NEATDOŠU vīru mīļākajai – ES CĪNOS!

Šaubu vairs nav, aizdomas apstiprinājušās – Tu skaidri zini (bet vīrs nezina, ka tu zini) – vīram ir mīļākā. Tādā situācijā Tev ir trīs rīcības varianti – izlikties, ka nekas nav noticis un turpināt dzīvot mīlas trijstūrī, sarīkot atmaskošanas skandālu un šķirties, vai uzsākt cīņu par vīra atgriešanos ģimenē. Šoreiz aplūkosim rīcības plānu trešajam variantam – mīļākās izkonkurēšana un ģimenes saglabāšana.
Protams, kādai sievai gribēsies iebilst – kāda izkonkurēšana, jāsaka, ka visu esmu uzzinājusi un jāpieprasa izvēlēties! Vīrs varbūt arī izvēlēsies saglabāt ģimeni un netiksies ar šo mīļāko, bet krāpšanas cēlonis nebūs novērsts, tāpēc par mīļākās izkonkurēšanu varam runāt plašākā nozīmē – lai novērstu citus krāpšanas gadījumus nākotnē un ļautu dzīvot tikpat saskanīgu ģimenes dzīvi kā iepazīšanās sākumā.
Krāpšanas iemesli var būt neapmierinātība seksā, rutīnas iestāšanās pāra attiecībās un alkas pēc jaunām emocijām un kaislībām, vēlēšanās pierādīt, ka savos gados vēl var savaldzināt jaunāku partneri utt. Protams, ja vīrs jau pēc dabas ir brunču mednieks, tad diez vai spēsi izmainīt viņa raksturu, atliks vien šķirties vai pieņemt tādu, kāds ir.


KO NEVAJADZĒTU DARĪT

Rīkot skandālus, histērijas lēkmes, uzstādīt ultimātus vīram. Uz histēriķes fona mīļākā izskatīsies vēl pievilcīgāka un viņas medusmēnesis ar tavu vīru tikai ievilksies garumā.
Sūdzēties mammai un draudzenēm. Padomi visdrīzāk būs: «Kam tev tāds vīrs vajadzīgs, pamet!». Izšķirties ir viegli, bet varbūt labāk mēģināt saglabāt ģimeni?
Iet runāties ar mīļāko, jo diez vai šāda tikšanās noritēs kulturālas saskarsmes līmenī. Neko nedos tavi vārdi: „Pārtrauc satikties ar manu vīru!” Par attiecību pārtraukšanu mīļākajai jāpaziņo tikai un vienīgi vīram pašam. Ja mīļākā pati tevi sameklē un vēlas aprunāties, sarunā neielaidies, tikai pasmejies un saki, ka tas nevar būt, jo vīrs ir tik mīlošs, gādīgs un rūpīgs.
Un vēl – nevajadzētu doties pie zīlniecēm un melnās maģijas pārstāvēm. Tici – lai nu kurš, bet šīs padomdevējas konkrētajā situācijā nebūs tās objektīvākās.
STRATĒĢISKAIS PLĀNS – VĪRA ATGŪŠANA
Nedēļa būs vajadzīga, lai pārvarētu emocionālo šoku un tādā neadekvātā stāvoklī neizdarītu kādu kļūdu. Varbūt vari dažas dienas aizbraukt komandējumā vai kā citādi rast iespēju izrauties no mājām un vienatnē pārdomāt radušos situāciju. Droši vien tev gribēsies izraudāties, tikai pēc tam spēsi paskatīties uz situāciju ar vēsu prātu. Krāpšanas mēdz būt dažādas – viens visu dzīvi maina mīļākās, bet sieva par to pat nenojauš, citu pieķer pirmajā un vienīgajā reizē. Ja tu viņu joprojām mīli, ikdienā attiecības jums normālas, bērni vēl mazi, vari lemt – vai spēsi krāpšanu piedot un turpināt kopdzīvi.
Atgriezusies mājās 2-3 mēnešus tu īsteno operāciju „Saimniece”.

