Nagu dizaina produktu testa rezultāti

Pirms nedēļas mēs jūs aicinājām pieteikties Nagu dizaina produktu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produktu apraksti lasāmi testa pieteikšanās rakstā: Piesakies nagu dizaina produktu testam
Testa rezultāti var būt koriģēti gramatisko kļūdu labojuma dēļ, vai labskanības nolūkā. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes.

BOURJOIS SO MATT matējoša virslaka

Lita, 26 gadi, biroja vadītāja
Nolakoju savus nagus savā mīļākajā nagu lakas tonī – tumši ķiršu sarkanā. Kad laka bija nožuvusi, uzklāju virsū šo virslaku. Sākumā šķita, ka tā nedod nekādu efektu, taču bija jāpagaida pāris desmitu sekunžu, un nagi palika matēti! Rezultāts bija ļoti skaists, un man šķita, ka šī virslaka arī paildzina nagu lakas noturību, jo es ar šādi lakotiem nagiem nostaigāju ilgāk, kā parasti. Iesaku izmēģināt šo laku citām sievietēm, jo efekts ir interesants un savu ierasto nagu laku šādi var atsvaidzināt un padarīt citādu!

Olga, 25 gadi, viesmīle
Tika tas gods testēt BOURJOIS SO MATT. Lakas iepakojums ērts, ērti turēt rokās otiņu. Produkta tekstūra ir kā parastai nagu lakai, arī smarža diez ko neatšķiras. Produktu jāuzklāj ļoti vienmērīgi, vēlams ar vienu kustību, savādāk var redzēt uzklāšanas kārtas. Uzklājot produktu nagu lakas krāsa zaudē savu spilgtumu, intensitāti, sāk līdzināties pavisam citam tonim. Laka žūst ātri. Produkts labi kalpo nagu lakas ilgnoturībai, kā virskārta.
 

Avon Mosaic effect baltā tonī

Santa, 27 gadi, sekretāre
Baltā Avon Mosaic effect nagu laka, bija netipiska pieredze, ļoti nozīmīgi laikam kādu izvēlās pamata toni, zem baltās nagu lakas. Nagu lakas dizains ir vienkāršs, kas padara to praktisku – ērti lietojamu. Nagu lakas birstīte diezgan bieza un plata, uzklāšana prasa tikai vienu otas vilcienu, tomēr, ja kaut kas neapmierina, nepieciešams, visu sākt no jauna, kas ir diezgan laikietilpīgi. Baltā nagu laka veido neierastu tekstūru uz nagiem un noteikti iederēsies, kādā tematiskajā ballītē, pieskaņojoties tērpam, bet pati visticamāk, ka ikdienā šādu nagu laku nelietotu. Tas tāds brīvā laika stils vairāk. Izteikti laba īpašība, ka nagu laka ātri žūst, līdz ar to nepatērējas daudz laika.

Vija, 30 gadi, reklāmas projektu vadītāja
Visvairāk mani sajūsmināja, protams, ka rezultāts. Manuprāt, šī nagu laka ir brīnumains atklājums. Radītā tekstūra, katru reizi rezultāts ir līdzīgs, bet kaut kas atšķirīgs vienlaikus. Līdz ar to, šādi var atšķirties no citiem, kā arī eksperimentēt ar bāzes nagu laku. Nagu lakas dizains ir parocīgs, kā arī tilpums ir liels, lai pietiktu ilgākam laikam. Otiņa plata, tāpēc ar vienu kustību var noklāt visu nagu, neaizņem daudz laika, neprasa lielu piepūli un rūpīgumu. Ērti un ātri. Nagu laka ir noturīga, vairākas dienas var noteikti aizmirst, ka būtu nepieciešams atjaunot manikīru. Ļoti patīk, ir gan skaists dizains, gan ērti lietojama un pats galvenais – rezultāts. Produktu vērtēju ar pieci un noteikti ieteiktu pamēģināt draudzenēm!

