Mūziķi un pasaku portāls pasakas.net dāvina jaunu dziesmu

Pasaku portāls pasakas.net kopā ar populāriem mūziķiem sagatavojuši Ziemassvētku dāvanu – Ziemas šūpuļdziesmu bērniem un pieaugušajiem, kuri nav aizmirsuši pasaku un šūpuļdziesmu burvību. Ziemas šūpuļdziesmas mūzikas autors ir Normunds Pauniņš, vārdu autors – Ūdrītis. Dziesmas tapšanā piedalījušies Normunds Pauniņš, Ivars Makstnieks, Aisha, Normunds Rutulis, Anmary, Ūdrītis, Agate Dombrovska, Mārtiņš Dambis, Kārlis Kazāks, Ksenija Sundejeva, Lauris Valters, Rihards Zaļupe, Inese Žuga un Anita Romanova.

Ziemas šūpuļdziesma sākot no 3.decembra skanēs Latvijas radiostacijās un tās video būs apskatāms pasaku portālā pasakas.net šūpuļdziesmu sadaļā. Dziesmu ieraksti pasaku portālam un jaunā kompozīcija Ziemas šūpuļdziesma tapusi sadarbībā ar ierakstu studiju Sound Division Studios.

Šūpuļdziesmu sadaļa veidota tā, lai bērni un pieaugušie varētu klausīties dziesmu audioversijas un videoversijas profesionālu mūziķu izpildījumā, kā arī mācīties paši dziedāt, atskaņojot instrumentālos pavadījumus, mācoties kompozīcijas notis un vārdus.
Pasaku portāls savu darbību sāka 2007. gada vasarā, aicinot sociāli aktīvus un radošus cilvēkus veltīt laiku un balsi, ieskaņojot pasakas un dziesmas, kas bez maksas klausīšanai un lejuplādēšanai pieejams portāla mājaslapā. Projekta idejas autori – Ideju Forums (www.idejuforums.lv) vēlas popularizēt literatūras lasīšanu un klausīšanos bērnu, pusaudžu vidū.

1 komentārs
  1. Dziesmas ta dziesmas, un kas tās izpilda, bērniem tik daudz neinteresē, bet tas portāls http://www.pasakas.net ir fantastisks! mana meita tur jau visu izskatījusies un izklausījusies no viena gala līdz otram. Visas vecās multenītes un latviešu valodā, ierunātās pasakas, fantastiski!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.