Nanotehnoloģija matiem – espati.lv testē jaunu matu procedūru

Saule, vējš vai lietus, mēs, meitenes, allaž vēlamies un cenšamies būt skaistas. Pēdējā laikā diezgan intensīvi skaistumam tiek pievienots arī vārds “veselīgs”. Kā iegūt veselīgu iedegumu, veselīgu ādas krāsu utt. Šoreiz mēs pievērsīsimies matu skaistumam. Jā, veselīgu spīdumu mums palīdz iegūt daudz un dažādi līdzekļi, bet vai tas patiešām nozīmē, ka mati ir veseli? espati.lv nolēma doties izmēģināt šobrīd pavisam jaunu matu veselības atjaunošanas procedūru – nanoterapiju, tā sola izārstēt matus līdz pat to dziļākajam slānim. Kā mums veicās, vērojiet fotoreportāžā.

Ja skaistumkopšanas saloni piedāvā jaunas un efektīvas procedūras, ka ierasts rodas daudz un dažādu jautājumu, viens no tiem – vai tiešām viss reklāmu bukletos demonstrētais dzīvē patiešām ir realizējams? Izdzirdējusi par jauno matu ārstēšnas paņēmienu, pareizāk sakot, par matu permanentās atjaunošanas procedūru – nanoterapiju, nolēmu doties to izmēģināt.
Nanoterapijas procedūras apraksts sola, ka izārstēti tiks gan krāsoti, balināti, ķīmiski taisnoti mati, gan arī tādi, kas veidoti ar ķīmiskajiem ilgviļņiem. Mani mati ilgākā laika periodā ir intensīvi krāsoti, kā arī kļuvuši diezgan sausi un aplūzuši. Tā kā arī matu garums ir ievērojams, grūti tiem cauri dabūt ķemmi. Ar šo procedūru vēlos novērst visas šīs nepilnības. Pavisam vajadzīgas trīs procedūras ar aptuveni 3 -7 dienu pārtraukumu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Vai sanāks?

Procedūras norise

1. Sākumā mati tiek izmazgāti ar īpašu šampūnu, lai noteiktu matu veselības patieso stāvokli. Šampūns atver matu zvīņas.

2. Pēc tam mati tiek pilnībā izžāvēti ar fēnu bez ķemmes palīdzības, lai matu zvīņas neaizvērtos.

3. Ielej preparātu īpašā konteinerī, kas pievienots ķemmei.

4. Ar ķemmi, no kuras iztvaiko preparāts (tvaiks ir auksts), mati tiek lēnām pa šķipsnām izķemmēti. Šajā procesā matu bojātās vietas tiek piepildītas ar keratīnu līdz pat dziļākajiem slāņiem.

5. Pēc tam matus silda ar pannu, lai keratīna molekulas izplestos.

6. Atkal seko ķemmēšana ar īpašo ķemmi un līdzekli. Šoreiz mati tiek aizvērti un nogludināti.

7. Aptuveni pēc divām stundām process ir galā.

Rezultāts mani apmierina pat ļoti. Mati ir spīdīgi un arī viegli ķemmējas. Pārsteidz tas, ka, izņemot šampūnu un brīnumpreparātu, kas izgaro no ķemmes, netika lietoti nekādi matu skaistināšanas līdzekļi – pat kondicionieris ne. Kā stāsta frizierīte, mati ir sapildīti ar visām vajadzīgajām vielām un ir veseli. Bet tas nenozīmē, ka varēšu atpūsties un nepievērst tiem nekādu uzmanību. Šīs kompleksās procedūras efekts saglabājas līdz 20 krāsošanas reizēm. Tāpat jālieto labi matu kopšanas līdzekļi, ko arī par laimi daru, tāpēc arī pēc divām nedēļām uz pilnu klapi  baudu visas procedūras pozitīvās sekas. Mati pēc mazgāšanas viegi ķemmējas un arī spīd tā, ka prieks pašai un arī citiem, jo esmu jau saņēmusi pirmos komplimentus. Un vēl – parasti pēc matu mazgāšanas varēju savelt paprāvu izkritušo matu kamoliņu. Tagad par lielu pārsteigumu sev secināju, ka kamolītis ir krietni vien sarucis. Man patika!

espati.lv saka paldies skaistumkopšanas salonam "Gundega"!

26 komentāru
 1. Un ja vēl būtu pierakstīts kādos salonos ir iespējams veikt šādu procedūru un cik tas maksā….

 2. 🙂 izklausās ļoti labi un arī mani interesē – cik tas maksā un kādā salonā to var realizēt? 🙂

 3. Meitenes, skatas, frizierei uz piespraudes pie krutim rakstits, manuprat – Gundega, ieliekam sito google.lv – izlec vesela stripa. Analizejam, atmetam lieko, re kur – ir viens salons Gundega, Bruņinieku 52, zvanam.
  Ja, viss ir pareizi, vini veic nanoterapijas proceduras (varot gan matiem, gan ari sejai). Arstnieciskas proceduras cena matiem ir aptuveni 45LVL (proceduras ir javeic 3, tatad kopa 135LVL), ir iespejams veikt ari kosmetisko proceduru matiem, ta maksajot 15LVL, bet neesot tik iedarbiga.
  Nu re, visu atradam, vajag tikai meklet!!!

 4. Paldies tev Capa kundze. Es protams varbūt arī spētu iedomāties, par to ka jāpameklē google, bet noteikti noslinkotu un neizdarītu. 135Ls nav maz, taču ja efekts tiešām ir jūtams, tad jau var iespringt un sakrāt. Klau, Capa sieva, varbūt tu vari noskaidrot kādā laika periodā tās trīs reizes ir jāveic. Ja to var darīt reizi mēnesī, tad jau feini!