Avon Mosaic effect melnā tonī

Santa, 31 gads, personāla vadītāja
Ievērojot to, ka man nav pieredze  līdzvērtīga produkta lietošanā, līdz ar to nav iespējas salīdzināt šo produktu ar kādu citu produktu. Lielisks līdzeklis kā uzlabot ne pirmā „svaiguma” manikīru. Ar plaisu palīdzību iespējams nomaskēt nepilnības, bet protams svarīgākā priekšrocība –vienkāršā veidā radīt neatkārtojamu dizainu un turklāt katru reizi savādāku – mainot pamata lakas krāsas un mainot  Avon Mosaic effect lakas klājuma biezumu. Vienkārši lietojams, tikai jāievēro, jo plānāku Avon Mosaic effect  nagu lakas kārtu liksi, jo plaisas būs izteiksmīgākas.  Diezgan ātri nožuva.Iesaku pa virsu abām kārtām uzklāt caurspīdīgo nagu laku, jo  melnām plaisām ir matēts tonis pēc saplaisāšanas. Uzliekot spīdumu melnās plaisas ar pamattoni saplūst kā kopējs mākslas darbs.
Pamattoni iesaku izvēlēties tādu, kuram ir mirdzums nevis matētu un gaišāku vai spilgtu toni, lai panāktu kontrastu starp melnajām plaisām un pamattoni. Pēc 3 dienām nagu laku krāsojums saglabājies tāds pats kā pirmajā dienā.
Ja jūsu svētku tērpā ir plānots melnais tonis un ne tikai, iesaku izvēlieties šo līdzekli, lai panāktu unikālu un neatkārtojamu nagu dizainu. Priecīgus svētkus!

 
Gita, 28 gadi, stiliste-vizāžiste
Avon Mosaic effect melnā laka mani uzrunāja uzreiz, jo bija interese, kā tā izskatīsies uz nagiem, turklāt melns manikīrs šobrīd ir ļoti aktuāls! Tā kā man ir pietiekoši gari nagi, izvēlējos radīt ko ļoti uzkrītošu un kā pamatlaku izvēlējos koši rozā toni. Melnais ar rozā radīja ļoti košu un pamanāmu rezultātu – man ļoti patika! Laku bija ērti lietot, tā ātri žuva un nesagādāja nekādas raizes. Starp citu, šādi lakoti nagi ļoti labi turas – pēc pieredzes saku, ka ar šādiem nagiem var nostaigāt līdz pat nedēļai! Tādēļ jau vien ir vērts ieviest savā manikīra plauktiņā šāda tipa nagu lakas! Es iesaku izmēģināt šo laku arī citām sievietēm – nebaidieties no kombinēt ar savu mīļāko krāsas toni!

LAYLA Hologram effect nagu laka

Ruta, 25 gadi, pārdevēja-konsultante
LAYLA Hologram effect nagu laka man bija liels pārsteigums! Es nekad neko tādu iepriekš nebiju mēģinājusi un pat nezināju, ka šāda veida lakas vispār ir! Saņemot šo laku, sākumā likās, ka tā nebūs nekas īpašs – pelēkā krāsa mani diez ko neuzrunāja, bet bija interese izmēģināt! Sākumā, uzklājot šo laku, arī likās, ka nekas nenotiek – nekādu efektu neredzēju. Uzklājot jau divās kārtās, sāku manīt, ka pelēkajā krāsā parādās citas krāsas, un uzklājot laku trešo reizi, nagi laistījās visās varavīksnes krāsās! Šādi lakoti nagi ir ideāli svētkiem, jo izskatās īpaši grezni. Bet es ar tādiem labprāt staigāju arī ikdienā. Man ļoti patika tas, ka šī laka ir ļoti noturīga – es ar to nostaigāju aptuveni 4 dienas, līdz tā sāka lobīties. Tas ir ļoti būtiski, jo man ikdienā nav laika katru dienu atjaunot lakas klājumu. Es iesaku izmēģināt šo laku arī citām sievietēm!

Lidija, 27 gadi, fizioterapeite
Jāsaka, ko tādu mēģināju pirmo reizi un bija liela interese – kas tad tur sanāks. Rezultāts ir tiešām ļoti neparasts un svētku laikam atbilstošs. Pati laka klājas ļoti labi un žūst ātri, vienīgi, lai iegūtu labu rezultātu man nācās to klāt vairākās kārtās! Ar vienu kārtu nepietiek – efekts nesanāk. Es domāju, ka šādi nagi ir lieliski piemēroti brīvdienām vai kādiem svētku pasākumiem. Ikdienai man tie būtu par spilgtu un pamanāmu. Kopumā es šo laku iesaku izmēģināt citām sievietēm, jo tā tiešām dod izteiksmīgu un salona cienīgu rezultātu!

