskutē par to, kas būtu labāks Eirovīzijai – Reiniks vai Dons. Jāatzīst, Zigmārs L. ir pilnīgu lažu nolaidis, radot šedevru par reliģijas brīvību, bet arī tas man pie kājas! Nu lai kaut cūka ar govs asti brauc – vai tas mūsu dzīvi mainīs un algas paaugstinās? Nejēgas…

Kaķis, maita, nodīrājis visu dīvāna malu! A dīvāniņš tik gadu vecs! Par ko es vispār  domāju, kad ņēmu kaķi? Principā skaidrs, ka vīriešus es pie sevis uz mājām nevarēšu aicināt, jo pie manis jau izskatās kā pie rūdītas vecmeitas un arī ož pēc kaķa (kur šoreiz "izsmidzinājies", nav ne jausmas), vēl tikai pietrūktu apkraut palodzi ar dažādiem divmetrīgiem istabas augiem un ierīkot virs tiem speciālu dienas gaismas lampu. Nu nav gudru dzīvnieku uz pasaules!

Biju ar draudzenēm izklaidēties pagājušonedēļ. Pareizāk sakot, mēģināju izklaidēties. Kā gan var atpūsties, ja apkārt vieni vienīgi kretīni un idioti? Ak, kungs, nu vai nav vieglāk kaut kādā sludinājumu portālā kailfoto ar atplestām kājām ievietot nevis nākt uz klubu performēt un atklāti gaidīt, kad "a la Sandis Valters" pievērsīs uzmanību? Būtu vairāk vietas uz deju grīdas. Bet sapratu vienu, – man savos trīsdesmit laikam jau jāmet sev trīs saujas smilšu virsū. Vai arī iesakiet man vietu cilvēkiem bez eksibicionisma un nimfomānijas tieksmēm. Un bez kretīniem.

Nopirku zeķubikses. Drogās. Sazombētā, mazā pārdevēja ar iekodētām frāzēm. "Labdien. Summa divi trīsdesmit seši. Jūsu karte. Parakstieties. Jūsu karte. Paldies. Polsterētos pakaramos nevēlaties?" Viņas to laikam pat miegā atkārto. Tik kāds vēl varētu pateikt vismaz šitai mazai žurkai, ka nagus grauzt nevajag, bet apgriezt gan vajag. Es blenžu uz mazajām, apgrauztajām roķelēm un aizmirstu paņemt zeķubikses. P…c!

Kas vēl…ā! Pazaudēju e -talonu. Gāju pirkt jaunu vienā no tajām mazajām būdiņām, kas tieši visādām braucamkartēm paradzētas. Atver lodziņu tāds "hot" džeks, es gandrīz apgāzos – ko tāds te dara? Ak, nu jā, pensionāri bija spiesti no darba aiziet, tagad, redz, cilvēki uz visu gatavi – pat būdiņā sēdēt. Es tur tā pasmaidu, pakoķetēju, palīdzu puisim pareizos ciparus saskaitīt, bet šis kā pilnīgs gejs, ne vaibsts nepakustas, ne smaida ēna…Nu tad sēdi ar savā būdā, aizrijies ar saviem taloniem un kapeikām! Kurš tevi vispār tādu ņems! Mūlāps.

Jā, un seksa man nav bijis jau trīs mēnešus.

42 komentāru
 1. 😀 smiekli caur asarām…. par tām Drogām, šobrīd piedāvā pakaramos, pirms neilga brīža, ja pirka košļeni, piedāvāja tualetes tīramo ar atlaidi.. 😀
  pēdējais teikums vispār kā punkts uz “i”. Bet patiesība mijas cauri visam tekstam…

 2. Košļeni ar tualetes tīrāmo?! Vāks 😀 vēl varēja tamponus ar vīriešu pēcskūšanās losjonu savienot!

 3. absolūta dzīves patiesība ņemot vērā pēdējo teikumu… 🙂 domāju daudzas šo lasījušās meitenes piekritīs… 😉

 4. Bet sitiet mani nost – autors ir vecis! 😀 Būtu sieviete – precētu nost

 5. Opā! Balamute atradies! Precētu, precētu… Esmu sieviete, aizsūtīšu foto! Bet 100 punkti, sievās neņemtu, zaķpastala.

 6. Sāku lasīt, nodomāju, kas par krīzes skartu neatierinātu vecmeitu :p, tālāk jau sāku to citādāk uztvert. Beigās vienkārši supper, varētu biežāk šādus dzirdēt!

 7. Super-izsmējos tā krietni!Es par to padomāju,bet kāds ņem un arī uzraksta…..!

 8. skaists teksts pilns reālu negāciju, kas ļauj pasmaidīt ! :)) beigu beigās kļuva saprotams, kāpēc esi tik uzvilkusies.. man tādas frāzes galvā parādās, kad sekss nav bijis nedēļu.. vari iedomāties, kas notiktu, ja seksa nebūtu trīs mēnešus?

