Nedārgi, skaisti un romantiski

Tev gribas skaisti un romantiski pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto, bet viesu nami, ceļojumi un SPA nav pa kabatai? Nebēdā, romantika jau neslēpjas tikai dārgās procedūrās vai šikos viesnīcas numuriņos. espati.lv pēc nelielas dūmu aptaujas ir sagatavojusi tev vairākus, naudas izteiksmē lētus, bet tajā pašā laikā skaistus un romantiskus vakaru plānus. Jo galu galā galvenā doma šiem romantiskajiem vakariem ir kopā būšana.

Dodies ceļā ar vilcienu

Ja ikdienā pārvietojaties ar auto, šis nelielais izbrauciens ar vilcienu būs kā atpūta – nebūs jādomā un jāuztraucas par mašīnu, abi varēsiet iemalkot vīnu un nomainīt vidi. Sagatavo nelielu piknika grozu vai vienkārši romantiska vakara noskaņai – līdzi vīna pudeli, paņem mīļoto aiz rokas un dodieties uz dzelzceļa staciju. Izvēlieties kādu mērķi – vai nu Jūrmalas pusi, vai Saulkrastu, un dodieties ar tuvāko vilcienu. Protams, vislabāk būs vakara pusē, kad pludmalē ir mazāk cilvēku, lai, mierīgi dzerot vīnu, jūs varētu sagaidīt saulrietu. Tiesa gan, pirms dodies ceļā noskaidro vilciena kursēšanas laikus, lai nesanāk nepatīkams pārsteigums, ka esat iestrēguši uz nakti kādā pludmalē, lai gan tas arī varētu būt diezgan aizraujošs romantisks piedzīvojums.. Galu galā, var taču līdzi arī paņemt telti vai vienkārši guļammaisus!

Izbrauciens ar velosipēdiem

Pēc garas darba nedēļas izplāno maršrutu nelielam velosipēdu izbraucienam. Sagatavo līdzi pusdienas, lai varat kaut kur uzrīkot nelielu pikniku. Izbaudiet šo braucienu, neuztveriet to kā sportu, bet vairāk kā kopīgu, nesteidzīgu atpūtu, jo galvenais jau nav nobrauktie kilometri, bet gan prieks, kas tiek gūts no kopā būšanas. Izbraucienā vislabāk dodies uz kādu nomaļu vietu, kur mazāk cilvēku – attālāku pludmali, parku, mežu.

Ar maizes kukulīti padusē
Vai tā ir brīvdiena, vai darba dienas vakars, variet kopā doties barot pūles. Pasākums it kā bērnišķīgs, bet tas var izvērsties arī ļoti romantisks, ja pūļu barošanu papildina ar pastaigu pa parku un sarunām vai puses nakts garumā, tas viss ir atkarīgs no pašu noskaņojuma un vēlmēm.

Izklaides Mežapark?

Aktīvu atpūtu vari izbaudīt arī Rīgā, Mežapark?. Vari doties slidot ar skrituļslidām vai braukt ar riteni. Ja jums nav skrituļslidu – nebēdā, tās varat izīrēt uz vietas parkā.

Radu apciemojums
Ja tev vai tavam mīļotajam ir radi laukos – dodies tos apciemot. Varēsi paveikt divus darbiņus – apciemot radus, pabūt prom no pilsētas un izjust vasaras smaržu. Vasarā laukiem piemīt īpaša burvība – vakaros var dzirdēt sisinām sien?žus, izbaudīt tiešām melnu nakti un pieglausties mīļotajam un izbaudīt klusumu. Ja radiem ir lopiņi, var izbaudīt tādu ekstru kā gulēšanu siena zārdos, lai gan miegs šādā atmosfērā jums visticamāk nebūs ne prātā.

Vakariņu gatavošana

Pagatavojiet kopīgas vakariņas – tas var izvērsties par jauku piedzīvojumu. Pagatavojiet kaut ko interesantu – suši, siera kūku, uzcepiet picu un tml. Parunā, ka ceļš uz vīrieša sirdi ved caur vēderu, ir daļa patiesības. Un, ja dosi viņam iespēju piedalīties gatavošanas procesā – ēdiens būs gards un rūpīgi gatavots.