 5. Sliņķa sieva – re, kur rakstīts – ar 3 -7 dienu pārtraukumu. Sāku apsvērt. Drausmīgi daudz lietoju matiem visādas maskas un nezin ko, varbūt šis būtu optimālākais risinājums? Tam salonam ir arī mājas lapa – atradu http://www.salonsgundega.lv! kaut kas tur arī ir pas šo te paskaidrots:)

 6. Vakar žurnālā “Marta” lasīju rakstu par nonotehnoloģijām. likeas, tur par to visu stāstīja Gundegas īpašniece vai darbiniece laikam. Tur bija ne tikai matiem, bet vēl kaut kas, kur tas vārds dīvainais – nano…kaut kas. Un notiekot zili brīnumi. Man jau patīk, ka kāds man parāda rezultātu priekšā, lai nav pašai jābūt izmēģinājuma trusītim 🙂

 7. Man jautajums: kas tajas trijas reizes tiek darits. Atkartots sis pats process 3 reizes vai ari tiek izpilditas 3 dazadas lietas?

 8. Pirmkārt, gribu redzēt, kādi mati bija pirms procedūras. Un otrkārt, pēc pannošanas pat jebkuri spurainākie mati izskatīsies zīdaini gludi….

 9. man no frizētavas kaut vai tikai pēc krāsošanas ir spīdīgi un labi mati. Vai kāda vēl ir veikusi šo proecdūru un var pateikt, kā pēc tam j;utas mati, es domāju – pēc kāda laika?

 10. No pirmas bildes un pedejas neredzu nekadu lielu atskiribu… varbut, ka tas ir tikai sajutama nevis redzama..

 11. Man jau liekas, ka parastai matu atjaunošanas procedūrai pievienots tikai “krutāks” nosaukums, līdz ar to cenu arī var pacelt. No raksta sanāk, ka matus tikai sapilda ar keratīnu. Līdzīgu procedūru ar dažādiem nosaukumiem frizētavās var veikt par 5-10 latiem.

 12. 😀 😀 Tur jau tā lieta, ka pirmās bildes jau nemaz nav, tā pie nosaukuma, tā man šķiet ir titulbilde – tā pati, kas gala rezultats. TO ZANE: Nu nav nav šī nekāda jau ierastā procedūra. Parasti visa matu pastrāde notiek no ārpuses, un to, ko stāsta matu reklāmās par šampūniem – nu tas taču sunim skaidrs, ka nekāds Pantene vai kas tamlīdzīgs matu no iekšpuses ne ar ko nesapildīs.
  P.S. Man liekas, ka konkrētajai meitenei tāpat ir visu laiku bijuši smuki, labi mati, bet, ja nē, tad gala rezultāts man patīk. Tikai tumšmatēm tas varētu labāk būt redzams.

 13. Īsti nesapratu pēdējo komentāru, kāda tad ir atšķirība šai matu uzlabošanas procedūrai no citām frizētavās veicamajām procedūrām – matu piepildīšanai ar keratīnu? Es nerunāju par šampūniem.

 14. Šķiet, ka šī procoedūra ir kaut kas jauns, jo šīs procedūras reklāmu redzēju profesionālā frizieru žurnālā. Cik es saprotu, tad tiešām, mati tiek ārstēti no iekšpuses – attaisīti, sapildīti, ar pannu sailda tās molekulas, lai izplešas pa visu matu un tad aiztaisa ciet. Neko tādu pirms tam nebiju dzirdējusi, līdz šim tikai dažādas maskas ir bijušas pieejamas, bet šāda ilgtermiņa matu atveseļošanas procedūra, kas der gandrīz uz diviem gadiem, gan ne.

 15. To sliņķa sieva: pavisam vajadzīgas trīs procedūras ar aptuveni 3 -7 dienu pārtraukumu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Vai sanāks?

  Nu ja jau pat lasīt ir slinkums, tad tiešām sliņķa sieva (giggle)

 16. Piedāvāju matu taisnošanu ar keratīnu (Brasilian Keratin Treatment) sākot no 35,- LVL. Galējā cena atkarīga no matu biezuma un garuma. Ja kādi jautājumi, droši rakstiet uz e-pastu [email protected].

 17. Izmēģināju arī es! 🙂 Tā kā mani mati ir diezgan veselīgi, tad man friziere ieteica vienu reizi (45 Ls), solīja efektu uz pusgadu :)! Pēc mazgāšanas viegli kopjami, spīdīgi, krītoši. mmmm 🙂 patīk, ĻOTI :)! Redzēs, cik ilgi saglabāsies efekts.

 18. Kādēļ to dēvē par nanoterapiju? Kādas tad ir šīs “nano” daļas, ar kurām matu pilda? Sastāvs?

 19. Ru
  Jauns naudas izkrapsanas veids.
  Ir sastapti cilveki kuriem pieklajiga vecuma mati ka mezs uz galvas bez visam proceduram!

 20. Veicu matu taisnošanu pirms 5 mēnešiem. Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu mati ir mīkstāki un nepūkojas vairs nav jauztraucas mitrā laikā par matu sapūkošanos vai nesavaldāmību.
  Matu procedūru veicu pie Lauras Ķegumā telefons-29235661

 21. mjaa… 🙂 meitenes,jo daargaak,jo labaak… pateersimies uz sho proceduuru..kad apnix ,nesatraucieties, naax jaunas inovaacijas,kuras atkal vareesim meegjinaat.. 😉 galvenais ir pareizs maarketings.. kur aitas,tur cirpeeji..

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.