 9. Smieklīgi, bet ļoooti patiesi! Piekrītu it visā!
  Un es vēl domāju- vai man vienīgajai viss taa kaitina?:)

 10. ŽETONS par rakstu!!!!!!!!!
  Iedomājieties,ja šai Sievietei būtu bijis sex,mēs te neviens neko TIK smieklīgu nebūtu izlasījuši un nebūtu tik garrrrdi pasmējušies! TĀ KĀ….PALDIES vēlreiz,ka Tev nav bijis seksa 🙂

 11. labāk izvēlētos seksu nekā čakarēt sev prātu…un cepetos.tas nav tā vērts.. nevar nepiekrist: raksts patiešām labs

 12. Es taču teicu, ka nesanāks nekas. Re – jau pirmā “atmazka” – nezināšu kam. Vīrieši…tukša muca tālu skan.

 13. Neviena paša pozitīva notikuma… Šo patiesību zina visi – tantes tramvajā, dzīvnieki, kas apēd, sagrauž, apčurā ko nevajag utt… NU UN TAD? Nesaprotu kapēc sevī jāuzņem tik daudz negāciju, ja par to visu var vienkārši pasmaidīt? No gultas jau ir jāizkāpj ar smaidu, nevis ar saviebtu ģīmi… Manuprāt ir jāsāk ar sevi pašu strādāt, nevis kritizēt vidi ap sevi! Sāc smaidīt un tev uzsmaidīs! Starpcitu vīriešiem patīk smaidīgas sievietes un ar sevi apmierinātas’! Mani nemaz nepārsteidz’pēdējais teikums – tas taču pats par sevisaprotams! Kurš vīrietis vēlētos sev gultā tik daudz negācijas? 🙂

 14. Nu zin ko, axe, mani vienmēr sajūsmina tie zaķi ar mūzīgo smaidu un pozitīvismu – hell yeah! es ar gribētu tā nonstopā zirgā būt, bet redz vismaz mans organisms nav veļas mašīna, ko ieliek vajadzīgajā režīmā, kad vēlos, tāpē es šito dāmu saprot tiiiik labi 😀 Garastāvoklis nav tā lieta, ko var ar pasūtījuma sms par 0.35 saņiem dabūt. Es gan tiecos domāt, ka te mazliet ir pārspīlēts kopējās atmosfēras radīšanai 😀

 15. Nav jau runa par to, ka jāsmaida nemitīgi kā marta saulītei tikai tādēļ, lai smaidītu… Pēc pieredzes saku, ka nevaig uzņemt no apkārtējiem negācijas – tas galu galā grauž mūs pašus, ne jau tās tantes kas pirmās spraucas laukā no trolejbusa… Jo vairāk mēs ļaujamies lai šīs likstas mūs ietekmē, jo sliktāk pašiem, tādēļ iesaku: Nedariet sev pāri! Iedziļinaties tikai tajā, kas sagādā prieku pašam priekš sevis… Nevar taču gaidīt no citiem nedodot neko pretī!
  Šajā rakstā nebija nevienas rindiņas ar domu “es centos kādu iepriecināt, bet manu prieku atraidija! Uz ko tad te vēl cerēt? Nevienam jau nav labs garastāvoklis, kas veikalā nopērkams, tādēļ taču nevajag to gremdēt vēl vairāk ar ik dienas sīkumiem… Galu galā tas taču zog mums enerģiju un vai tad tas ir tas, kas mums vajadzīgs?

 16. Ak jā, un vēl omīt… Cilvēka vārdus, uzvārdus un iesaukas parasti nemēdz tulkot, tādēļ būsim lūdzu korektas šajā ziņā! Ja Tev tā labpatīk, tad lūdzu – Agse!

 17. Nu piedod, es zinu tikai divus vārdus angliski – axe un chainsaw, respektīvi cirvis un motorzāģis. Vīrs vienkārši mežsargs. bet par tavu ezotērisko enerģjas apmiņas ideju es varu teikt tikai vienu – nu super, uz priekšu. Skaidrs ir viens, ja kāds te būtu uzrakstījis, cik skaisti saule uzlēca un cik brīnišķīgs sekss bija vakar ar mīļoto mūžam uzticamo līgavain, tad te nebūtu uz pusi tik daudz sajūsmas saucienu. Patīk jau man arī ar rožu pušķi pie jūras mīlēt, bet citreiz tā vien prasās ar veco sakasīties, saplēst šķīvi pret sienu un trekni inteliģentu cilvēku barā nolamāties.

 18. Var jau arī uz dzīvi skatīties kā uz melnbalto kino!!! Tālāk pa tramvajiem, sliktiem kaķiem un seksa badu tā ar netikt! Pretējā galējībā arī nevaig ieslīgt – rožu pušķi, saulrieti un maigi vārdi, tfu… nevaig jau pārspīlēt! 😀

 19. 🙂 Ne Tev tā vienīgai gadās. Droši vien, ka PMS! Man ar gribās dažreiz ar dūri kādam ietriekt “smaidīgajā” sejā. 😀 Un tvaiku nolaist ir labi, bet šaubos vai šī ir vispiemērotākā vieta. Lai gan- pēc atsauksmēm var redzēt, ka esi trāpījusi 10- niekā! Novēlu Tev pozitīvāku skatu uz dzīvi! 🙂

 20. Šķiet, ka tu šito rakstiju mazliet par tiešu uztvēri, nav jau runa par bēdās noslīguši sievieti, kas neprot priecāties, šeit ir ironizēšana par dzīvi, vienkārši autore uz visu apkārt notiekošo ir paskatījusies citādāk un pasniegusi mums to. Ir LIELA daļa, kas to visu ir uzstvērusi ar + zīmi un ir tādi, kas nav sapratuši.

 21. Šo rakstiņu nevajag analizēt – pietiek pasmieties atbilstošajās vietās!
  Nez kāpēc tomēr ir patīkami izlasīt, ka kādam citam arī reizēm neiet tikpat ļoti kā tev!

 22. Loti esenciali, dikti gribetos, lai Pamela raksta biezak, bet sadi – tik trapigi rakstit, drosi vien biezi nevar, bet nu gaidisim ;).

 23. Axe ir vienīgā, kura ir ar kaut ko neapmierināta un 100%, ka ikdienā ir uzpūtusies ragana. Visu noskaņu sabojāja.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.