ORĀLAIS sekss, jeb kādēļ viņi to tik ĻOTI GRIB?

Runājot par orāli sniegtu baudu kā alternatīvu seksa veidu, nevis dzimumakta sastāvdaļu, pirmajā brīdī liekas, ka par to viss jau ir pateikts, viss zināms. Kura gan nezin ābeces patiesību, ka vīrietim vajag tikai “kotletes un minetu”. Tālu no patiesības šā zelta pamācība tiešām nav. Bet, ja jau viss ir tik vienkārši, tad kāpēc joprojām notiek lielā tautu staigāšana un vīrieši klīst labākas dzīves meklējumos?
   
Uzmanību – atklāsme! Aptaujātie seksperti atzina, ka labi minetu prot izdarīt tikai aptuveni 10% sieviešu no tām, kuras vispār to dara. Pārējās to dara bez izpratnes par notiekošo, dara to tikai fakta pēc, turklāt baidoties no spermas un iespējamās aizrīšanās vai apvemšanās.

Matīss (35): „Kopumā mūsdienās sievietes ir diez gan atvērtas attiecībā uz orālo seksu, bet tiešām labi sniegt to prot tikai retā. Un reti kurai sievietei pašai tas sagādā baudu, bet man tas ir ārkārtīgi svarīgi. Es negribu to saņemt komplektā ar sievietes rīstīšanos un riebumu. Tas ir arī rādītājs par šo sievieti – cik brīva seksā vispār viņa būs nākotnē. Ja sākotnēji sieviete negrib mani mutē, tad es secinu, ka īpaši kaislīgas šīs attiecības nebūs arī turpmāk. Reiz kāda sieviete man atteica orālo seksu ar paskaidrojumu, ka to viņa darot tikai vistuvākajam cilvēkam, tā esot īpaša tuvības pazīme. Manā skatījumā šāds uzskats ir pilnīga stagnācija.”

Valts (41): „Man patīk, ka man sniedz orālo baudu, domāju, ka tas patīk pilnīgi visiem vīriešiem. Vismaz es nepazīstu nevienu, kas to negribētu. Tomēr dažkārt jūtos vainīgs par to, ka sievietei ir ilgi jādarbojas, viņai sāk sāpēt mute, viņa nogurst, palēnina savas kustības, apstājas pavisam un tad viss ir jāsāk no jauna. Tas ir tāpēc, ka viņa nemāk uzķert īsto veidu kā to darīt. Bet tas taču ir tik vienkārši – ir jāimitē vagīna. Nekas cits netiek prasīts. Un tam nav nekā kopīga ar banāna sūkāšanu. Pamācīšana gan parasti beidzas ar apvainošanos, bet kāpēc viņas nesaprot, ka tas taču ir sievietes pašas interesēs – apmierināts vīrietis nozīmē arī apmierinātu sievieti.” 

Apsveicama ir sieviešu vēlme iepriecināt savu vīrieti un sniegt viņam maigos glāstus ar mēli un lūpām, taču daudz vērtīgāki tie būtu tad, ja partneri iepriekš būtu vienojušies par to kas tieši, kur, kā un cik ilgi ir vajadzīgs, lai vīrietis sasniegtu ilgotos laimes mirkļus un sieviete nepagurtu no lielās centības. Akmens vīriešu dārziņā – viņi kautrējas atklāt partnerēm savas izjūtas un vēlmes. Dažs jūtas laimīgs tikai par to, ka tas vispār ir noticis, tāpēc neko vairāk nepaskaidrojot un neprasot, nodara lielu zaudējumu savām attiecībām nākotnē, jo vīrietis nejūtas līdz galam apmierināts, bet sieviete ir pārliecināta, ka dara visu, ko vien var vēlēties (TAS atrodas viņas mutē).
   
Sievietes pieļauj kļūdu iedomājoties, ka locekļa atrašanās mutē un tā kustināšana jau ir pietiekama pilnīgas laimes nodrošināšanai. Orālais sekss vīriešiem ir tik iecienīts tā apstākļa dēļ, ka vīrietim tajā laikā nav jādara pilnīgi nekas, viņš var tikai atslābināties un baudīt. Atzīsim taču, ka mīlējoties lielāko darbu izdara vīrietis, pat misionāra pozā viņam ir krietni jāpastrādā, lai bauda tiktu abiem. Tāpēc mineta laikā viss lielais darbs ir sievietes rokās un mutē. Prasmīgi darbojoties tas no sievietes nemaz neprasa lielu piepūli – nieka 3 minētās ir iespējams padarīt vīrieti absolūti laimīgu. 