Garšīgi gatavo, spodrini māju un uzturi mājīgu gaisotni. Visticamāk, šo lomu tu ģimenē jau spēlē visu laiku, tad nu nododies tai ar īpašu aizrautību. Aizpildi vīra brīvo laiku ar ģimenes rūpēm un aktivitātēm – brauciet ciemos pie abu vecākiem, brīvdienās dodieties ģimenes izbraukumos, uztici vīram izņemt bērnus no skolas un vest uz pulciņiem, vārdu sakot, parādi, ka viņš ir neaizvietojams. Slēptais mērķis – lai skandālus sāk rīkot mīļākā, jo tikšanās reizēm ar viņu tavam vīram neatliks laika.

Iespējams, ka vīrs izteiks tev kādas kritiskas piezīmes, kādas nekad agrāk nav izskanējušas. Noklausies uzmanīgi un ņem vērā – visdrīzāk no tām vari uzzināt pozitīvās īpašības, kas piemīt vīra mīļākajai, bet tev nē. Blakus saimniecei vīrietis atslābinās, viņš pat var tev atzīties, ka viņam ir mīļākā, cerot uz tavu sapratni, atbalstu un lēmuma pieņemšanu viņa vietā. Ja stāsta, noklausies, un turpini ieturēt gādīgās mātes līniju. Visu informāciju par mīļāko iegaumē, lai secinātu, kas tad viņai ir tāds, ko vīrs neatrod tevī. Visticamāk, noskaidrosies, ka tev nepiemīt vai esi pazaudējusi sievietes lomu „Meitene” un „Mīļākā” īpašības. Nepārdomātus lēmumus pieņemt nesteidzies joprojām – nekādas atmaskošanas, histērijas un izlikšanas aiz durvīm. 
Nākamā operācija – „Meitene” ilgst apmēram 3 mēnešus.Bieži vien pēc kāzām sieviete iejūtas stāvoklī „Saimniece” un piemirst par citiem sievišķās enerģijas veidiem.Pienācis laiks šai posmā lēnām no „Saimnieces” pārtapt atpakaļ „Meitenē”. Kā to darīt? Vispirms atbildi sev uz jautājumu – vai vispār zini, kura no piecām mīlestības valodām – kopīgi pavadīts laiks; apliecinājuma vārdi; dāvanu pasniegšana; mīlestības darbi vai fizisks pieskāriens ir tavam vīram nepieciešamā valoda? Kad to noskaidro, tad rīkojies un runā ar vīru šai valodā. Varbūt viņš jūtas īpaši aprūpēts un mīlēts tad, ja viņam izgludini kreklus un no rīta pasēdi kopā pie brokastu galda pat tad, ja tev tik agri nav jāceļas? Varbūt viņam patīkama uzmanības izrādīšana ir vienkārši kopā paskatīties kādu filmu par vampīriem vai hokeja maču?
„Meitene” ir pārliecināta, ka viņas vīrietis ir pats labākais un gudrākais, ka viņam viss izdosies, tāpēc slavē viņu, sajūsminies par viņa panākumiem un idejām. Ļoti bieži mēs neļaujam vīram sevi lutināt, nepriecājamies par dāvanām, toties mīļākā to dara un vīrietis jūtas novērtēts. Tavs uzdevums „pārslēgt” viņa dāsnumu atpakaļ uz tevi. Ja viņš sen neko nav dāvinājis, sameklē kādu no senākām dāvanām un paslavē: lūk, cik gadi jau pagājuši, bet man šī lietiņa joprojām ir mīļa.
„Meitenes” dzīves jēga nav mīļotais, viņa satiekas ar draudzenēm, pilnveido sevi, nodarbojas ar saviem hobijiem. Vari pieteikties kādā sporta klubā vai vingrot mājās, doties uz baseinu, atjaunot garderobi, mainīt frizūru. Pārmaiņu mērķis ir pievērst vīra uzmanību, panākt to, ka viņš tevī iemīlas kā no jauna, taču tas nav vienīgais mērķis, pirmkārt jau tu to dari sevis pašas dēļ, lai apzinātos sevi kā pievilcīgu sievieti, kas var patikt.
Apmēram 8 mēnešus pēc romāna ar mīļāko uzsākšanās vīra jūtas vairs nav tik kaislīgas. Nu sievai pienācis laiks no lomas „Meitene” pāriet uz lomu „Mīļākā”. Uzaicini vīru romantiskā ceļojumā. Ceļojuma laikā atļaujies to, ko agrāk neesi atļāvusies – peldieties naktī kaili, mīlējieties ūdenī utt. Galvenais – atceries, ka esi nevis tikai cienījama māte, bet pirmkārt – mīļotā sieviete, jūtīga, koķeta, kaislīga, izdomas bagāta, neparedzama un kārdinoša.
Fināla akords – interesanta, spilgta, mierīga, patstāvīga un par sevi pārliecināta sieviete „Karaliene”. Atgriezusies no atvaļinājuma, ieņem lomu – neatkarīga «Karaliene». Domās atlaižam vīrieti. Ja vēl tagad, pēc visām tavām pūlēm viņu „velk” pie mīļākās, šajā etapā savāc viņa čemodānus un izliec aiz durvīm.
BET VARBŪT JĀRĪKOJAS PAVISAM CITĀDI?
Tikai tu vari zināt, vai ieteikumi tev noderēs. Varbūt attiecībā pret tavu vīru jāpielieto pavisam cita taktika, piemēram, pārstāt gatavot vakariņas, kārtot viņa nomestās mantas utt. Kamēr vīra nav mājās, nodarbojies ar sevis uzpošanu, bet, kad viņš pārrodas, ietērpies jaunā seksīgā halātiņā, guli pie televizora, malko kafiju vai dodies ciemos un uz visiem viņa pārmetumiem tikai daudznozīmīgi pasmaidi. Nezvani viņam, neuzdod jautājumus „Kā gāja”, „Ko šodien darīji?” u.tml., bet, ja viņš zvana, saki „Piezvani vēlāk!” „Es tagad nevaru runāt” utt. Pēc tādām sievas pārvērtībām viņš pie mīļākās ieradīsies nikns, izsalcis, neapmierināts un kurai sievietei gan tāds vajadzīgs…!

