Nominācijas sliktāko filmu balvām “Zelta avenes”

Kinomīļi un eksperti, kuri balso par 2008.gada sliktākajām filmām, īpaši iemīļojuši amerikāņu komiķi Maiku Maiersu, kura jaunā komēdija Mīlas guru (The Love Guru) pretendē uz septiņām "Zelta avenēm", kas tiek pasniegtas par gada sliktāko veikumu kino jomā.Par gada sliktākās filmas titulu sacentīsies šādas filmas – Mīlas guru, Filma – katastrofa (Disaster Movie), Notikums (The Happening), Skaistule un briesmone (The Hottie & the Nottie) ar Perisu Hiltoni, Iepazīstieties, spartieši! (Meet the Spartans) un Karaļa vārdā: Stāsts par iebrukumu pazemē (In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale).

Uz gada sliktākā aktiera balvu pretendē Maiks Maierss par darbu filmā Mīlas guru, filmu Taisnīgā atmaksa (Righteous Kill) un 88 minūtes (88 Minutes) zvaigzne Als Pačīno, Edijs Mērfijs par lomu filmā Iepazīstieties, Deivs (Meet Dave), Marks Vālbergs par darbu filmās Makss Peins (Max Payne) un Notikums, kā arī Kabeļvīrs Lerijs jeb Larry The Cable Guy par lomu filmā Aplamā aizsardzība (Witless Protection).

Uz sliktākās aktrises "godu" izvirzīta Kamerona Diaza par lomu filmā Līdz džekpots mūs šķirs (What Happens in Vegas), Perisa Hiltone par darbu filmā Skaistule un briesmone, Keita Hadsone par lomām filmās Muļķu zelts (Fool’s Gold) un Mana labākā drauga meitene (My Best Friend’s Girl), Džesika Alba par darbu filmās Mīlas guru un Acs, kā arī filmas Sievietes (The Women) aktrišu ansamblis – Anete Beninga, Eva Mendesa, Debra Mesinga, Džada Pinketa-Smita un Mega Raiena.

Perisa Hiltone ne tikai pretendē uz gada sliktākās aktrises titulu, bet kopā ar partneriem saņēmusi nomināciju arī kategorijās "sliktākais ekrāna pāris", kur "sacentīsies" ar Eštonu Kačeru un Kameronu Diazu par darbu filmā Līdz džekpots mūs šķirs, kā arī kategorijā "sliktākā otrā plāna aktrise".

Pērn uz ekrāniem nonākusī Stīvena Spīlberga ceturtā filma par Indianas Džounsa piedzīvojumiem nominēta starp sliktākajiem turpinājumiem.

"Zelta avenes" nominācijas un balvu laureātus nosaka 678 Zelta aveņu fonda biedri – izklaides industrijas pārstāvji un žurnālisti. Balvu pasniegšanas ceremonija notiks Holivudā 21.februārī, vienu dienu pirms tiks paziņoti prestižās "Oskara" balvas laureāti.

Atšķirībā no Amerikas Kinoakadēmijas piešķirto zeltīto figūriņu saņēmējiem "Zelta aveņu" ieguvēji reti ierodas pēc balvām – ar zeltainu krāsu appūstām plastmasas avenēm.

Pagājušajā gadā pie visvairāk "Zelta avenēm" tika Lindsija Loena un Edijs Mērfijs – katram trīs.

2 komentāru
  1. čaļiem jau laikam tas ģenitāliju humors patīk vairāk nekā meitenem – tā arī nespēju noskatīties šo filmu līdz galam

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.