Iekārto savu vīrieti ērti, lai viņš var maksimāli atslābināties. Visdrīzāk tā būs vienkārši gulēšana uz muguras vai ērta pussēdus atlaišanās dziļā krēslā vai dīvānā. Iekārtojies starp viņa kājām un koncentrējies nopietnam darbam. “Izņem zobus” un pievērsies TAM. Ja vien plānos neietilpst neliela orāla iesildīšanās ar sekojošu mīlēšanos klasiskā veidā, rīkojies mērķtiecīgi. Atceries, ka tad, ja apstāsies kaut uz sekundi, momentā tiks zaudēts viss sasniegtais un viss būs jāsāk no jauna. Tāpēc neko nemaini, ja jūti, ka vīrietim ir ļoti labi. Nav jādarbojas tikai ar muti, locekli vajag satvert ar vienu roku (ja vien tas nav tik mazs, ka mierīgi pilnībā ievietojas mutē) un vienlaikus un sinhroni to glāsti gan ar muti, gan ar roku. Ja būsi uz pareizā ceļa un uzķersi pareizo ritmu, loceklis pats parādās, ka viņam ir labi. Ja kaut kas īsti pareizi nebūs, tas zaudēs savu erekciju līdz brīdim, kad atkal trāpīsi „Īstajā laikā un īstajā vietā”. 

Tā kā atšķirībā no sievietes, kura var gūt orgasmu gan klitorāli, gan vagināli, vīrietis ejakulē tikai tad, ja tiek stimulēts viņa dzimumloceklis, nav daudz variantu kā to būtu iespējams novest līdz kulminācijai. Tad, kad vīrietis mīlējas, viņš nosaka ātrumu, dziļumu, stiprumu. Samīlējot draudziņu orāli, sieviete nosaka tempu, tāpēc ir jāņem vērā tas, ka vienmērīga darbošanās nebūs taisnākais ceļš uz laimīgajām beigām, temps ir jākāpina un jāseko līdzi vīrieša reakcijām. Dažkārt vīrietis ar savu roku mēģina regulēt sievietes galvu, ir vērts šajos mājienos ieklausīties, ja tiešām rūp vīrieša labsajūta. Brīdī, kad kulminācija ir sasniegta, šķidrumu var norīt vai delikāti un neuzkrītoši no mutes iztecināt uz vīrieša vēdera.
Dāvājot vīrietim orālos glāstus, sievietei pašai arī ir jājūtas tā, it kā viņa pasniegtu mīļotajam ilgi kārotu un tikai viņas īpašumā esošu vērtīgu dāvanu, un jāpriecājas kopā ar viņu. Tad to sajutīs arī vīrietis, jutīsies īpašs un noteikti novērtēs sievietes pūles viņa labā.
   
Orālajam seksam nevajadzētu kļūt par ikdienu, jo tas noteikti izlutinās vīrieti un viņam vairs nebūs motivācijas pūlēties un sagādāt baudu sievietei. Tam jābūt kā saldajam ēdienam un vīrietim nebūs lielākas baudas kā apziņa, ka tieši viņa mīļotā sieviete spēj viņu aplaimot tieši tā kā viņš to vēlas, ātri, kvalitatīvi un bez mazākās piepūles, tāpēc pats tieksies nopelnīt šo īpašo balvu. Tam ir jākļūst par instrumentu sievietes slepeno ieroču arsenālā, vīrietis tad būs atkarīgs no šīs baudas, jo pats to sev sagādāt nevar. Tas ir instruments arī savtīgu mērķu sasniegšanai, jo sākot pievērsties viņa loceklim, vīrietis noteikti uzbudināsies un būs gatavs mīlēties pat tad, ja pa televizoru rādās hokeju.
   
