Mūzikas un kino notikumi. JANVĀRIS 2015

Lai gan janvāris ir samērā kluss mēnesis, tomēr esam atraduši dažus jaukus pasākumus, uz kuriem vērts doties, lai izbaudītu un jauki pavadītu laiku!

KONCERTI, KURUS VĒRTS APMEKLĒT JANVĀRĪ
Andrea Botičelli ar simfonisko orķestri –
10. janvārī Rīgā ar koncertu hallē „Arēna Rīga” viesosies dzīvā leģenda – klasiskās mūzikas solists Andrea Botičelli. Koncertā būs dzirdamas gan visslavenākās operu ārijas, gan kompozīcijas no Botičelli solokarjeras.
www.arenariga.lv

Ērģeļmūzikas koncerti Sv. Jāņa baznīcā – paildzini svētku sajūtu ar skaistu ērģeļmūzikas koncertu! Sv. Jāņa baznīcā, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī šie koncerti baudāmi 3., 5. un 6. janvārī. Tas būs skaistas mūzikas savienojums ar baznīcas senatnīgo arhitektūru – pasākums dvēselei.

www.liveriga.com

 
KINOFILMAS TAVAM PRIEKAM JANVĀRĪ
Filma, kas obligāti jāredz –
tā varētu raksturot filmu "Rīga 2041", kas ir latviešu režisoru un aktieru veikums. Tā ir pirmā filma Latvijā, kas filmēta 3D tehnikā. Filma vēsta par nākotni – par to, kāda Rīga varētu būt 2041. gadā! Skatāma kinoteātrī no 23. janvāra.
www.forumcinemas.lv

Bērnu filmu programma no Norvēģijas un Dānijas – līdz 4.janvārim vari iepriecināt savas atvases, aizvedot viņus uz kādu Ziemassvētku filmu kinoteātrī „K-suns”, kur vēl pēdējās četras dienas notiks Ziemassvētku bērnu filmu programma. Iespējams noskatīties 6 dažādas filmas, turklāt – bez maksas, taču biļetes ieteicams rezervēt iepriekš.
www.facebook.com

Atpakaļ uz Mēneša NOTIKUMU afiša. JANVĀRIS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.