OGAS ziemai – 3 neparastas receptes

Pirms nedēļas, sadarbībā ar lielāko ekoveikalu tīklu Latvijā – Biotēka, un tā pārstāvēto zīmolu Urtekram, izsludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām jūs, mūsu lasītājas, iesūtīt savas recepšu idejas. Konkursa tēma bija: ogu sagatavošana ziemai. Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuru iesūtītās receptes mums šķita visgardākās un konkursa tēmai atbilstošākās!

Paldies visām mūsu lasītājām, kuras piedalījās konkursā. Par Biotēkas piektā recepšu konkursa uzvarētājām un balvu saņēmējām ir kļuvušas – Katrīna (ķiršu kompots), Liene (jāņogu un upeņu želeja ar kanēli) un Laura (dažādu ogu čatnijs ar piparmētrām un čili)!

Atgādinām, ka nākamais recepšu konkurss, sadarbībā ar Biotēku, norisināsies jau augustā. Visiem publikācijā redzamajiem fotoattēliem ir tikai ilustratīvs raksturs.

ĶIRŠU KOMPOTS

Katrīna, 29 gadi, grāmatvede
: Šis ir ķiršu kompots, kuru varu dēvēt arī par kompotu „ar bērnības garšu”. RECEPTI LASI ŠEIT

JĀŅOGU UN UPEŅU ŽELEJA AR KANĒLI 
 
 
Liene, 37 gadi, skolotāja: Jāņogu un upeņu želeja ar kanēli ir nedaudz pikanta, tādēļ labi derēs gan ar gaļas ēdieniem, gan tāpat – desertos vai vienkārši ar baltmaizi un piena glāzi! RECEPTI LASI ŠEIT

 
DAŽĀDU OGU ČATNIJS AR PIPARMĒTRĀM UN ČILI
 
 
Laura, 35 gadi, strādā valsts pārvaldē: pirmo reizi šo čatniju pamēģināju pagatavot pirms diviem gadiem, esmu to uzlabojusi un modificējusi līdz šādam variantam pateicoties sava vīra ieteikumiem. Šis sanāk gards un neparasts! RECEPTI LASI ŠEIT

Projekts tapis sadarbībā ar lielāko ekoveikalu tīklu Latvijā – Biotēka, un tā pārstāvēto zīmolu Urtekram, kas piedāvā roku ziepes ar brūno cukuru.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.