Padari savu tēlu spilgtāku

Uz ielas, birojos, dažādos pasākumos bieži var redzēt cilvēkus, kuri ģērbušies vienkrāsainā apģērbā ar pieskaņota toņa aksesuāriem. Bieži šie toņi ir ļoti neitrāli, piemēram, melnais, brūnais, pelēkais. Rodas jautājums, vai šiem cilvēkiem tik ļoti patīk šā viena krāsa, vai arī viņi baidās krāsas jaukt, baidās no spilgtas odziņas?

Iespējams katra no mums pazīst, kādu, kas staigā tikai baltā, tikai melnā, nespēj savu apģērbu iedomāties bez rozā krāsas utt. Bet ir arī otra daļa, kas, labprāt, padarītu savu tālu spilgtāku, bet baidās izskatīties smieklīgi. Tad nu mums padomē ir pāris spilgti aksesuāri un apģērba gabali, kas būs kā lieliska rozīnīte tavā apģērbā un padarīs tavu tālu spilgtāku. Jo nav jau ne vainas bēšas krāsas kostīmam, bet kādēļ gan to neatdzīvināt ar spilgti sarkanu rokas somiņu?

Sāc maziem solīšiem un izstrādē savu stilu

Nu tad tā, tu esi nonākusi pie vēlmes paspilgtināt savu tēlu – galvenais nesasteidz visu. Nesapērcies visādus niekus tikai to spilgto toņu dēļ. Jo citādi ātri vien izjutīsi vilšanos un vēlme atsvaidzināt savu tālu pāries uz ilgu laiku.

Izvēlies toņus, kas piestāv tavam ādas tonim un matu krāsai
Pirms iegādājies kādu spilgtu aksesuāru, apģērbu vai kurpju pāri, uzlaiko to vairākas reizes un pārliecinies, ka tas tev piestāv. Pat, ja esi atradusi savu toni – nepārspīlē, sāc tikai ar dažām spilgtām niansēm savā garderobē, lai tu veiksmīgi pierastu pie šīm lietām un justos ērti. Tās, kuras ir mēģinājušas paspilgtināt vai atjaunot savu tālu ar neierastiem toņiem, zina, ka pie jaunievedumiem ir jāpierod, jo tie liek justies savādāk.

Nēsā spilgtus apavus
Ar spilgtiem apaviem tu vienkārši ēevari aizšaut greizi. Spilgti apavi spēj atdzīvināt pat pašu garlaicīgāko tērpu. Pamēģini kombināciju – sarkanas augstpap?žu kurpes ar vienkāršu melnu kleitiņu, un efekts būs satriecošs. Vai arī augstas rozā kurpes ar vienkāršiem džinsiem un topiņu, tu izskatīsies lieliski.

Spilgtas somiņas
Lielisks aksesuārs tava apģērba izcelšanai būs spilgta somiņa. Tā var būt dažādas formas un lieluma, galvenais, lai tā būtu spilgta, bet tomēr saskanētu ar tavu tēlu.

Uzdrošinies uzvilkt spilgtu kleitu
Mazās, melnās kleitiņas der visam, bet vasaras sezonā atļaujies uzvilkt arī kādu spilgtāku kleitu. Pie spilgtās kleitas gan labāk izvēlies neitrālākus apavus, aksesuārus un somiņu, lai tu būtu spilgta, bet tomēr iespaids būtu samērīgs.

Lieto spilgtas rotas
Ja tomēr izvēlies neitrāla toņa apģērbu un īsti nejūties gatava eksperimentēt ar apaviem, vai somiņām, nēsā spilgtas rotas. Tas ir diezgan vienkārši un salīdzinoši lētāk nekā citi aksesuāri. Liels un gaumīgs gredzens, vai spilgtas krelles uz vienkāršas blūzītes izcels tevi no pelēkās masas.

Dažādi citi aksesuāri

Tādi aksesuāri kā spilgtas jostas, vai stilīgi bikšturi pie šķietami klasiska apģērba liks tev atšķirties no citiem. Izmēģini klasisku vai ikdienišķu apģērbu ar kičīgām saules brillēm, vai jau minēto spilgto jostu, tu redzēsi –  sajūta būs tāda, it kā tu būtu nomainījusi veselu apģērba kārtu.

7 komentāru
  1. Labi ka esmu no tiem cilveekiem,kam vienmeer paticies izcelt kaadu apgjeerbu vai aksesuaaru kaadaa no spilgtajaam kraasaam!!!Tagad ljoti gribu nopirkt spilgtu tuniku-oranžu kuru savienošu kopār ar melniem legingiem :))

  2. kāds spilgts nieks – somiņa, kurpes, krelles, kaut vai spilgtas lūpas padara dzīvi košāku 🙂

  3. Vakar nopirku satriecošu audumu, principā jāsašuj pāris vīles vienkāršai kleitiņai. Pat nav nekādi sarežģīti fasoni jāizgudro. Un ir garantija, ka vēl 15 nestaigās ar tādu.

  4. daudz lētāk būs, piemēram, ja sāk ar (sarkanu) jostu, un ja vēlas, klāt pieskaņo tādas pašas krāsas auskarus. Pie jaunām-spilgtām kurpēm, diez vai tik drīz varēšu tikt, bet josta/auskari-kāpēc gan ne?

  5. Beidzot latvieši sākuši izlīst no pelēkajām alām un ieraudzīt, ka varavīksnē ir daudz krāsu! Malači!

  6. Man arī daudzas sievietes prasa, kāpēc es eju uz darbu vienkrāsainā apģērbā, nav nekas spilgts, viss vienkāršos toņos……..bet es jau esju uz darbu strādāt, nevis uz balli, kāzām un utt pasākumiem……..attiecībā pret to ko es velku darbā man laikam ir konservatīvs uzskats……satiekoties ikdienā ar daudziem uzņēmuma vadītājiem, nekad neesmu redzējis neko spilgtu, paārspīlētu, protams ir izņēmumi, bet tie ir tikai daži indivīdi………………….bet liekas ka raksta autore iet uz darbu ballēties nevis strādāt 🙁

    Tas mans vīrieša viedoklis.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.