Gastons (44): „Minets bieži ir patīkamāks par mīlēšanos, jo jājot ar zirgu taču vienlaikus nevar dzert viskiju –  tad man pašam nekas nav jādara, nav jādomā par partneres labsajūtu un partnere arī nevar palikt stāvoklī. Tāpēc orālā seksa laikā esmu tikai es un mana bauda – dzeru viskiju :). Ja sieviete to dara prasmīgi, es esmu viņai par to ārkārtīgi pateicīgs un atalgošu viņu ar tik pat maigiem glāstiem pretī vai arī bez liekiem jautājumiem izsniegšu viņai prasīto zeķubikšu naudu. Man tiešām nebūs žēl. Domāju, ka daudzas ģimenes iegūtu, ja sievietes ar baudu un sapratni pievērstos savu vīriešu samīlēšanai ar muti.” 
     
Orālo seksu, iespējams var saukt, par attiecību veselības rādītāju. Ja TAS pazūd no kopdzīves, tas ir pirmais indikators, ka partneris vairs nav tas cilvēks, kuru gribas īpaši iepriecināt, palutināt un apdāvināt ar īpašu baudu. No klasiskā seksa kā kopdzīves sastāvdaļas ir grūtāk izvairīties un atteikties, jo to vēl ir iespējams izdarīt slinki noguļoties uz sāniņa, bet samīļošana ar muti prasa uzmanību, piepūli un arī vēlēšanos to darīt. Tāpēc nevajag to atstāt pašplūsmā. Kad tu pēdējo reizi aplaimoji savu dzīvesbiedru? Vai tiešām tavs mīļotais vīrietis nav pelnījis šādu lutināšanu? Tici, tas atmaksāsies – viņš būs iepriecināts, gandarīts un ļoti pateicīgs. Un kas gan var būt labāks par pateicīgu vīrieti?

37 komentāru
 1. ”Pārējās to dara bez izpratnes par notiekošo, dara to tikai fakta pēc, turklāt baidoties no spermas un iespējamās aizrīšanās vai apvemšanās. ”

  Tiešām?

 2. Nezinu no kā baidās vai par ko domā, bet tas ka nemāk ir pilnīgi droši. Nemāk un viss, bet uzskata, ka ir mūsdienīga un zinoša, jo strādā bankā.

 3. ” … Ja kaut kas īsti pareizi nebūs, tas zaudēs savu erekciju līdz brīdim, kad atkal trāpīsi „īstajā laikā un īstajā vietā” – es ņepoņala. Apskaidrojiet! Manuprāt te vecim ir reālas problēmas ar potenci po žizņi, nevis dāmas nemākulīgs sniegums. Un vispār man liekas, ja ir patiesa mīlestība (emocijas, hormoni – sauciet kā gribat)- ne tikai vēlme, atvainojos par izteicienu,iztukšot riekstus, tad visa šī spriedelēšana par tehniku ir kaķim zem astes 🙂 … bet tas jau mans sievietes viedoklis 🙂

 4. HAHAHHA
  Ok, vairākums aptaujāto veču ir lūzeri, goda vārds. JA stāv tad stāv, nevis, te uz mirkli atvelc elpu un viss jāsāk no sākuma 😀 Un nestāvēšana, ja meitenei nav ne vainas, ir veču problēma.
  Valts 41 – ibio! Jāimitē vagīna?!! ar muti? Iespējams esmu kaut ko palaidusi garām, bet cilvēka (homo sapiens) mutei nemaz Nav jāatgādina vagīna – tas ir viens no iemesliem kādēļ orālais atšķirās no seksa parastā.
  Tālāk, ieteikums večiem par rīstīšanos un riebumu no meiteņu puses – mute NAV vagīna, tak` nespraud līdz ausīm un nerīstīsies viņa un nebūs riebums.
  Gastons44 – esmu uz sēžamās vietas par šo indivīdu, nemaz nerunājot par to ‘zeķbikšu naudu’, izskatās, ka orālais sekss viņa izpratnē ir labs apmaiņas līdzeklis pret jebko, ko sieviete vēlas, vai vismaz zeķbiksēm.
  Beigu galā varu pateikt, ka atbildējušie vīrieši neciena sievietes, viņiem pilnīgi vienalga kā jūtas viņas, kad mutē uzmanīgi un ar maigumu jāmanevrē viņu mantība. Būtu pateikuši paldies par to, ka ar viņiem kāds vispār vēlas to darīt.
  Galu galā ‘zobu izņemšana’ ja vien partnere nav cienījama kundze ap 70, vai profesionāla boksere, zobu izņemšana varētu būt ļoti sāpīga un nepavisam ne uzbudinoša.

