Mūzikas un kino jaunumi MARTĀ

Braiens Adamss. 25. martā ar koncertu „Arēnā Rīga „uzstāsies pasaulslavenais kanādiešu rokmūziķis Braiens Adamss. Adamss koncertā izpildīs klausītāju iemīļotākās un savas karjeras izcilākās dziesmas, jo koncerts notiks, godinot Adamsa leģendārā albuma „Reckless” 30. gadskārtu.

Ewert and the Two Dragons. 21. martā ar draugiem  vari doties uz „Palladium” koncertzāli, kur ar koncertu uzstāsies kaimiņu igauņu alternatīvā folkroka grupa „Ewert and the Two Dragons”, kas plašas skatītāju simpātijas Latvijā iemantoja „Positivus” mūzikas festivālā.  Paredzēts, ka koncertā grupa prezentēs savu trešo, ilgi gaidīto albumu.
www.palladium.lv

Patiess stāsts. Sākot ar 20. martu kinoteātros sāk demonstrēt filmu Denijs Kolinss. Tas ir patiess stāsts par rokmūziķi Deniju Kolinsu, kura karjeras norietā notiek pavērsiens, kas ierauj emocionālā ceļojumā un pāršķir dzīvē jaunu lappusi…
www.forumcinemas.lv

Filma "Māmiņa". Kino martā demonstrē godalgoto franču filmu „Māmiņa”. Stāsts vēsta par sarežģītām vientuļās mātes un viņas grūti audzināmā pusaugu dēla attiecībām. Emocionāli spilgts un neparasts stāsts, kas baudāms gan vizuāli, gan saturiski.
www.forumcinemas.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. MARTS 2015

 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.