Notiks labdarības izsole „Lāči mazajām sirsniņām”

Šī gada 18.septembrī plkst. 18:00 „Boutique fashion recycled” telpās Rīgā, Blaumaņa ielā 6 jaunie modes mākslinieki no Latvijas Mākslas Akadēmijas projekta „Survival Kit” ietvaros, rīkos mākslas-labdarības akciju „Lāči mazajām sirsniņām”.

Visu nedēļu līdz 18. septembrim jaunie modes dizaineri Sanita Simtniece, Arita Varžinska, Artis Štamgūts, Indra Miklāva, Vita Radziņa, Marta Toča, Marika Džule, Liene Kurševa, Dana Ivanova, Elīza Ceske, Inga Tauriņa un Mila Ludmila Kruglika no audumu atgriezumiem radīs daudzus desmitus rotaļu lāču ar līdzīgu formu, bet individuālu raksturu, ko noteiks katra mākslinieka iecere – iespējams, kāds lācis būs tapis no džinsu biksēm, kāds no kāzu kleitas, uzvalka vai trikotāžas džempera.
Nedēļas noslēguma pasākumā uz lielajiem ekrāniem būs vērojama lāču modes skates pirmizrāde, un it visi tiek aicināti piedalīties arī labdarības izsolē, kurā ziedotāji saņems pašu izvēlētu jauno mākslinieku radītu rotaļu lāci. Līdz izsoles brīdim mākslinieku radītos lāčus būs iespējams aplūkot un nolūkot interneta vietnē: www.anothertravelguide.lv/laci
Izsoles laikā iegūtie līdzekļi tiks dāvināti „Ziedot.lv” projektam „Palīdzēsim mazajām sirsniņām”: ar tā palīdzību tiks sniegts atbalsts 54 bērniem, kurus skārusi bērnu cerebrālā trieka un citas smagas slimības.

Ar šo akciju jaunie modes mākslinieki pauž viedokli, ka savstarpēja izpalīdzība, izdoma un radošas aktivitātes, tāpat kā tradicionāli nederīga materiāla izmantošana, tādējādi tam iegūstot jaunu elpu, vienas no galvenajām izdzīvošanas komplekta sastāvdaļām jebkādas krīzes apstākļos.

Pasākumā uzstāsies dziedātāja Anna Ķirse, un izsoli vadīs aktieris Gundars Silakaktiņš.

1 komentārs
  1. Kolosāla ideja! Cerams, ka pasākums izdosies un lāči atradīs sev dāsnus saimniekus 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.