LAYLA Magneffect nagu laku

Kristīne, 24 gadi, studente
Iepriekš biju dzirdējusi, ka šādas lakas ir, taču nebiju tādu mēģinājusi. Uzreiz saku – šī laka ir domāta tām, kurām ir pacietība un laiks! Efekts, ko tā dod, ir skaists, taču pats process, kamēr pie tā tiek, visai garšs un nogurdinošs. Lai iegūtu magnētisko strīpiņu efektu, katrs nags ir jānolako, un uzreiz, kamēr laka nav nožuvusi, virs tā jātur magnētiņš, kas iestrādāts lakas pudelītē, līdz izveidojas dizains. Un tā ar katru nagu. Man sākumā arī gadījās kļūmes, jo pieliku magnētu par tuvu lakai, un izbojāju to. Tad bija jātīra nost, un jāsāk no sākuma. Taču, kad visu biju pabeigusi, rezultāts bija tiešām iespaidīgs! Domāju, ka šo laku noteikti ir vērts izmēģināt, jo to efektu citādi sasniegt nevar!

Kristīna, 22 gadi, studente
LAYLA Magneffect nagu laka pievilcīga izskata pudelītē noteikti ir pelnījusi uzslavas. Manuprāt, viena no labākajām nagu lakām, ko pēdējā laikā esmu lietojusi. Šī produkta tekstūra nepieder pie tradicionālajām nagu lakām, tā satur mazas dzelzs daļiņas, kas reaģē uz magnētu. Ar magnētu, kas atrodas nagu lakas korķīša virspusē, tiek panākts arī izcilais efekts. Jāatceras, ka, ja vēlaties izteiksmīgākas strīpas, magnēts ir jānovieto tuvāk nagam un nagu lakas kārtai jābūt pietiekami biezai. Arī ar dizainu var viegli variēt – magnēta strīpa uz korķīša parāda strīpu virzienu, kuru var veidot jebkādu -horizontāli, vertikāli, pa dioagnāli vai arī atstāt vienkārši kā ir. Lai arī uzklāta pabieza nagu lakas kārta, tā žūst diezgan ātri un pat pēc trijām dienām izskatās gluži kā tikko krāsota. iesaku izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām.

L’Oréal Paris Color Riche nagu uzlīmes

Una, 25 gadi, modes projektu vadītāja
Pirmkārt, varu teikt, ka ir lieliski tas, ka komplektā ir veselas 18, nevis tikai 10 uzlīmes. Tas ļauj iegūt rezultātu arī tad, ja ar pirmo reizi kas nesanāk, turklāt var perfekti atrast piemērotu uzlīmi savu nagu formai. Manā gadījumā pāri palika 6 uzlīmes, kuras es domāju, var mierīgi izmantot kā nagu dizaina detaļas citā reizē, piemēram, nolakot visus nagus ar vienkārši melnu laku, bet uz dažiem pirkstiem uzlīmēt šīs uzlīmes! Uzlīmju lietošana ir ļoti vienkārša – novelk to no paliktnīša, un uzlīmē uz naga! Man nelielas problēmas sagādāja mana nagu forma, jo mani nagi ir tā saucamie „ērgļa nagi” – tie ir nedaudz līki. Līdz ar to sākumā bija grūti uzlīmi kārtīgi pielīmēt, bet ar trešo mēģinājumu es iepraktizējos, un rezultāts man pašai šķita lielisks un tas bija noturīgs! Es noteikti iesaku šīs uzlīmes citām espati.lv lasītājām, sevišķi tagad – svētku laikā!”

Sandra, 17 gadi, studente
Produkts ir ērti lietojams, iepakojuma dizains ir skaists. Produkta uzklāšana ir salīdzinoši neērta. Uzlīmējot nagu uzlīmes, liela daļa uzlīmes paliek pāri, tāpēc tā uzmanīgi jānogriež ar šķērēm. Noturības problēmas sākas no apmēram trešās dienas – nagu uzlīmes pie nagu galiņiem sāk līmēties nost. Tulītējais iespaids ir ļoti labs. Manikīrs izskatās ļoti moderni. Es iesaku lietot šo produktu sievietēm, kuras dodas uz vakara balli vai randiņu kā arī uz Jaunā gada pasākumiem.