Galda spēles
Uzspēlējiet galda spēles – Monopolu, Latviju, Alias, kaut vai piemirsto Cirku. Aizraujoša mēdz izvērsties arī Twister spēle. Ja nevēlaties spēlēt divatā – varat uzaicināt ciemos draugus. Ar kārtām varat uzspēlēt vecās labās cūkas. Lai vakaram piedotu nelielu asumiņu, variet spēlēt kārtis uz izģērbšanos.

Zooloģiskā dārza apmeklējums
Kad Tu pēdējo reizi biji Zooloģiskajā d?rz?? Ja ir pagājis krietni vien ilgs laiks, varbūt ir pienācis laiks to apciemot atkal… Mīlīgi līcīši, tropiski kukaiņi, žiraf?tes, lemuri un surikāti… Pastaiga var ieilgt uz vairākām stundām un sagādās daudz prieka.

Ar katamarānu pa Rīgas kanālu

Vakaru sāc ar pastaigu pa Vecrīgu un turpini ar nelielu izbraucienu pa Rīgas kanālu ar katamarānu. Būs jautri un romantiski. Labāk gan šos priekus baudi darba dienu vakaros, kad Rīgas centrs ir nedaudz tukšāks no tūristiem.

Ar kuģīti

Pa pāris latiem vari doties jaukā izbraucienā pa Daugavu vai Rīgas kanāliem. Visjaukāk būtu to darīt saulainā dienā, lai vari izbaudīt ne tikai labu kompāniju, bet arī saules glāstus.

Vienkārša pastaiga ar nelielu peldi..
Lai kur arī tu dzīvotu – dodies pastaigā pa iemīļotām vietām – parku, ielām, takām.. Ja laiks ir patīkams – dodies arī izpeldēties uz tuvāko ūdens krātuvi, neatkarīgi vai tas ir dīķis, ezers, upe vai jūra. Pastaigājieties un baudiet viens otra sabiedrību. Jo galu galā kas gan var būt skaistāks par jauku, omulīgu vakaru pie dabas?

9 komentāru
  1. Mīļas, jaukas idejas. Domāju, šis ir labs laiks, lai arī pāri saprastu, ka atpūsties var dažādi un ne vienmēr vajag vismaz 100ls vienam weekendam. Es par vilcienu un pikniku pie jūras:) Un pīļu barošanu, protams.

  2. dievinu vakaru pie juuras. Nevajag daudz naudas, lai buuutu labi, galvenais ir laba kompaanija 🙂

  3. Kaut kā tomēr piemirsāt, ka ne visi dzīvo Rīgā vai pie tās… Tā kā esmu tālu no Rīgas, tad pusi no šī vienkārši var izsvītrot!!

  4. Bet mans mīļotais savukart nav iipaši runīgs pēc dabas…tāpēc garas pasataigas un sarunas…hmmm – nē nu, arī klusuma viens otram blakām jūtamies labi…bet we need some action!

  5. liekas, ka te sarakstīts viss, kas nāk prātā, jo normālās attiecībās tas notiek tāpat! drīzāk raksta nosaukums varēja būt “pāriem, kas atsvešinājušies”! 😉

  6. labi komentēts. mēs lielākoties tā arī dzīvojam. riteņi, galda spēles un citi akšeni.

  7. Hmm… shiem ieteikumiem nav ne vainas, bet normaalaas attieciibaas patieshaam tas viss arii notiek 🙂 Gan rozaa brillju laikaa, gan peec daudzu gadu kopaadziivoshanas. Ja vien cilveeks nav snobs vai maakonjstumdiitaajs, tad shitas viss ir baigi jauki 🙂

  8. Nu par to vakaru pie jūras braucot ar vilcienu ir super- bet jau n-tās reizes ir bijis jāštuko, kā tikt mājās uz Rīgu. Kas neapšaubāmi ir kļuvis par vienu no spilgtākajiem vakara/nakts notikumiem. Bijis gan- hei TAXI!! gan walking on water; gan beigu beigās- MAMA, I am coming home(tas gan skolas laikos)…
    Raksts jauks, tencinam un atvainojamies par ielaušanos sieviešu teritorijā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.