 5. ļoti interesants raksts.
  man gan jocīgi likās, ka gastons dod naudu zeķubiksēm tikai pēc mineta. jocīgi tie padomju vīrieši ;D

 6. Manam vīrietim pat sperma ir garšīga…tā kā tas viss ir normāli un forši,es pati apmierinot viņu orāli,varu sasniegt orgasmu…šķiet,konservatīvās un iepelējušās par to šausminās:)

 7. Ko tik traki ņematies? Orālais sekss ir normāla un patīkama lieta. man patīk, kad arī man tur ar mēlīti palaiza:) Protams nevajag ar mēli darīt to pašu, ko ar locekli!

 8. “Ja sieviete to dara prasmīgi, es esmu viņai par to ārkārtīgi pateicīgs un atalgošu viņu ar tik pat maigiem glāstiem pretī vai arī bez liekiem jautājumiem izsniegšu viņai prasīto zeķubikšu naudu.” šis te komentārs ir kronis visam. Gastons ir trakoti iekārojams vīrietis, vismaz sieviete tiks pie zeķubiksēm:):):): ha ha ah

 9. Neviens jau nešausminās par pe-sūkāšanu kā tādu, šausminās par aptaujāto vīriešu attieksmi pret sievietēm. Varu saderēt, ka augstāk minētie eksempāri ne tuvu neipetuvotos tam, ko viņi pieparsa no sievietēm, var būt tādēļ arī dabū tādas, kas neko lāgā izdarīt nevar 😀

 10. to pasu jau isteniba var teikt par viriesiem, kuri neprot laizit. Vai dara to negribigi, bez izjutas. Tas atsit visu velmi uz kaisligu seksu. Ja es jutu, ka virietis grib mani apmierinat un tiesam interesejas par manu labsajutu, es ari pati gribu vinam sniegt baudu.

 11. Nu jā, Gastons laikam arī kniebj tikai tādas duras, kuras pašas sev zeķubikses nopirkt nejēdz. Jo pats arīdzan ir tāds deģenerāts, ka arī nejēdz, kā tikt pie labākām sievietēm.

 12. būtu labāk pamācījušies paši, kā apmierināt sievieti gultā! veci apmierināt ir vienkāršāk, nekā sievieti. lai pamācās, kurā vietā kādi punktiņi jāaizsniedz, kā tie jāstimulē, kurā brīdī kādā tempā jādarbojas. tieši tāpat, kā vīrieši raud par to, ka sievietes nemāk “sūkāt”, tā veči nemāk darboties ar mēli un pirkstiņiem.. viens no 20 varbūt kaut ko saprot. un arī tikai tāpēc, ka patiešām interesējas par šo tēmu un ieklausās sievietes ķermenī. turklāt vīrietis uzbudinās vienkārši, taču sievietei tas ir grūtāk. par to neviens nepadomā?!

 13. Rakstam drīzāk piestāvētu nosaukums “Kā pareizi apmierinēt vīrieti orāli”, jo par to, kādēļ viņi to grib, te ir ļoti maz…………….

 14. Nevarēju nociesties napadaloties.:) Izlasīju rakstu un arī mani tas sākumā sadusmoja, orālais sekss nekad man nav raisījis riebumu un es vienmēr uzskatīju, ka to protu izdarīt ļoti labi, bet pie beigšanas tikai ar minetu gan nekad netiku. Tāpēc aprunājos ar savu dzīvesbiedru un viņš godīgi atzinās, ka neko man nav aizrādījis aiz cieņas pret mani, jo priecājies, ka es vispār to daru. Biju šokā, jo izrādījās, ka visi mani centieni bija labi manā, nevis viņa izpratnē. Nekad arī pašai nebija ienācis prātā apjautāties, vai es daru viņam pa prātam, savā augstprātībā domāju, ka esmu mineta karaliene.:) Vispirms es apvainojos un nodomāju, ka nedarīšu to vispār, ja jau esmu tāda nepraša, bet tad tomēr nolēmu vienkārši darīt to, ko man liek. Tas, protams, nenotika ar pirmo reizi, bet tad, kad mīļotais mani beidzot aplaimoja ar ejakulāciju manu jauno glāstu rezultātā, goda vārds, biju baigi lepna par sevi!:) Tāpēc iesaku tomēr norīt savu lepnumu un vienkārši paklausīties tajā, ko saka zinātājs – tavs vīrietis. Tiksi ne tikai pie jaunām zeķubiksēm!:)