IsaDora Glitter Graffiti zelta tonī

Džeina, 30 gadi, jogas pasniedzēja
Izvēlējos testēt IsaDora Glitter Graffiti nagu laku, jo zelta ir viena no manām mīļākajām krāsām, un tā īpaši asociējas ar svētku laiku. Testēju šo laku uz kāju nagiem. Glīts pedikīrs man ir ļoti svarīgs – to prasa darbs! Rezultāts, ko sniedza šī nagu laka, bija ļoti skaists – uzklāju to uz sarkanas nagu lakas, kā arī pārklāju ar caurspīdīgu virskārtu. Ļoti priecēja tas, ka šāds pedikīrs man turējās turpat vai 5 dienas, un nekas nebija nolobījies! Iesaku izmēģināt šo laku visām espati.lv lasītājām, jo tā tiešām sniedz skaistu, kā arī noturīgu rezultātu! Pati noteikti lietošu šo laku turpmāk, un eksperimentēšu ar dažādu toņu kombinācijām!

Elīna, 23 gadi, studente
Kopā ar efekta laku zelta krāsā, nāca pamata laka spilgti sarkanā krāsā. Abas pudelītes ir glītas, mazas. Iepakojums ir kubveidīgs, ļoti glīts, bet vāciņš, kurš ir arī otiņas turētājs, manuprāt, nav īpaši ērts, jo ir kantains un ir grūti ātri pagriezt otiņu uz otru pusi, lakošanas laikā. Pamata laka ir labas tekstūras – nav nedz pārāk bieza, nedz šķidra. Pietiek ar vienu kārtu, lai nebūtu caurspīdīguma efekta. Efekta laka ir  daudz biezāka – zelta krāsā ar zelta gliteriem.
Sākumā, uzklājot vienu pamata lakas (sarkanās) kārtu, jāpagaida kādas 2-3 min līdz tā nostiprinās, tad jāuzklāj viena virskārta (zelta), tas jādara ātri un ar vienu kustību, jo nedrīkst izsmērēt ar pamata toni. Tad jāpagaida aptuveni 30 sekundes – šajā laikā laka saplaisā un veido graffiti efektu! Kad virskārta izžūst pārklāju ar caurspīdīgu laku un rezultāts ir skaists, svinīgs manikīrs! Laka ir arī noturīga, jo uzklāju to  piektdien un pirmdien vakarā tā izskatās kā tikko uzklāta. Iesaku šo nagu laku svinīgam, greznam manikīram, ikdienai pārāk dramatisks.

L’Oréal Paris Color Riche laka zelta tonī

Maija, 26 gadi, tūrisma aģente
Testēju L’Oréal Paris Color Riche zelta nagu laku. Produkta lietošana ir ļoti ērti, iepakojums viegli satverams, īpaši forša ir nagu lakas otiņa, tā ļoti labi noklāj visu nagu. Nagu lakas iepakojums ir kompakts un neaizņem daudz vietas, viegli skrūvējas un aizskrūvējas. Nagu laka veido ļoti interesantu tekstūru, ne pārāk uzkrītošu, bet piedod tādu nelielu šiku – odziņu. Tūlītējs iespaids – veidojas interesantas un neparasts zīmējums uz nagiem. Piedienas vairāk gan ballītēm, nevis ikdienai. Turpmāk lietošu šo produktu, īpaši brīvdienās, uz svētkiem, kad nepieciešams kaut kas interesants.

Linda, 30 gadi, strādā valsts pārvaldē
Pirmo reizi par šāda veida nagu lakas inovāciju biju dzirdējusi pirms kādiem pieciem gadiem. Veikalu plauktos līdz šim tādu produktu nebiju manījusi vai mērķtiecīgi meklējusi, taču vēlme to izmēģināt vienmēr ir bijusi. Jāatzīst, ka šīs nagu lakas uzklāšana ir diezgan pagrūta, jo otiņa ir bieza un nagu lakas tesktūra arī ir bieza, tādējādi to ir grūti vienmērīgi uzklāt uz visa naga laukuma, jo nagu laka ātri žūst, saraujas un plaisā. Taču jo plānākā un vienmērīgākā slānī izdodas uzklāt nagu laku, jo skaistāks rezultāts. Iespējams, ka te vienkārši nepieciešams treniņš un veiklība. Ar rezultātu esmu vidēji apmierināta, jo nagu laku neizdodas uzklāt vienādā biezumā uz visiem nagiem un sanācis atšķirīgas kvalitātes rezultāts. Nagu laka ir ļoti noturīga, jo pēc 3 dienām tā izskatās kā tikko uzklāta. Iesaku šo dizaina nagu laku tām, kuras vēlas kādu neparastu akcentu ikdienā vai labu papildinājumu savam svētku tērpam.