25 komentāru
 1. Jūs tam ticat? – “… lai novērstu citus krāpšanas gadījumus nākotnē un ļautu dzīvot tikpat saskanīgu ģimenes dzīvi kā iepazīšanās sākumā”
  Manuprāt, kad viens ir sācis krāpt, viss ir sačakarēts un atgriesties atpakaļ, kā attiecību sākumā ir NEIESPĒJAMI! Tas tāpat, kā par to izlieto ūdeni, ko nesasmelsi… 🙂

 2. Ek, man nepatīk ideja, raksts nav slikts, bet kaut kas tur neštimmē. Ja nav bērnu, tad neredzu iemeslu uzupurēties, lai agrūtu vīru, kurš paliks uzticīgs tik ilgi, kamēr satiks nakamo mīļāko. Ja reiz ir gājējs, ir gājējs. Ja ir bērni, līdz ar to ir iemesls uzupurēties, tad jutekliskums un kaisle, utt nevar izpausties tik atklāti, ja negribi dzirdēt mazo sakām – “Tēti, tēti, mamma skatās televizoru pa pliko!” Situācijā ar mīļākajām vienmēr kāds paliek zaudētājos.

 3. lūdzu beidziet padarīt sievietes par kājslauķiem. grib iet pie citas? lai lasās uzreiz.

 4. godigi sakot, tiesam nevaru iedomaties, ka sievietei var gribeties mileties ar viru, kurs ir neuzticigs, jo sievietei parasti sekss ir ar emocionalu piesitienu, uzticesanas utt. Tada piekraptibas un netiribas sajuta, ka diez vai gribetos likties gulta ar krapnieku.

