Nost ar netaisnību!

Vīriešu krekli ir garlaicīgi un nepārdomāti. Visas pasaules sievas iedalās trīs daļās:
1. kas gludina sava vīra kreklus, jo viņām tas patīk un tas noņem stresu vai atslābina tikpat cik pēdu masāža vai kādi citi mājas darbi
2. kas gludina sava vīra kreklus, jo visas labas sievas gludina vīru kreklus;
3. kas negludina sava vīra kreklus, jo daudz jautrāk ir šo laiku izmantot, rakstot blogu, ejot uz kino, vai strādājot.

Es esmu trešā – tā slinkā sieva. Man riebjas gludināt (tāpat kā izpildīt jebkuru citu mājas darbu 🙂 ). Vīrs savus kreklus ved uz ķīmisko, kur par 1,50 Ls gabalā tiek saglabāts miers ģimenē.

Taču šorīt pēc ilgas pauzes no aizdurves izvilku gludināmo dēli un izgludināju vienu no savām jaukajām puķainajām
darba blūzēm. Un tad man palika žēl nabaga vīriešu kreklu. Blūzes ir puķainas, jaukas, noslēpumainas, seksuālas, caurspīdīgas, klasiskas, romantiskas, uzmundrinošas un atpogājamas. Bet krekli ir daudz, garlaicīgi, maisīgi, iestīvināti un grūti aizpogājami.

Man nepatīk netaisnības!

Tāpēc turpmāk, lai atbalstītu dzimumu līdztiesību – visas manas blūzes kļūs par krekliem. Tagad visiem krekliem mājās būs vienāda ķīmiska atieksme par 1,50 gabalā līdz es nekļūšu par labo sievu, kas lieliski atpūšas gludinot.

Vieni no labākajiem krekliem ir atrodami un nopērkami šeit. Šī fabrika ar ir par kreklu līdztiesību.
www.shirtfactory.se

6 komentāru
  1. Nost ar sexuālo diskrimināciju! Vīriešiem arī ir interesanti, caurspīdīgi krekli 🙂 Starpcitu, kapēc tavs vīrs neiet uz darbu caurspīdīgā, sexīgā kreklā?
    Patiesībā jau ir tā, ka gan blūze, gan krekls ir tieši tāds, kāds ir tā nēsātājs un ļoti bieži vīrieša krekls (apģērbs kopumā) pastāsta par viņa sievieti vairāk, nekā pats spēj vārdos izteikt.
    Tie patiešām ir ļoti labi krekli.

  2. Nez, kas sievietes apģērbā vai izskatā vai kur tur vēl varētu kaut ko pateikt par vīrieti? man jau liekas, ka šitas ir appusēji. Foršam vīrietim nebūs noplukusi un neinteresanta sieva vai otrādāk.

  3. No visiem mājas darbiem gludināšana ir vienīgais, kas man patīk :). Un jo īpaši patīk gludināt vīra kreklus, jo tie ir lieli, ir kur izvērsties, nav jāmokās ar volāniņiem un sīkām detaļām 🙂

  4. ha, par šitādu risinājumu pa 1.50ls nemaz nebiju aizdomājies. es esmu nevis pārāk nabags, bet pārāk slinks, lai tos kreklus kaut kur vestu, bet pēc tam vel izgudinātus savāktu 😀 un par inčīgiem krekliem večiem – taisnība, tikai caurspīdīgi, kur var cauri redzēt pupu galus, man nemaz nepatīk.

  5. Nu redz,man ar savu mīļo vīrieti ir tā!Viņš pats gludina savus kreklus,un es visu pārējo!Kādam tas varbūt var likties jocīgi,bet…strīdu par to nav!Tāpat kā strīdu nav par to,kas nu kuram ģimenē jādara! 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.