Rimmel CRACK YOUR COLOUR CRAZY sudrabaina

Ginta, 26, darbojos finanšu sfērā
Līdzīgu produktu nebiju iepriekš lietojusi, tāpēc es varēšu padalīties tikai ar savu subjektīvo viedokli par šo produktu. Iepakojums –  bija grūtības sākotnēji atvērt (bet tas jau pie lietas piederas :)), īsa otiņa, man personīgi patīk garākas. Otiņa paņem ļoti daudz lakas, jo ir bieza (otiņai ir ļoti daudz sariņi) – sākumā man tas nepatika, bet beigās, kad nagi bija nožuvuši varēja redzēt, ka smukāk ir sanākuši tieši tie, kuriem ir tikusi biezāka lakas kārta.
Laka nožūst salīdzinoši ātri, tāpēc arī ir jāuzmanās lakojot – nedrīkst lēnu krāsot, jo tad jau viņa ir sākusi žūt un var izķēpāt visu glīto rakstiņu. Man kopumā patika šī laka lakas virskārta, skaists akcentiņš uz nagiem. Un jo īpaši tagad svētku laikā – iesaku pamēģināt uz dažādiem Ziemassvētku pasākumiem, lielisks papildinājums svētku tērpam.

Zane, 24 gadi, filozofijas studente
Rimmel CRACK YOUR COLOUR CRAZY sudrabainā laka ir interesantu, savdabīgu rezultātu. Kaut kas pavisam neierasts. Patīkams dizains, neuzkrītošs akcents. Nagu lakas iepakojuma dizains ir piesaistošs. Ērti lietojams, ir kompakts un neaizņem daudz vietas. Ļoti ātri nožūst un nepieciešams tikai uzklāt vienu reizi, kas padara lietošanu izteikti ērtu. Nagu laku ir vienkārši uzklājama, otiņa smalka un ar to var ļoti precīzi noklāt visu nagu. Uzklājot nagu laku tā zibenīgi veido interesantu tekstūru, kā arī var eksperimentēt ar dažādām citām pamata krāsām, kura savienojumā ar šo nagu laku veido gaumīgu izskatu. Šo produktu noteikti turpināšu lietot, arī ikdienā, jo tonis ir pietiekami neuzkrītošs un der gan izklaidei, gan ikdienai.


Rimmel CRACK YOUR COLOUR CRAZY sarkana


Sintija, 28 gadi, asistente
Plaisājošo nagu laku lietoju pirmo reiz. Dizains košs un uzrunājošs, man patīk! Nagu lakas tekstūra ļoti patīkama un otiņa ērta. Laka klājas ļoti labi un īpaši pozitīvi, ka nožūst ātri. Plaisu efekts gan varēja būt izteiktāks (kā citām lakām, kas redzētas draudzenēm). Galvenā problēma – jāiemanās uzklāt laka plānā kārtā, jo tiklīdz kārta ir biezāka, tā plaisas neveidojas. Lakas noturību varu raksturot kā apmierinošu, trešajā dienā prasās atjaunot manikīru, jo nagu gali sāk mazliet nolupt.

Melisa, 25 gadi, grāmatvede
Izvēlējos izmēģināt Rimmel nagu virslaku sarkanajā tonī, jo šī ir mana mīļākā manikīra krāsa! Šīs interesantās lakas lietošana ir ērta un rezultāts iespaidīgs! Es izvēlējos to izmēģināt uz miesas krāsas lakas, lai sarkanā krāsa izceļas. Uzlakojot sarkano laku, tā acumirklī sāka žūt un radīt saplaisājošo efektu, turklāt tā žūst zibenīgi – praktiski uzreiz var klāt virsū arī caurspīdīgo laku! Tas man ļoti patika, jo nozīmē, ka ikdienā nebūs ilgi jāpavada, lai iegūtu smukos nagus! Kolēģes man izteica komplimentus par interesanto nagu dizainu. Iesaku izmēģināt šo laku arī citām portāla lasītājām, jo to ir vienkārši lietot, bet efekts ir skaists un arī gaumīgs – nebūs par traku!

6 komentāru
  1. Vakar kad rakstu pa nakti ielika tad bija bildes, bet šodien izņemtas! Daudzām vk ne īpaši smuki bija sanācis (visdrīzāk no nemākulības efekta lakas izmantot) un nebija laba reklāma!!! Vissmukākās bildes bija ISa Dora graffiti, Magnētiskajai un pašai pēdejai Rimmel lakai!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.