 5. Mazas meitenes rozā sapnis 😀 Ar 3 maziem bērniem, ietērpies halātā un malko kafiju, kad vīrs pārrodas dodies prom 😀 tas nekas ka bērni brēc, jo nav ēduši un māja sagriezta kājām gaisā, galvenais tu esi vēsā karaliene 😀

 6. nez kāpēc man liekas, ka tās, kas raksta – pamet!, nevaru ar tādu vairs mīlēties! u.tml. savu priekšstatu par laulības dzīvi smēlušās no Pilčeres filmām un dāmu romāniem 🙂
  dzīvē viss ir savādāk un sarežģītāk
  uz daudz ko var pievērt acis, ja kopumā saskan, jo visu veidot no jauna otrajā jaunībā 🙂 ne visiem pa spēkam, bet palikt bešā arī negribas.

 7. ….kopumā saskan, tikai krāpj…..bet ko tu padarīsi, ka bez bikšainā nevar, savādāk āmen un kapā, dzīve beigusies.

 8. ….kopumā saskan, tikai krāpj…..bet ko tu padarīsi, ka bez bikšainā nevar, savādāk āmen un kapā, dzīve beigusies.

 9. No vienas puses es saprotu, ja krāpšana aklāta, kad 50 nav aiz kalniem un gribās dzīvot ar vīrieti mājās (vārdu “vīrietis” šeit var aizstāt ar jebkuru mājdzīvnieku, no kura netiek prasīta 100% atdeve vai uzticība). Iet uz randiņiem arī jau kaut kā nevelk, bieži vien iespējamie partneri izvēlēsies jaunākas sievietes. Tā nu viš ir. Bet tad par “cīņu” un seksīgiem halātiņīem vairs nav runas, bet gan mīļākā būtu jāuztver kā vīra hobijs.

 10. No vienas puses es saprotu, ja krāpšana aklāta, kad 50 nav aiz kalniem un gribās dzīvot ar vīrieti mājās (vārdu “vīrietis” šeit var aizstāt ar jebkuru mājdzīvnieku, no kura netiek prasīta 100% atdeve vai uzticība). Iet uz randiņiem arī jau kaut kā nevelk, bieži vien iespējamie partneri izvēlēsies jaunākas sievietes. Tā nu viš ir. Bet tad par “cīņu” un seksīgiem halātiņīem vairs nav runas, bet gan mīļākā būtu jāuztver kā vīra hobijs.

 11. 1. Kopumā raksts interesants, un ir vērts šīs lietas ņemt vērā sievietēm veselīgās attiecībās.
  2. Tās sievietes, kuras ir tik nosvērtas un pašpārliecinātas, lai izpildītu rakstā minēto, diez vai atļausies saglabāt šādas attiecības, bet gadās protams visādi.

 12. Kaut kur lasīju, ka, ja vīra attiecības ar mīļāko ir tikai tāda aizraušanās, kas balstās uz seksu, utt., tad ir vērts sarīkot kārtīgu skandālu un salikt visu pa plauktiem. Savukārt, ja vīrs pa īstam iemīlējes, tad jācenšas saglabāt vēsu prātu un jāļauj izvēlēties starp sievu un mīļāko. Kā viens, tā otrs variants, protams, attiecas tikai uz gadījumiem, kad sievietei konkrētais vīrietis joprojām ir svarīgs.

 13. Komentāros jaušams baigais jaunības maksimālisms 🙂 Domāju, ka šī raksta sāli varēs saprast tās, kurām stabilas attiecības ar vienu vīrieti ir jau vismaz 7-8 gadu garumā. Rakstā paustais pēc būtības gandrīz pilnībā atbilst rīcības modelim, ko manai draudzenei ieteica psihoterapeite. Un, jā, vīrs palika pie viņas, bērniem ir tēvs un dzīve atgriezās normālajās sliedēs. Protams neviens nevar dot garantijas, ka tas ir uz mūžu, bet kuram no mums vispār ir kādas garantijas 🙂