 15. nu ja… padarboties ap vinja draudzinju man nav iebildumu, bet riit nost to laimi (vienreiz tas tiesam beidzas pie WC vemjot) vai ari ljaut pabeigt sev sejaa…. man tas liekas ka tada velme izradit parakumu. + vel velme pec anala… meginaju runat – esmu meginajusi, man ljoti sap, es to negribu. vins ari nevelas, ka vinam taja apvidu pat pieskaras. toties nevelas saprast, ka tadas pasas izjutas ir ari man. Riebigi, bet pats atzina – par daudz porno saskatijies un tagad baigais iekaariens uz anaalo.

 16. tatad,sekss pa istam pat var ari nebut ,vai ne?
  ta ir smaga parpule ,pec kuras virietis jutas ka sabraukta renge!

  pietiek vien ar to,ka tu panem mute,kartigi atsuka un samilo VINU,vins beidz -un viss ir cikinieka!?

 17. Minjets…..tiehsam viena no galvenam sastavdaljam sexa…nezinu .man patik sniegt oralo baudu manam viirietim….esmu noskatijusies tukstoshiem video ,lai iemaciitos dziljo minjetu..no sakuma bija gruuti …bet nu jau visa pieredze ir rokaa pec 3 meneshu macishanas,,ja ja macishanas..jo viiriesha loceklis nav nekads chupa-chups…))

 18. minets ir normala lieta, it sevishkji ar virieti ko mili vai kursh tev ir tuvs, kada tur tehnika un maceeshana tas vnk jajut abiem….mjaa man milotais iedotu naudu prieksh zekjubiksem par minetu es laikam vinu pa logu izlidinatu…..shai raksta virieshiem nav nekada respekta pret sievieti…

 19. Minetas var būt pārsteidzoši labs, ja to sniedz partneris, kurš izjūt vēlmi sniegt labsajūtu Tev, vai Tu viņam.
  Man, personīgi, ir noveicies, ka, pēc rakstā minētā teksta, esmu pieskaitāma pie sieviešu grupas – labi minetu prot izdarīt tikai aptuveni 10% sieviešu no tām, kuras vispār to dara.
  TAS ir jāizbauda, kā arī savs partneris.
  Galvenais ir atklātums.
  Jāizrunā kā labāk TO turēt, kurā vietiņā jutīgāks, cik intensīvi kairināt u.t.t., lai gūtu pilnvērtīgu labsajūtu.
  Meitenei TAS ir jāizjūt, tad arī neradīsies nekāds riebums un raušana uz vemšanu.
  Un protams, minetu nevajadzētu ieviest kā regulāru sastāvdaļu seksa/mīlēšanās laikā pat ja to tikai vēl mācās.
  Meitenes, nevajadzētu to uztver par kaut ko pazemojošu un pretīgu. Galu galā vīrieši mūsu labā dara daudz vairāk fizisko kustību, lai mūs apmierinātu, ne tā?
  Visā visumā, manuprāt, raksts ir atbilstošs patiesībai. 🙂