 14. Raksts jau arī ieturēts tādos pašos toņos. Kur tad 3 bērnu māte vārtīsies pa dīvānu seksīgā halātiņā 😀 Bērni vispār nav pieminēti – tā kā šis raksts nav visām auditorijām. 🙂 Bet jaunām sievietēm, kas tikai uzsākušas attiecības, kā jau saki – jaunības maksimālisms. Bet jaunām sievietēm piestāv 😉

 15. Ļoti labs raksts.
  Protams, jābūt skaidram, vai pati spēsi ar to sadzīvot. Izdarīt var visu un dažreiz arī vajag, bet vai pēc tam tas liksies tā vērts un vēl joprojām pēc laika atkal būs prieks no attiecībām (pēc pieredzes).

 16. nez, ne… “jaunibas maksimalismaa” ir gadijies ari pabut miljakas lomaa. Bet tagad ir skaidrs, ka vardarbiba un neuzticiba – tas ir divas lietas, kas man nav pienemamas. Vienkarsi katram ir sava vertibu skala. Ka personiba esmu diezgan paspietiekama, lidz ar to diez va justu nepieciesamibu ciest sadu pazemojumu, lai tikai butu virietis pie saniem. Katram savs gadijums, kas bernu del, kas finansu drosibas delj, vel kada to dara, lai butu majas kompanija…

 17. 8 menešus izlikties ka neko nezini? problēmas ar pašcieņu un psihi nerodas…
  nu nē… slima suņa murgi….

 18. ja tā padomā, sava jēga tai padomos ir. tad redzēsi – ir vispār vērts censties vai nav turpmāk

 19. Mani piekrapa,kad man bija 55,pasam 60,Protams ar jaunaku,ap cetrdesmit gadu jaunu skirteni.Kad pats manas aizdomas apstiprinaja,ka esot cita,mila sieviete,iekritu ka bedre.Meitas projam arzemes,dzivojam laukos.Paliku viena ar savu lielo sapi,bez tam pec smagas operacijas.Tas babiskis vel man piezvanija,pateica,ka esmu slikts cilveks,veca,planpratiga,slima vecene.Raudaju 5 menesus,tad aizbraucu pie psihoterapeita,kurs ari izvilka mani no tas bedres.Tagad man ir labs darbs,vecis lien vai no adas lauka,lai tikai es smaiditu.Vajag tomer kadu uzticamu cilveku,kurs palidzes konkretaja situacija parvaret aizvainojumu,pasvertibas zudumu u.t.t.

 20. Piekrītu Barbas komentāram. Taču diezvai pati 8 mēnešus varetu izlikties, ka neko nezinu!

 21. RAKSTS PROTAMS SKAISTS. TACHU TA KA ESMU KARALIENE, UN MAN JABUT VIENIIGAJAI!!! TACHU 99% DOMAAJU,KA NEVAREETU PIEDOT VINAM TO VISU. UN…KA JAU NR.1, ES NOOTEIKTI AT-NEMTU TAI KUNJAI SAVU VIIRU, BET PEEC TAM ATRASTU LABAAKU, UN PAMESTU SADU VIRIETI. JO LABAAKAS PAR MANI N-A-V.

 22. Oponēšu Vīram- ir vīrieši, kuri ievieš mīļāko just for fun, lai būtu cita sieviete un viss. Netaisās ne dzīvot ar viņu, ne precēt, jo sieva būtībā ir ok, dzīve ērta un sakārtota, šķirties tādi vīri nereti nevar nemaz atļauties-dārgi. Šādi vīri krāpj laiku pa laikam ar apdkaužamu regularitāti. Karsti mīlēt tādu vīru ilgstoši nevar, bet ja raksturi sapas, ir tuvu 50 un kopīgi bērni, jāievieš arī sev hobijs ar nosaukumu mīļākais. Karot ar vīra sievietēm ir bezjēdzīgi, jo vaina jau nav tajās sievietēs…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.