 20. Naksies piekrist sievieteem, puikas vnk nezin ko runaa, kaadas zekubikses (Arptaats).
  Tas kurs zin, ko veelas, parasti to arii sasniedz, kaa saka, kas mekle tas atrod, un nesuudzaas par to, cik gruuti tas naaca, jo atnaaca tach.
  Taa tieshaam ir daavana, kas kaarteejo reizi piedod dziivei spilgtaakas kraasas.
  Naakas piekrist tam, ka shis ir tieshaam baudas mirklis, kuru ir jaabauda abiem, jo kuraa tad veel briidii viirietis tiek sievietes varaa, (kaa arii otraadi) kuru vini ilgi kaaro, Jums miechaam, vai tad netiik shii kontroole paar viirieti, burtiski apchubinot viriesha sirdi, mees tak pilniigi geerbjamies aaraa no shiem glaastiem, vai tad viiriesha glaasti nav tikpat tiiikami, it sevishi, kaa te bij mineets, “zinoshi puikas var izdariit daudz laba”, un juus tik pat aatri geerbjaties aaraa,vai tad ne?
  Ir bijis pat tik taalu ka meicha izjuut 2vus org. reizee, un atziistas tajaaa, sakot ka pilniigi gaisaa lido, cik laba sajuuta ir un peec taa ilgst,
  var pilniigi likties mieraa uz noteiktu laiku, cik labi juutas kermens.
  shie glaasti ir tik pat dazhaadi cik dazhaads varbuut sex, un tur nav labaako vai sliktaako,
  ir veelamais gribasspeeks jeb veelme TEISHI uzkarseet partneri, kas vienmeer attiistaas un tam nav gala
  un/vai vnk nespetnais kam iisti nav nekaadas skaidriibas, kgan japiekriit driizaak pashas veelmes arii nav
  protams ir dzirdeets ka tas shkiet kaadai riebiigs, bet to jau kaa visu paareejo mees noskaidrojam uz-reizz un izdaram katrs savus secinaajumus.
  gadaas arii taa, ka shiis izjuutas ir tik taalu nonaakushas, kad Miecha vairs nevar izsturet kaaa vag turpinaaat attiistiiit labsajuutu intesitaati ar mantu, un tad jau paraadaas taa iistaa sievieshu agresijas izpausme seksaa.
  Takaa daargaas Meichas un Chali miiliet un esat atklaati, kluustat veelami viens otram, taa ir daudziem skaidra prakse, bez atdeves dziivee var rasties tikai citas idejas kaa panaakt veelamo.
  diezvai atrodoties attiistiibaa vareetu pazust interse uz veelamaa vai esoshaa cela

 21. Par tehniku runājot – šis raksts nu tiešām ir nepilnīgs.Nepietiek vien ar to, ka pakāpeniski kāpini tempu – periodiski var noņemt roku un paņemt to mutē cik vien dziļi var, manējam arī patīk, kad tas ir nosiekalots no pašas pamatnes līdz galviņai 🙂 sākumā var vienkārši pakaitināt ar mēlīti, nolaizīt visā garumā, atbīdīt priekšādiņu un laizīt kā visgaršīgāko saldējumu.. Aaa vēl cik esmu dzirdējusi daudziem un arī manējam patīk ne tikai kad ar mutīti un roku kusties uz priekšu atpakaļ, bet arī grozi galvu un roku jeb citiem vārdiem bīdoties uz priekšu ar degunu gaisā zīmē bezgalības simbolu 😀 nu..cerams sapratāt

 22. Tie rakstītāji paši zina ko raksta .Tas kurš grib tam kaut kas sanāk . Sieveites par naudu nevis dzīve tad pliek vecāks tad atopas .

 23. mani sis raksts sadusmoja tādā veidā, ka vīriesi jau tā tikai iedomājas ka sievietei ir viņi jaaplaimo, daudzi nemaz neaplaimo sievieti un nesniedz vinai nekadu baudu orāli.. un tad brīnās ka sieviete negrib dot. Ir jārada iespaids ka sekss un apmierinajums arii ir prieks sievietes baudas un ka tas varbut tik vienreizejs (ne velti sievvietem prieksspēle ir svariga). vinas ir jaapmierina, tad arii vinas ar baudu apmierinas tevi.. manam virietim patik mani apmierinat visos veidos, un es varu sasniegt orgasmu pat apmierinot tikai vinu ]:) ok es skrienu pie vina 😀

 24. žēl ka mans puisis atrodas ārzemēs 🙁 es tā novērtētu ja varētu ar viņu mīlēties katru dienu un viņu apmierināt 🙁 vo tad kad esat tālu, tad mīlēšanos ar mīļoto tik ļoti novērtē 🙂

 25. …”Bet tas taču ir tik vienkārši – ir jāimitē vagīna” Gandrīz no smiekli aizrijos 😀 Kā šis tipiņš var spriest cik vienkārši vais arežģīti tas ir, un kādēļ ir jāimitē vagīna? tādā gadījumā, lai vienkārši nodarbojas ar vaginālo seksu. Šis laikam grib, lai sajūtas ir tādas pašas, bet viānm piepūles 0 😀 Orālai seks tādeļ arī ir orālais, ka sajūtas citādas 😉

 26. Man patīk ja mana mīļa sieviete man sniedz baudu orālo.Es viņai sniedzu pretī to pašu!

 27. Un ir tads papilomas viruss,ko parnesa viriesi,bet slimo sievietes,no ka rodas dzemdes kakla vezis.vai kads ir aizdomajies,ka sis viruss var noklut ari sievietes kakla un rasties rikles,mutes audzeji?hmmm

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.